Korzyści z działania firmbooka

Korzyści z działania firmbooka

Nasz system to doskonałe rozwiązanie dla tych firm, które nie mają strony ale też dla tych, które już mają adres w sieci i wykorzystują internet do promowania i marketingu. Dla firm, które jeszcze nie posiadają strony www w czasach rozwoju internetu jest to szczególnie ważne. Dzięki naszemu systemowi mogą ją nie tylko łatwo utworzyć ale też skutecznie promować, pozycjonować i reklamować własny biznes.

Firmbook bc - Business Community System – recenzje, zdjęcia, numer telefonu  i adress – Usługi biznesowe w Województwo łódzkie – Nicelocal.pl

Firmy które mają www mogą dzięki naszemu systemowi skutecznie podnosić ich pozycjonowanie m.in. poprzez dodawanie linków dofollow, aliasów/fraz, wielości produktów, usług, zdjęć, opisów... Przez to wzrasta widoczność w sieci a firma podnosi wartość.

Dlatego jeśli chcesz podnieść wartość Twojej firmy, jeśli chcesz zapewnić jej jak najlepsze miejsce w sieci, jeśli zdajesz sobie sprawę z faktu, że bez skutecznej reklamy i promocji w internecie biznes nie ma szans to wykorzystaj możliwości firmbooka.

Rodzaje i sposoby reklamy w internecie

Użytkownicy firmbooka sami ustalają jakich ułatwień oczekują. Korzystając z firmbooka nie muszą tracić czasu na wyszukiwanie nowych ofert. Nie muszą wyszukiwać nadarzających się okazji i promocji. Nie muszą stale komunikować się ze stałymi dostawcami i odbiorcami produktów czy usług. Wszystkie informacje, charakter których sami mogą określić za pomocą mechanizmów firmbooka, otrzymują automatycznie na adres mailowy i w formie powiadomień w systemie(analogia do facebooka i podobne przypadki).

Jaka Reklama w Internecie jest skuteczna? - Marketing Internetowy Firmy

 

1. Klientami/Użytkownikami najlepszych pakietów firmbooka są firmy bez względu na kategorie/branże. Natomiast zwykły "Kowalski"czy "Nowak" też znajdą tam poszukiwane informacje, opisy, zdjęcia, fanpage firm, filmy, street view, kontakt, etc. i mogą łatwo kontaktować się z firmami.

 

2. Klient może dodawać, reklamować i promować firmy, produkty, usługi a dzięki systemowi skutecznie je pozycjonować.

Sprawdź niektóre opinie naszych klientów Eko-Domek Kosmetyki Naturalne , Animax Zagawa Marian czy Kwiaciarnia Wanda Bełchatów

3. System oferuje mechanizm edytowalnych fraz/aliasów, który działa tak, że fraza ustalana przez użytkownika lokowana jest w adresie www. Jest to najlepsza metoda pozycjonowania i sposób na zabezpieczenie najlepszych pozycji w wyszukiwarkach.

Oto przykłady działania tego mechanizmu dla promowania firmy:

Wpisując w google frazę np. studio ślubu - widzimy rezultat tego zapytania: strona 1, miejsce 2 na ok. 13 800 000 wyników

Wpisując w google frazę np. big-studio-fotograficzne - widzimy rezultat tego zapytania: strona 1 miejsce 8 na około 940 000 wyników

Dla promowania produktów:

opakowania-pojemniki-starachowice - strona 1 miejsce 4 na około 349 000 wyników

Dla promowania usług:

odzież artykuły dziecięce sklep warta - strona 1 miejsce 3 na około 25 000 900 wyników

i wiele, wiele innych przykładów...

Bernard Przybyła – CEO – Samozatrudniony(-a) | LinkedIn

4. Każdy użytkownik za pomocą zespołu wtyczek społecznościowych o nazwie: Udostepnij/Społeczności może udostępnić i przenieść dowolną publikację na swoją stronę na wybranych serwisach społecznościowych.

W ten sposób jego znajomi dowiadują się o polecanych przez niego firmach, produktach czy usługach a autor oferty zyskuje kolejne źródło reklamy.

5. Przekaz promocyjny i reklamowy trafia precyzyjnie do konkretnych grup jakie określa użytkownik.

Firmbook powoduje, że dodawane firmy, oferty produktów, usług jako Nowe docierają skutecznie do:

                         - użytkowników o podobnym charakterze biznesowym, należących do tych samych kategorii/branż w których użytkownik ma firmy, produkty, usługi,

                         - grup znajomych firm i użytkowników, które tworzy i administruje na swoim profilu jego właściciel.

Poznaj najskuteczniejsze źródła reklamy w internecie i zwiększaj sprzedaż!  - ki24.info

6. Użytkownik może dodawać inne firmy innych użytkowników do Ulubionych i Obserwowanych.

System zapewni mu wtedy automatyczną komunikację pomiędzy "znajomymi" firmami i dostęp do ważnych powiadomień spływających od otoczenia biznesowego w którym firma/użytkownik funkcjonuje(znajome firmy, wybrane branże/kategorie, promocje, nowe produkty/usługi, nowe ceny).

 

Kiedy firma Ulubiona i/lub Obserwowana doda nowy produkt czy usługę wówczas użytkownik jest o tym przez system informowany e-mailowo i poprzez podświetlenie ikony Powiadomienia w systemie.

Firmbook Creators

7. Użytkownik może dodawać produkty/usługi innego użytkownika do Ulubionych.

Wówczas użytkownik, który jest oferentem, jest o tym informowany i może dodać frmę użytkownika, który dodał do Ulubionych jego produkt czy usługę do listy firm Ulubionych i/lub Obserwowanych. W ten sposób spowoduje, że system będzie działał jak opisano w pkt. 6.

 

8. Użytkownik może dodawać kategorie i podkategorie do Obserwowanych.

W ten sposób spowoduje, że system będzie informował go o nowych firmach, produktach i usługach dodanych w danej kategorii.

 

System Firmbook proponuje każdej firmie, której zależy na dobrych miejcach w sieci, e-usługi w modelu SaaS ułożone w pakiety narzędzi możliwości i środków

PAKIETY-KLIKNIJ

Podstawowe zawartości poszczególnych pakietów różnią się pod względem dostępu do określonych w spisie funkcji. Korzystanie z pakietu PLATYNOWEGO gwarantuje najwyższe priorytety wyświetlania wszystkich publikacji(firmy/produkty/usługi) na platformie i maksymalnie pozycjonuje przypisane frazy/aliasy. Pakiet PLATYNOWY zawiera wszystkie narzędzia, możliwości i środki systemu.

Poza tym użytkownik ma do wykorzystania rabat nawet 50%. Wyślij SMS "rabat" pod nr 500 251 861