Eurokadra Med - usługi opiekuńcze

Nazwa: Eurokadra Med - usługi opiekuńcze Kraj:
Polska
NIP: 6450000463    Sprawdź rejestry   
REGON: 00812026    Sprawdź rejestry   
Numer KRS: 0000152254 Æ   Sprawdź rejestry   
Województwo: śląskie Miasto: Zabrze Ulica: 345 Wolności Kod pocztowy: 41-800

Opis

Eurokadra Med to dynamicznie rozwijająca się marka specjalizująca się w kompleksowej rekrutacji i outsourcingu personelu medycznego. Nasza misja to dostarczanie wykwalifikowanych pracowników medycznych, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają placówki zdrowotne na najwyższym poziomie. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz kandydatów, Eurokadra Med buduje trwałe i oparte na zaufaniu relacje, które owocują efektywną współpracą.

Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług – od rekrutacji lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów po personel pomocniczy, co pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom rynku medycznego. W Eurokadra Med wierzymy, że kluczem do sukcesu jest nie tylko znalezienie odpowiednich specjalistów, ale także zapewnienie im warunków do rozwoju zawodowego i osobistego.

Dzięki nowoczesnym narzędziom rekrutacyjnym i dogłębnej znajomości rynku, jesteśmy w stanie szybko i skutecznie odpowiadać na zmieniające się potrzeby naszych klientów. Nasze działania cechuje przejrzystość, profesjonalizm oraz pasja do doskonałości w każdym aspekcie naszej pracy. Eurokadra Med to partner, na którym możesz polegać, dbający o zdrowie i bezpieczeństwo Twoich pacjentów.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.