ZIN Studio AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA

Nazwa: ZIN Studio AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA Państwo:
Polska
Miasto: Jaworzno Ulica: Słowackiego 2/1
Telefon: 796 890 529 Email: biuro@zinstudio.pl Strona WWW: www.zinstudio.pl
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION DOTPAY BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

ZMYSŁ I NOWOCZESNOŚĆ W KREOWANIU PRZESTRZENI

 

Zmysł‚ artystyczny, to podstawowa cecha architekta, dająca niebanalne i oryginalne rezultaty w kreowaniu przestrzeni. Artystyczne zacięcie pozwala sprostać indywidualnym potrzebom inwestorów przy jednoczesnym bardzo wysokim poczuciu estetycznym i pełnej funkcjonalności wnętrza. Gust i wyczucie w doborze materiałów, kolorów, oświetlenia i wszelkich detali pozwala stworzył wyjątkowe wnętrze. Wnętrze którego potencjał‚ odkrywamy i eksponujemy to, co w nim najlepsze.

Nowoczesny design, to znajomość bieżących trendów w architekturze, ale również nowoczesne materiały i technologie, które z powodzeniem sprawdzają się w każdej wizji projektowej. To także funkcjonalność, łączenie ergonomii i komfortu z unikatowym klimatem wnętrza. Śledząc współczesne tendencje we wzornictwie i w innych dziedzinach zajmujących się projektowaniem- kolory, faktury i formy wybieramy, to co idealnie pasować będzie do wnętrza, w którym ma zaistnieć.

 

 

Od października 2017 roku tworzymy Pracownię w składzie:

 

 Nikola Kwasek

 

Projektowanie wnętrz jest dla niej nie tylko sposobem na życie, ale największą pasją. Z pełnym zaangażowaniem skupia się na kompleksowych projektach wyszukując najlepsze rozwiązania funkcjonalne i jakościowe.

 

Projektuje wnętrza domów, mieszkań a także lokali usługowych oraz komercyjnych. Jej doświadczenie zawodowe pozwala zapewnić nadzór autorski nad każdą realizacją oraz sprawdzonych wykonawców i dostawców.

 

Nie boi się wyzwań więc każdy projekt jest gwarancją oryginalnych koncepcji. Pomysłowość oraz wyobraźnia podparta wiedzą techniczną sprawiają, że kreuje unikatowy wygląd pomieszczeń odzwierciedlając w nich wszystkie potrzeby i sugestie Inwestorów.

 

Na pierwszym miejscu stawia kreowanie wnętrz nowoczesnych i przytulnych wynikających z potrzeb i upodobań ich właścicieli opartych na niebanalnych pomysłach i profesjonalizmie jako głównym atucie swojej twórczości.

 

Zdobyte umiejętności, wiedza i bieżąca znajomość światowych trendów ukazuje się w jej koncepcjach projektowych tworząc niepowtarzalny styl.

 

Uwielbia poznawać nowe miejsca i nowych ludzi nieustannie poszukując inspiracji. Pasjonatka rozwoju osobistego, planowania i sztuki.

 

Prywatnie entuzjastka pozytywnego myślenia bez granic zafascynowana światem designu.

 

796 890 529

biuro@zinstudio.pl

 

 Marta Kożuch

 

Pasjonatka klasycznego designu łączącego światowe trendy z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Aranżując przestrzeń łączy oczekiwania inwestorów z ich indywidualnym stylem, nadając każdemu wnętrzu niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. W swoich projektach stawia na klasykę w nowoczesnym wydaniu, albowiem właśnie takie wnętrza są ponadczasowe. Przełamując utarte schematy wprowadza do wnętrza efektowne rozwiązania, które idealnie komponują się z ciepłą paletą kolorów i przytulnością tkanin. Znakiem rozpoznawczym jej realizacji są oryginalne detale.

 

Projektuje zarówno przytulne i funkcjonalne wnętrza prywatne jak również duże przestrzenie komercyjne. W trakcie prac projektowych przywiązuje dużą uwagę do połączenia walorów estetycznych z ergonomią i funkcjonalnością pomieszczeń. Jej projekty cechuje dokładność oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły.

 

Fascynują ją nowe trendy w stylistyce i wzornictwie. Z uwagą śledzi premiery nowych kolekcji ceramiki, armatury, mebli, oświetlenia oraz tkanin. W poszukiwaniu inspiracji i nowości w aranżacji wnętrz odwiedza regularnie targi wnętrzarskie zarówno w kraju jak i za granicą.

 

Uwielbia wyzwania i dalekie podróże. Pasjonatka dobrej kuchni, piękna i detali.

 

Prywatnie wulkan pozytywnej energii, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.
785 200 429

kontakt@martakozuch.pl

 

AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA

mgr inż. arch. Nikola Kwasek

  • 796 890 529

  • biuro@zinstudio.pl

  • ZIN Studio

  • ul Słowackiego 2/1 Jaworzno

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

 

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.