MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki

Nazwa: MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki Forma prawna: Osoba prawna Państwo:
Polska
Województwo: podkarpackie Miasto: Mielec Ulica: Polna 3b Kod pocztowy: 39-300

Opis

Dlaczego My?

Wybierz profesjonalistów z renomą na rynku i wieloletnim doświadczeniem

Oferowane przez nas usługi pozwoliły naszym klientom od kilkunastu lat dokonać skutecznej weryfikacji wysokiej jakości świadczonych przez nas regeneracji.

Dzięki temu jesteś my pewni, że to co robimy – robimy dobrze. Naprawa turbosprężarek, turbin przeprowadzana jest na wysokiej klasy sprzęcie i przy użyciu tylko i wyłącznie renomowanych części. Więcej szczegółowych informacji na temat naprawy i dokładnym procesie regeneracji znajdą Państwo w zakładce regeneracja turbosprężarek.

Wykonujemy regeneracje turbin do samochodów osobowych, dostawczych i innych samochodów różnego przeznaczenia.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również z firmami transportowymi, warsztatami samochodowymi oraz z serwisami autoryzowanymi w całej Polsce. Naszymi partnerami są klienci w kraju i za granicą.

Posiadamy najnowocześniejszy i sprawdzony sprzęt.

Naprawa turbin różnego rodzaju

Na wyposażeniu m.in piaskarki, wyważarki i doważarki, w tym: średnioobrotowa i wysokoobrotowa, na których testujemy wszystkie naprawione w naszej firmie turbiny. Tylko poprzez dobór odpowiedniego sprzętu każdy profesjonalny serwis turbosprężarek jest w stanie zrobić to dobrze.

Uważamy, że regenerujemy turbiny najlepiej ze wszystkich firm w regionie. Nie tolerujemy kompromisów!

Tylko i wyłącznie oryginalne i sprawdzone części oraz 12 miesięcy gwarancji. Kilkuletnie doświadczenie, sprzęt oraz wykwalifikowany personel to nasza główna domena, która pozwala nam na niezachwianą reputację i renomę na rynku.

Posiadamy własny magazyn z turbosprężarkami, z którego realizujemy zamówienia od ręki na najbardziej popularne i chodliwe rodzaje i modele turbosprężarek.

Pewność i gwarancja jakości!

Chcesz mieć 100% pewności, że Twoja turbosprężarka będzie Ci długo służyła? Przeczytaj i zastanów się dlaczego warto skorzystać z naszych usług :

 • zawsze oryginalne części
 • doważanie średnio i wysokoobrotowe aż do 200tys. obr/min
 • gwarancja na 12 miesięcy

Nasza pełna oferta to także regeneracja turbosprężarek ze zmienną geometrią i sterownikami elektronicznymi oraz zwykłe standardowe turbiny bez geometrii i sterowania modułami. Podążając z czasem pragniemy Państwu przedstawić naszą ostatnią nowość w ofercie; regeneracja turbosprężarek ze zmienną geometrią a także możliwość naprawy turbosprężarki ze sterownikiem elektronicznym. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz nabyliśmy odpowiednie szkolenia i certyfikaty do wykonywania tego typu napraw

 

Nasza oferta

Oferta skierowana zarówno do indywidualnych klientów jak również do warsztatów, serwisów i firm

Aby móc dobrze zregenerować swoją turbinę należy mieć odpowiedni sprzęt. Firmy – takie jak nasza posiadają cały zestaw niezbędny do przeprowadzania napraw. Regeneracja turbosprężarki to przede wszystkim odpowiednie czyszczenie, wyważenie elementów, wymiana na nowe i oryginalne części to standardowe procedury, które prowadzimy wobec wszystkich turbosprężarek dostarczonych przesz naszych klientów. Zobacz jak odbywa się naprawa turbin.

U nas nie ma kompromisów – każda „oszczędność” może zakończyć się niezadowoleniem klienta i reklamacją, a reklamacja to strata pieniędzy i czasu dlatego regeneracje, które prowadzimy – przeprowadzane są solidnie i na usługi udzielamy 12 miesięcy gwarancji! Do każdej turbosprężarki dołączamy wydruki z testów, jest to podstawa do realizacji gwarancji.

Profesjonalna naprawa turbin dla każdego

Zajmujemy się wszystkiego rodzaju turbinami w pojazdach osobowych – wszystkie modele i marki. W nasze ręce powierzyli swoje turbiny sąsiedzi z z różnych krajów Europy i nie tylko! Naszą jakość sprawdzili również klienci w Niemczech, Austrii, Anglii i innych krajów i systematycznie korzystają z naszych usług.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również z firmami transportowymi, warsztatami samochodowymi oraz z serwisami autoryzowanymi w całej Polsce. Naszymi partnerami są klienci w całej Polsce jak również za granicą.

Serwisujemy turbiny do samochodów osobowych każdego typu, ciężarowych oraz maszyn budowlanych i rolniczych, które pracują w układzie turbo.

Dla naszych stałych partnerów posiadamy specjalna atrakcyjną ofertę cenową. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz do nas!

Regeneracja, sprzedaż, skup i wymiana turbosprężarek

Poza regeneracją interesuje nas skup, sprzedaż i zamiana turbosprężarek. Prowadzimy także sprzedaż turbin typowych gdzie oferujemy Państwu – dostępne od ręki z magazynu turbosprężarki! Są to przede wszystkim ogólnodostępne turbiny, które rotują w codziennej sprzedaży do wielu modeli i marek samochodów. Wszystkie regenerowane przez nas turbosprężarki posiadają kolorowe zaślepki oraz instrukcję montażu aby zapobiec ewentualnym, ponownym uszkodzeniom w wyniku nieprawidłowego montażu i rozruchu turbiny w samochodzie.

Oczywiście istnieje możliwość wysyłki, sprzedajemy nasze turbiny również na allegro – wysyłka, do wyboru: kurier lub poczta polska (preferujemy wysyłki kurierem). Wszystkie przesyłki obowiązkowo ubezpieczamy!

Cennik napraw turbosprężarek standard to wyjątkowo niskie ceny!

Atrakcyjne ceny regeneracji i wysyłka do klienta

Regeneracja turbiny : od 550zł netto*

*w sprawie wyceny usługi wymiany z magazynu prosimy o kontakt drogą telefoniczną w celu sprawdzenia dostępności turbosprężarki na magazynie.

Naprawiamy wszystkie turbiny do każdej marki oraz modelu (dotyczy samochodów osobowych, dostawczych) a także inne turbiny występujące w innych pojazdach pracujące w układzie turbo silnika (o szczegóły należy pytać telefonicznie).

 • Tylko u nas – doważanie średnio i wysokoobrotowe do 200tys. obr/min
 • W standardzie –  tylko oryginalne części
 • Gwarancja na 12 miesięcy

Naprawiona turbina z certyfikatem

Dlaczego warto regenerować i dlaczego wybrać nas?

Do wszystkich napraw turbosprężarek stosowane są tylko i wyłącznie renomowane, sprawdzone i oryginalne części. Cała usługa wykonywana jest na wyjątkowo precyzyjnym i nowoczesnym sprzęcie.

Doważanie przy 200tys. obr/min to wyjątkowy proces, który ukazuje jak pracuje turbina przy przekroczeniu swoich optymalnych parametrów. Producenci często twierdzą, że ich produkt jest lepszy od regenerowanego gdyż dobrze zdają sobie sprawę, że 4-krotnie niższa cena przy tej samej jakości produktu to argument, którego nie da się podważyć żadnym dowodem.

Nie wiesz jak to robimy? Zobacz, sprawdź i przekonaj się, że Twoja turbosprężarka to żaden problem aby doprowadzić ją do stanu nowości.

Naprawiamy turbiny takich producentów jak :

 • Garrett
 • KKK
 • IHI
 • Holset
 • Mitsubishi
 • Schwitzer
 • i inne (kontakt przed usługą)
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.