Karty zbliżeniowe - CLS Digital

Nazwa: Karty zbliżeniowe - CLS Digital Kraj:
Polska
Miasto: Poznań Ulica: Kutrzeby 16G/142 Kod pocztowy: 61-719

Opis

CLS Digital jest jednym z czołowych dostawców kart plastikowych w Polsce. Za pomocą strony internetowej zamówić można materiały poligraficzne, karty plastikowe zgodne z normami ISO, identyfikatory, a także akcesoria, takie jak np.: holdery, żabki, etui czy smycze. CLS Digital realizuje zamówienia na podstawie projektu klienta, oferuje także usługi graficzne doświadczonych grafików. Szeroka oferta CLS Digital skierowana jest do klientów biznesowych, którzy działają w różnych branżach na terenie całego kraju.

Zbliż się!

Zbliżeniowe, bezstykowe przesyłanie danych możliwe jest z wykorzystaniem technologii RFID lub NFC. Karta NFC (ang. near-field communication) pozwala na komunikację bliskiego zasięgu, tj. do 20 cm, RFID (ang. radio-frequency identification) standardowo funkcjonują na odległość do ok. 60 cm. Istnieją też karty plastikowe z własnym zasilaniem, co pozwala na zwiększenie zasięgu do kilku metrów. Ze względu na wysoką funkcjonalność, karty zbliżeniowe wykorzystywane są coraz częściej i to w różnych sektorach.

Karty zbliżeniowe – typy

Karty zbliżeniowe są wyjątkowo funkcjonalne, nie ma bowiem potrzeby przesuwania karty przez czytnik. Karta RFID to produkt, który występuje w wielu wariantach, z czego najpopularniejsze to:

 • tylko do odczytu (np. UNIQUE – karta 125 hHz, wykorzystywana jako identyfikatory systemów kontroli dostępu, rejestrator czasu pracy, karnet na basen, siłownię, itp.).
 • do odczytu i zapisu (np. karty Mifare – stosowane jako karty miejskie, biblioteczne, legitymacje, element systemu bezpieczeństwa).

Zastosowanie kart zbliżeniowych

Karty zbliżeniowe (125kHz i 13,56 MHz) wykorzystywane są na całym świecie m.in. jako karty:

 • kontroli dostępu,
 • programów lojalnościowych,
 • do opłat drogowych i parkingowych,
 • komunikacji miejskiej – bilety elektroniczne,
 • kontroli czasu pracy i identyfikacji pracowników,
 • podczas imprez masowych,
 • karnetów na basen czy siłownię.

CLS Digital – produkcja kart zbliżeniowych RFID i NFC Poznań

Poznański producent kart plastikowych CLS Digital w swojej ofercie posiada produkcję kart zbliżeniowych RFID i NFC jak również legitymacji nauczycielskich. Projektujemy karty RFID z nadrukiem, realizujemy również projekty graficzne klienta. Dostępne w naszej ofercie karty zbliżeniowe mogą być uzupełnione o pasek magnetyczny, chip stykowy, pasek do podpisu, czy personalizację. Przygotowaliśmy ciekawą ofertę dla firm, przekonaj się sam! Karta RFID może być Twoja za naprawdę niewiele!

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.