Wrapster Sp. z o.o. Sp. k.

Nazwa: Wrapster Sp. z o.o. Sp. k. Forma prawna: Osoba prawna Państwo:
Polska
NIP: 8952133853    Sprawdź rejestry  CEIDG   
REGON: 367156462    Sprawdź rejestry  EKRS   
Numer KRS: 0000675752    Sprawdź rejestry  EKRS   
Województwo: dolnośląskie Miasto: Wrocław Ulica: Kwidzyńska 4 Kod pocztowy: 51-416
Telefon: 500600410 Email: biuro@wrapster.pl Strona WWW: wrapster.pl
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

DAWNO, DAWNO TEMU…

Pomysł stworzenia luksusowej marki usług Automotive powstał w 2006 roku. Wtedy właśnie dwóch pasjonatów motoryzacji postanowiło związać się na zawsze z czterema kółkami. Założycielom spółki Wrapster (wcześniej Wrap-Car) zależało na tym, żeby utworzyć unikalną na rynku markę, która będzie połączeniem oryginalnych pomysłów i solidnego wykonania usług. I… chyba się udało!

Nie było łatwo, to był bardzo intensywny okres w ich historii - pracowali w pocie czoła, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje, poszerzając swoje umiejętności - wszystko po to, aby spełniać Wasze oczekiwania jeszcze lepiej i jeszcze solidniej. Zdobyte po drodze certyfikaty (między innymi certyfikat Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Krakowie pod nr R43-0651- ICiMB), świadectwa i tytuły (3M Endorsed Graphic Installer) są efektem tej ciężkiej pracy.

Od 2011 roku mamy przyjemność pracować już pod marką Wrap-Car, z siedzibą i pracownią we Wrocławiu. Tutaj swobodnie możemy oddać się naszej pasji – samochody dla nas to nie tylko praca, ale i coś, co kochamy! Mimo wielu lat doświadczenia ciągle stawiamy czoła nowym wyzwaniom i nie wahamy się też „iść krok przed konkurencją” podejmując ciężkie, nierzadko nietypowe zlecenia wymagające kreatywności i oderwania się od typowo przyjętych schematów.

Od 2011 roku pracowali pod marką Wrap-Car, która to w 2017 roku przekształciła się we Wrapster.

 

Co ich wyróżnia?

 

 • Może to, że nie boją się wyzwań i podejmowania nietypowych zleceń (jak choćby montaż folii na wysokościach/innowacyjny sposób na poradzenie sobie z szybą pod spojlerem w modelach UFO/oklejanie nietypowych zaokrąglonych jednym kawałkiem folii)?
 • Może to, że spółka istnieje po to, by odpowiadać na Wasze motoryzacyjne problemy?
 • Może to, że to co robią jest ich największą pasją?
 • Może to, że pomimo lat doświadczenia nadal są głodni wiedzy i stale poszerzają swoje umiejętności i zdobywają kwalifikacje?
 • Może to, że do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i liczy się dla nich, żeby było “po Waszemu” ? ;)
 • Może to, że ZAWSZE wykonują swoją pracę na 100% - bez względu na to, jak duże i skomplikowane są Wasze potrzeby i jaki nakład czasu pracy muszą temu poświęcić?

 

 

JESTEŚMY DLA WAS!

 

Dla Was i dzięki Wam! Od początku istnienia spółki nieustannie się rozwijamy, aby jeszcze sprawniej i lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Oklejamy Wasze samochody i przyciemniamy w nich szyby, wykorzystując specjalistyczny sprzęt i najnowocześniejsze technologie, a materiały na jakich bazujemy, to produkty renomowanych światowych marek takich jak: 3M, LLumar, Avery.

Zaufajcie nam, a zyskacie:

Realizację nawet najtrudniejszych zadań oraz pewność, że zlecenie zostanie wykonane solidnie i profesjonalnie w 100%, a Wy wyjdziecie od nas UŚMIECHNIĘCI !!! :)

Najlepszym świadectwem jakości naszych usług jest Wasze zadowolenie.

Nasze certyfikaty

Świadectwo badań 697/ICiMB/15 Certyfikat oklejania foliami KPMF Certyfikat przyciemniania szyb
 
 
Certyfikat przyciemniania szyb Certyfikat przyciemniania szyb Certyfikat instalacji folii architektonicznych
 
 
Certyfikat instalacji folii architektonicznych
 

Wrapster Sp. z o.o. Sp. k.

 • Adres: ul. Kwidzyńska 4,
  51-416 Wrocław
 • Biuro: +48 500 600 410
 • E-mail: biuro@wrapster.pl
 • Godziny otwarcia:
  Poniedziałek-Piątek: 900 — 1700
  Sobota: na telefon
  Niedziela: zamknięte
  Nie znaleziono wyników.