AdVeno

Nazwa: AdVeno Kraj:
Polska
NIP: 9150000963    Sprawdź rejestry   
REGON: 008479373    Sprawdź rejestry   
Numer KRS: 0000006569 Æ   Sprawdź rejestry   
Województwo: dolnośląskie Miasto: Trzebnica Ulica: ul. Bolesława Chrobrego 7 Kod pocztowy: 55-100
Telefon: 717334523 Email: doradcy@adveno.pl Strona WWW: adveno.pl

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 13 1060 0076 0000 3280 0005 7623 Kod SWIFT/BIC: BPHKPLPK

Opis

 

 

Od ponad 20 lat  aktywnie współtworzymy polski rynek artykułów promocyjnych i jesteśmy jednym z liderów tego rynku.

Pozycja lidera zobowiązuje do wprowadzania rozwiązań, które staną się wyznacznikiem trendów reklamowych. Dlatego stworzyliśmy nowy standard usług pod marką AdVeno.

 

Lata działalności marki AdVeno na runku produktów promocyjnych pozwoliły nam zaobserwować fakt, że z roku na rok, umacnia się rola gadżetów w budowaniu skutcznych akcji marketignowych. Przesyt wirtualną reklamą, pozbawioną zalet bezpośredniego, namacalnego kontaktu z odbiorcą, wzmacnia pozycję artykułu promocyjnego jako nośnika reklamy, pozostającego w codziennym użytku, wzbuadzjącego realne, sentymenty i emocje.

 

Świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie dostarczania oznakowanych produktów promocyjnych już nie wystarczy. Nasi Klienci oczekują czegoś znacznie więcej. Potrzebują unikalnych gadżetów reklamowych jako precyzyjnie dedykowanego narzędzia marketingowego, po to, aby skutecznie pobudzać i utrzymywać wysoki poziom lojalności swoich klientów. Potrzebują narzędzia dokładnie wpisującego się w strategie rozwoju ich marek, dopasowanego do grup docelowych. Niezbędna jest im również wiedza i doświadczenie ekspertów, tak aby ich działania marketingowe były jeszcze bardziej skuteczne.

 

Naszą odpowiedzią na te potrzeby jest marka AdVeno i jej trzy wyspecjalizowane działy.

GoGifts - tu znajdziesz ponad 20 tys. gotowych artykułów reklamowych. Jeśli potrzebujesz oznakowanego produktu "na wczoraj" i preferujesz wypróbowane standardy - zapraszamy TUTAJ - wybierz to co Tobie odpowiada.

 

CreativeProject - jeśli myślisz o poważnym wzmocnieniu Twojej marki, poszukujesz najlepszych rozwiązań zgodnych z Twoją strategią marketingową, to jesteśmy do dyspozycji. Zespół CreativeProject zaprojektuje, wdroży do produkcji i dostarczy "szyte na miarę" unikalne artykuły reklamowe oraz skuteczne materiały BTL . Chcesz dowiedzieć się więcej kliknij TUTAJ.

 

PowerStrategy - nie jesteś pewien czy promujesz się właściwie? Za każdym razem, gdy chcesz wdrożyć kampanię masz wątpliwości czy Twoja marka będzie dzięki temu mocniejsza? Wkrada się poczucie chaosu w działaniach marketingowych?  Zapewne potrzebujesz przemyślanej, silnej strategii dla Twojej marki. Zespół PowerStrategy pomoże Ci efektywnie przejść przez proces jej konstruowania. Chcesz dowiedzieć się więcej kliknij TUTAJ.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy z AdVeno!

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.