WRE nieruchomości

Nazwa: WRE nieruchomości Forma prawna: Osoba prawna Państwo:
Polska
NIP: 8971798750    Sprawdź rejestry  CEIDG   
Województwo: dolnośląskie Miasto: Wrocław Ulica: Piłsudskiego 91a Kod pocztowy: 50-019
MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

O nas - WRE nieruchomości

Jesteśmy biurem nieruchomości specjalizującym się w sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego i wynajmie mieszkań

 

Nasze biuro znajduje się przy ul. Piłsudskiego 91 A (wejście od strony ul. Piłsudskiego - vis à vis sklepu spożywczego).

Sprzedaż nieruchomości czy zmiana zamieszkania to ważne wydarzenia w życiu każdego człowieka. Rozumiemy to. Doradzając naszym klientom nie tylko dbamy o wysoki profesjonalizm i jakość usług, ale również bycie po prostu fair. Dzisiejszy rynek przepełniony jest reklamami, “ukrytymi haczykami” i walką o klientów. Bycie fair to wartość coraz bardziej poszukiwana. Wierzymy, że zadowolony klient jest najlepszą reklamą, dlatego rzetelnie doradzamy klientom i pracowicie wykonujemy swoje obowiązki.

 

Misją naszej firmy jest spełnienie marzenia naszych klientów dotyczącego mieszkania czy domu. Bo kto nie marzy o idealnie dopasowanym mieszkaniu lub szybkiej sprzedaży posiadanej nieruchomości? Osiągamy to poprzez wysokie standardy w obsłudze i selektywny wybór oferty, ukierunkowany na ścisłe potrzeby naszych klientów. Jesteśmy specjalistami na rynku Wrocławskim. Od początku istnienia naszej firmy pracujemy także nad ciągłym podnoszeniem kwalifikacji.

 

Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i wyjątkową współpracę. Zadzwoń i sam się przekonaj.

    Nie znaleziono wyników.