Usługi Hydrauliczne Rost

Nazwa: Usługi Hydrauliczne Rost Państwo:
Polska
NIP: 898-143-25    Sprawdź rejestry  CEIDG   
REGON: 932711142    Sprawdź rejestry  CEIDG   
Województwo: dolnośląskie Miasto: Wrocław Ulica: Jedności Narodowej 88 Kod pocztowy: 50-261

Opis

Zdarzył Ci się niespodziewany wypadek w mieszkaniu? Nie masz pojęcia czemu przecieka Ci kran albo zatkał się syfon? A może woda przestała akurat dzisiaj działać? Jeśli tak, już nie musisz się tym martwić. W tym momencie znalazłeś eksperta która zajmuje się sprawami hydraulicznymi. Świadczymy usługi we Wrocławiu.

Oferujemy Państwu montaż urządzeń domowych oraz łazienkowych, takich jak wanny, umywalki czy zlewy. Ponadto zakładamy Instalacje gazowe. Każdego dnia spotykamy się z takimi zleceniami jak wymiana armatury, udrażnianie odpływów kanalizacyjnych albo naprawa spłuczek. W naszej firmie zatrudnieni są jedynie solidni pracownicy. Pragniemy zadowolić naszych klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Do naszych pracowników mamy stuprocentowe zaufanie. Podejmujemy się drobnych zleceń jak i większych prac. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na nas spoczywa i swoją pracę wykonujemy solidnie i fachowo. Chcesz skorzystać z naszych usług? Zadzwoń: 793689776 lub odwiedź nas osobiście.

 

Firma

Hydrauliką zajmujemy się od wielu lat. Działalność tę zapoczątkował jeszcze ojciec obecnego właściciela. Stąd opieramy nasze usługi na wieloletnich doświadczeniach, zdobytych nie tylko na terenie Wrocławia, czy Polski, ale także poza granicami kraju. Szczycimy się tym, że przez ten czasu zawsze wykonywaliśmy nasze usługi na czas, zgodnie z prośbami i założeniami klientów. Dzięki temu udało nam się wypracować znaną i rozpoznawalną markę wśród usługobiorców. To właśnie ich zadowolenie i dobre opinie stawiamy sobie jako cel w świadczonej przez nas działalności.

Stawiamy sobie za wzór słowa pierwszego właściciela: „Hydraulik nie musi być przyjacielem, ale musi być fachowcem”.

Dlatego fachowość wykonywanych usług jest naszym priorytetem do tej pory. Swoją opieką, związaną z usługami hydraulicznymi, obejmujemy teren całego Wrocławia, oraz okolicznych miejscowości. Rzetelność oraz sumienność prowadzonych przez nas działań to kolejne wartości, które są dla nas bardzo ważne. Bez nich nie mielibyśmy tak wielu zadowolonych klientów, których pozytywne opinie zapamiętujemy na lata i, które wprowadzamy każdego dnia w naszej codziennej pracy.

Swą fachową opieką obejmujemy klientów zainteresowanych wykonaniem usług w dopiero co nowo powstających realizacjach budynków, jak i tych, którzy chcieliby przeprowadzić modernizację już istniejących instalacji. Każda, choćby najmniejsza usterka, będzie się cieszyć zainteresowaniem naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu nie będą się Państwo czuli osamotnienie w swym, nawet na pierwszy rzut oka, błahym problemie jakim jest np. przeciekający kran. Nasi fachowcy z miłą chęcią zajmą się także większymi projektami. Centralne ogrzewanie, czy też ogrzewanie podłogowe nie jest im straszne. Instalacja tego typu rozwiązań nastręcza wielu dylematów związanych z wyborem materiałów, czy ilością potrzebnych na realizację środków finansowych, dlatego świadczymy również usługi doradcze. Nasi pracownicy z miłą chęcią doradzą Państwu co, gdzie i za ile kupić. Są specjalistami znającymi swoją pracę od podszewki, stąd nie obca jest im techniczna i nierzadko zagmatwana dla klienta fachowa nomenklatura i techniczne słownictwo.

Dlatego jeśli potrzebują Państwo czy to niewielkiej naprawy instalacji wodnych, czy też rozbudowanej i kompleksowej usługi zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dlatego dalsze poszukiwania fachowca nie mają już sensu. Nasza firma jest do Państwa dyspozycji. Czekamy na zgłoszenia.

Galeria zdjęć

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.