Korzyści z działania firmbooka

Korzyści z działania firmbooka

 

1. Firmbook skierowany jest do biznesu każdej kategorii. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie mają strony ale też dla tych, którzy już mają adres w sieci i wykorzystują internet do promowania i marketingu.

 

2. Użytkownik może dodawać, reklamować i promować firmy, produkty, usługi a dzięki systemowi skutecznie je pozycjonować. Sprawdź niektóre opinie naszych klientów KLIKNIJ 1 , KLIKNIJ 2 czy KLIKNIJ 3.

 

3. System oferuje mechanizm edytowalnych fraz/aliasów, który działa tak, że fraza ustalana przez użytkownika lokowana jest w adresie www. Jest to najlepsza metoda pozycjonowania i sposób na zabezpieczenie najlepszych pozycji w wyszukiwarkach.

 

Oto przykłady działania tego mechanizmu dla promowania firmy:
Wpisując w google frazę np. studio ślubu - widzimy rezultat tego zapytania: strona 1, miejsce 2 na ok. 22 800 000 wyników
Wpisując w google frazę np. reklama-arek - widzimy rezultat tego zapytania: strona 1, miejsce 3 na ok. 2 550 000 wyników
big-studio-fotograficzne - strona 1 miejsce 3 na około 3 380 000 wyników
Dla promowania produktów:
opakowania-pojemniki-starachowice - strona 1 miejsce 1 na około 649 000 wyników
elektronika import export - strona 1 miejsce 6 na ok 900 000 wyników
Dla promowania usług:
dystrybucja produkcja systemow reklamowych - strona 1 miejsce 2 na około 3 100 900 wyników
i wiele, wiele innych przykładów...
 
 

4. Każdy użytkownik za pomocą zespołu wtyczek społecznościowych może udostępnić i przenieść dowolną publikację na swoją stronę na serwisach społecznościowych. W ten sposób jego znajomi dowiadują się o polecanych przez niego firmach, produktach czy usługach a autor oferty zyskuje kolejne źródło reklamy.

 

 

5. Przekaz promocyjny i reklamowy trafia precyzyjnie do konkretnych grup jakie określa użytkownik. Firmbook powoduje, że dodawane firmy, oferty produktów, usług jako Nowe docierają skutecznie do:
 

                         - użytkowników o podobnym charakterze biznesowym, należących do tych samych kategorii i branż w których użytkownik ma firmy, produkty, usługi,

                         - grup znajomych firm i użytkowników, które tworzy i administruje na swoim profilu jego właściciel.

 

 

6. Użytkownik może dodawać inne firmy innych użytkowników do Ulubionych i Obserwowanych. System zapewni mu wtedy automatyczną komunikację pomiędzy "znajomymi" firmami i dostęp do ważnych komunikatów spływających od otoczenia biznesowego w którym firma/użytkownik funkcjonuje(znajome firmy, wybrane branże/kategorie, promocje, nowe produkty/usługi, nowe ceny).

Kiedy firma Ulubiona i/lub Obserwowana doda nowy produkt czy usługę, to użytkownik jest o tym przez system informowany e-mailowo i poprzez podświetlenie ikony w systemie.

 

 

 

 

7. Użytkownik może dodawać produkty/usługi innego użytkownika do Ulubionych.

Wówczas użytkownik, który jest oferentem, jest o tym informowany i może dodać frmę użytkownika, który dodał do Ulubionych jego produkt czy usługę do listy firm Ulubionych i/lub Obserwowanych. W ten sposób spowoduje, że system będzie działał jak opisano w pkt. 3.

 

 

8. Użytkownik może dodawać kategorie i podkategorie do Obserwowanych.

 

 

W ten sposób spowoduje, że system będzie informował go o nowych firmach, produktach czy usługach dodanych w danej kategorii.

 

Użytkownik sam ustala jakich ułatwień oczekuje. Nie traci czasu na wyszukiwanie nowych ofert. Nie musi wyszukiwać nadarzających się okazji i promocji. Nie będzie musiał stale komunikować się ze stałymi dostawcami i odbiorcami produktów czy usług. Wszystkie informacje, charakter których sam może określić za pomocą mechanizmów firmbooka, otrzymuje automatycznie na adres mailowy i w formie powiadomień w systemie(analogia do facebooka i podobne przypadki).

 

 

System Firmbook oferuje każdemu użytkownikowi sieci e-usługi w modelu SaaS ułożone w pakiety narzędzi możliwości i środków

 

PAKIETY-KLIKNIJ

 

Podstawowe zawartości poszczególnych pakietów różnią się pod względem dostępu do określonych w spisie funkcji. Korzystanie z pakietu PLATYNOWEGO gwarantuje najwyższe priorytety wyświetlania wszystkich publikacji(firmy/produkty/usługi) na platformie i maksymalnie pozycjonuje przypisane frazy/aliasy.

Poza tym użytkownik ma do wykorzystania rabat nawet 50%. Wyślij SMS "rabat" pod nr 500 251 861