F.H.U. TOP

Nazwa: F.H.U. TOP Państwo:
Polska
Miasto: Kobylnica Ulica: Główna 26 Kod pocztowy: 76-251
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

O NAS

img_big

 

thumb_1  thumb_2  thumb_3

Od 2006 roku pomogliśmy wykonać wiele realizacji związanych z budową domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych. Możemy pochwalić się bogatym wachlarzem doświadczeń zebranych w trakcie naszej pracy. 

Życzliwe oraz indywidualne podejście do każdego klienta jest naszym hasłem przewodnim. Zawsze staramy się zaoferować klientowi najkorzstniejsze rozwiązanie, gdyż uważamy że naszym obowiązkiem jest odpowiednie poinformowanie klienta o najdrobniejszych szczegółach danego rozwiązania. 

Zatem jeśli chcesz rozpocząć inwestycję i oczekujesz fachowego wsparcia, przyjdź bądź skontaktuj się z nami telefonicznie. Bardzo chętnie udzielimy Tobie wszelkich niezbędnych informacji. 

Serdecznie Zapraszamy. 

REALIZACJE

Budowanie to skomplikowany proces. Wiedzą o tym inwestorzy, projektanci i wykonawcy. Odpowiedni dobór materiałów pozwala zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze.

Doświadczenie nabyte w ciągu wielu lat działalności w branży budowlanej pozwoliły nam na wyspecjalizowanie się w wielu odrębnych dziedzinach w zakresie kompleksowej realizacji danych przedsięwzięć. 

Nasze realizacje można podzielić na:

F.H.U. TOP

ul. Główna 26

76-251 Kobylnica

 

662 110 551

662 110 552

662 110 553

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.