PAWLAK Consultant Ltd

Nazwa: PAWLAK Consultant Ltd Forma prawna: Osoba prawna Państwo:
Wielka Brytania
NIP: 7106400399    Sprawdź rejestry  CEIDG   
Miasto: Nottingham Ulica: 15 Wheeler Gate Kod pocztowy: NG1 2NA

Opis

1. Założenie i prowadzenie działalności na terenie UK

Prowadząc działalność gospodarczą w formie spółki Ltd. z terytorium UK oszczędzają Państwo czas i pieniądze, a dodatkowo, dzięki strukturze Limited Company, chronią swój majątek osobisty. Dzięki stałym regulacjom prawnym i niezmiernie rzadko zmienianym ustawom oraz przychylnej administracji państwowej, mogą Państwo skoncentrować uwagę na prowadzeniu interesów, a nie na utarczkach z urzędnikami.  Nasze biuro księgowe zarejestruje Państwu spółkę w przeciągu 1-3 doby. 

Na podstawie przepisów o swobodnym przepływie towarów i usług prawo do prowadzenia działalności gospodarczej (spółki) na terenie całej Unii Europejskiej (również Polski) prawo do otworzenia przedstawicielstwa lub rejestracji oddziału spółki w dowolnym kraju Unii Europejskiej (w tym również w Polsce)  

2. Emerytura w UK

Każdy pracownik w UK (również dyrektor spółki, który pobiera wynagrodzenie) podlega ubezpieczeniu społecznemu i zdrowotnemu w Wielkiej Brytanii, obejmującemu ubezpieczenie chorobowe, wypadkowe, rentowe i emerytalne, gwarantujące wysokość rzeczywistej emerytury w dodatniej korelacji w stosunku do wysokości osiąganych dochodów w okresie zarobkowania. Jeżeli chcą Państwo wypracować emeryturę w UK, pomożemy Państwu, zatrudniając ich w jednej z naszych firm na terenie Zjednoczonego Królestwa.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.