Infokioski Zewnętrzne

Obecnie coraz częściej w przestrzeni publicznej można spotkać tzw. infokiosk zewnętrzny. Mianem tym określa się nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenie, które zazwyczaj montuje się przy sklepach, urzędach, zakładach usługowych oraz przystankach autobusowych i tramwajowych. Może ono z powodzeniem służyć jako nośnik przekazu reklamowego albo źródło informacji turystycznej. W razie potrzeby doskonale sprawdza się też jako punkt dostępu do Internetu.

Sprzedawane przez sklep Media Display modele są doskonale przystosowane do działania na zewnątrz budynków. Solidna, odporna na uszkodzenia mechaniczne obudowa, jest skutecznie zabezpieczona przed aktami wandalizmu oraz oddziaływaniem szkodliwych warunków atmosferycznych. Wysokiej jakości infokioski zewnętrzne marki Hyundai zaopatrzono w wydajne systemy chłodzenia i nagrzewania. Dzięki temu urządzenia działają bez zarzutu, niezależnie od panujących na dworze warunków temperaturowych.

Wysokiej jakości infokioski zewnętrzne w zasięgu ręki

Sprzedawane przez Media Display produkty łączą w sobie atrakcyjny design oraz funkcjonalność użytkowania. Większość modeli przeznaczona jest do montażu w pozycji pionowej. Wykonany z wytrzymałego szkła hartowanego ekran z funkcją LED Backlight gwarantuje najwyższą jakość wyświetlanego obrazu, także przy wysokim poziomie nasłonecznienia. To sprawia, że z możliwości oferowanych przez infokiosk zewnętrzny można korzystać z powodzeniem niezależnie od panujących na zewnątrz warunków pogodowych. Zaawansowane technologicznie urządzenia wiernie oddają poziom nasycenia kilkunastu milionów barw. Funkcjonalny, intuicyjnie obsługiwany panel dotykowy gwarantuje komfort użytkowania sprzętu.

W naszym sklepie dostępne są modele w bardzo atrakcyjnych cenach. Przy większej ilości zamówionych produktów możesz liczyć na kilkunastoprocentowe rabaty.

Dostawa infokiosków zewnętrznych na terenie całego kraju

Sklep Media Display prowadzi sprzedaż internetową infokiosków zewnętrznych. Obsługujemy klientów z terenu całej Polski. Kupione przez nich urządzenia dostarczamy pod wskazany adres w ciągu maksymalnie kilku dni. Transport urządzeń odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Dzięki temu masz pewność, że trafią one do Ciebie w nienaruszonym stanie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Infokioski Zewnętrzne