Ogrodzenia

odsłony   898

Imitacja cegły klinkierowej jest efektowną, gotową formą do zalania betonem, na przygotowaną stopę fundamentu - tak nakazuje norma budowlana ogrodzeń przydomowych. Jest to szybki i oszczędny system...

Różnice między imitacją a prawdziwym klinkierem:
- konkurencyjna cena oraz prosty montaż
- nie ma możliwości wystąpienia wykwitów w przeciwieństwie do klinkieru
- czas postawienia ogrodzenia (kilka razy krótszy od tradycyjnego klinkieru).
Słupki – są gotowym wyrobem, który wystarczy zalać zaprawą betonową na wcześniej przygotowanym fundamencie.
Murki – również jak i słupki są od razu gotowe do montażu (nie trzeba ich zalewać zaprawą betonową i można je przyciąć do odpowiedniej długości )

Wybierająć ten typ ogrodzenia:
- oszczedzasz czas (szybki montaż, elementy są proste do złożenia)
- zmniejszasz koszty materiałów
- możesz dowolnie kształtować swoje ogrodzenie
- podnosisz estetykę domu

W ofercie mamy również:
- wypełnienia sztachetowe, metalowe
- bramy dwuskrzydłowe, przesuwne, bramki
- domofony, wideodomofony,
- napędy do bram FAAC, NICE

Montaż: Pierwsza czynność to sprawdzenie równości terenu, natomiast nierówności wyrównać. Następnie obliczyć ilość potrzebnych słupków oraz murków. Należy pamiętać aby przęsła były jednakowe lub przybliżonej miary. Po dokonaniu pomiaru należy zaznaczyć miejsca montażu słupków i wykonac stopy fundamentowe (+/- 1m w zależności od podłoża. Następnie należy zalać je betonem i uzbroić koszami ). Kosz powinien mieć około 2,20m z czego na powierzchnie 1,2m. Po zalaniu i zazbrojeniu fundamentu należy je wypoziomowac lub jeśli jest taka potrzeba zrobić uskoki. Gdy beton zastygnie kładziemy murki na fundamentach . W słupkach wycinamy otwory wielkości murków i nakładamy słupki przez zbrojenie na murki. Następnie słupki ustwiamy do lica wyważmy piony. Zalewamy je na trzy razy, po miesiącu należy uszczelnić.

Ogrodzenia