Senbud

Nazwa: Senbud Państwo:
Polska
Miasto: Dziekanów Leśny Ulica: Kolejowa 177 Kod pocztowy: 05-092
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Firma-Handlowo-Usługowa SENBUD powstała w 1999 roku. Biuro handlowe i oddział produkcyjny znajduje się w Dziekanowie Leśnym, przy ul. Kolejowej 177, a zasięg naszych usług obejmuje całą Polskę.

Podstawową działalnością firmy Senbud jest zarówno wykonywanie obiektów z płyty warstwowej typu ‚SANDWICH’, jak i sprzedaż samych płyt warstwowych.

Specjalizujemy się w produkcji pawilonów ochrony, stróżówek, pawilonów handlowych oraz obiektów typu mroźnie, chłodnie, poszycia dachów i sufitów.

Wykonanie obiektu obejmuje kompleksową realizację inwestycji. Kilkuletnie doświadczenie naszej firmy w produkcji pawilonów, stróżówek, pawilonów handlowych i innych obiektów z płyty warstwowej pozwala nam spełniać najwyższe oczekiwania naszych klientów.

Do produkcji stróżówek, pawilonów ochrony i portierni wykorzystywana jest płyta warstwowa z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym lub z wełny mineralnej.
Stosujemy okna PCV 5-komorowe współczynnik U=1,0 W/m2K, w różnej konfiguracji (rozwierne, uchylne, stałe, z okienkiem podawczym). Wykorzystujemy również stolarkę okienno-drzwiową z aluminium ciepłego. Materiały wykorzystywane do naszej produkcji są w I Gat. jakościowym oraz posiadają atesty i aprobaty PZH oraz ITB.

Zapewniamy rozsądne ceny i wysoką jakość naszych stróżówek, pawilonów ochrony i innych obiektów, wykorzystując najnowsze technologie. Czuwa nad tym nasza wysoko wykwalifikowana brygada, która dba o każdy detal tworzonego produktu.

Solidność, rzetelność i terminowość stały się dla naszej firmy standardem w obsłudze klientów.

Kontakt

Biuro handlowe:

05-092 Dziekanów Leśny
ul. Kolejowa 177
tel.: (22) 357-93-18
fax: (22) 357-93-19
GSM: 602 473 436
E-mail: info@senbud.pl

Siedziba firmy:
05-080 Izabelin
ul. Czarnieckiego 29

Właściciel:
Marek Sencerz
GSM: 602 473 436

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.