AD-BUCH OCIEPLENIA WNĘTRZ

Nazwa: AD-BUCH OCIEPLENIA WNĘTRZ Kraj:
Polska
NIP: 7871943984    Sprawdź rejestry   
Miasto: Szamotuły Ulica: Długa 94 Kod pocztowy: 64-500
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Wykonawstwo termoizolacji wełną celulozową to główny profil naszej działalności w firmie Ad-Buch. Firmę prowadzimy w Szamotułach, na terenie województwa wielkopolskiego od 2018 roku. Jej właścicielem jest Adam Buchwald.

Ofertę kierujemy do właścicieli domów, wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych. Przyjmujemy zlecenia na ocieplenie lokali oraz obiektów mieszkalnych. Do wykonania termoizolacji używamy wełny celulozowej, którą produkuje się z surowców wtórnych, dzięki czemu jest ona ekologiczna i przyjazna środowisku. Materiał ten zapewnia doskonałą izolację termiczną latem oraz zimą. Podnosi również poziom izolacji akustycznej. Ma znaczny wpływ na obniżenie kosztów ogrzewania lokali. Użycie wełny celulozowej do wykonania termoizolacji wiąże się również z niskimi kosztami inwestycji. Zapewnia także ochronę przeciwpożarową i przeciwwilgociową w budynkach, dlatego jest polecana dla konstrukcji drewnianych.

ocieplanie wełną celulozową

W firmie Ad-Buch dbamy najwyższą jakość usług. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy rzetelnie wykonują swoje obowiązki. Gwarantujemy przystępne ceny i krótkie terminy realizacji.

 
Współpracujemy również z firmą Derowerk -  www.derowerk.pl.

Zapraszamy.

Kontakt

Adres

ul. Długa 94
64-500 Szamotuły
Polska
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.