AGENCJA MAZUREK LIUDMYLA PODOGOVA

Nazwa: AGENCJA MAZUREK LIUDMYLA PODOGOVA Kraj:
Polska
NIP: 5833354552    Sprawdź rejestry   
Miasto: Kraków Ulica: Zygmuntowska 15 Kod pocztowy: 31-314
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Nasza firma zajmuje się sprzedażą owoców i warzyw z całego świata. Działamy na rynku krajowym już od ponad 5 lat. Jesteśmy dostawcą owoców i warzyw na terenie Krakowa i województwa małopolskiego.

Hurtowa sprzedaż warzyw i owoców oraz ich skup | Vega Fresh

Wieloletnia współpraca

W trakcie wieloletniej współpracy zaskarbiliśmy sobie duże zaufanie wśród naszych kontrahentów, stąd też posiadamy wyłączność na zakup pewnych towarów i marek, np. pomarańczy i winogron Witamina, a także wielu innych marek z Włoch. Ponadto jesteśmy dystrybutorem warzyw najwyższej jakości firmy Polfarm. Wiele sklepów i sieci regionalnych jest obsługiwanych przez naszą firmę. Cieszy nas fakt handlu z dużymi firmami, jak również z przedstawicielami naszego regionu.

Brzydkie” owoce i warzywa też na sprzedaż - Okiem Rolnika

Działalność handlowa naszej firmy obejmuje skup oraz sprzedaż m.in. warzyw, owoców, orzechów i kwiatów. Początki działalności firmy to 2019 rok, od początku obecności na rynku funkcjonujemy pod nazwą AGENCJA MAZUREK LIUDMYLA PODOGOVA.

AGENCJA MAZUREK LIUDMYLA PODOGOVA to przede wszystkim , ciągle rozwijająca się oferta i podwyższanie standardu pracy. Najbardziej zależy nam na samodoskonaleniu i przygotowywaniu oferty dostosowanej do potrzeb rynkowych naszych klientów. Jesteśmy w stanie dostosować się do oczekiwań kontrahentów, z którymi współpracujemy.

Świeże owoce i warzywa można kupić w internecie! Internet skraca drogę  owoców oraz warzyw od producentów do konsumentów | Echo Dnia Radomskie

Uwielbiamy wyzwania, ponieważ mamy świadomość tego, że jesteśmy w stanie im sprostać. Rynek warzyw i owoców  jest naszą codzienną pracą i pasją. Cieszy nas, gdy kontrahenci są zadowoleniem z jakości towaru, który im dostarczamy. Uważamy, że produkty, które oferujemy są jednymi z najlepszych na rynku pod względem jakości.

Tańsze owoce i warzywa na święta na rynku hurtowym w Broniszach - rp.pl

Dzięki odpowiedniemu podejściu, stale się rozwijamy. Zdobywamy nowe rynku i nawiązujemy współprace z nowymi kontrahentami.

Współpracujemy z najlepszymi i największymi sklepami, w których klienci chcą kupować dobrej jakości produkty. My sami aspirujemy do tego, aby być najlepszą firmą skupującą i sprzedającą warzywa, owoce i inne tego typu produkty. Współpraca z sprawdzonymi partnerami pozwala nam krok po kroku realizować nasze plany rozwojowe.

Brudna 12 - uważaj na te warzywa i owoce. Mają najwięcej pestycydów

Zdobywamy niezbędne doświadczenie, które potrzebne jest w tej branży, jak w żadnej innej. Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy z Państwem zrealizujemy wszystkie wspólne cele i osiągniemy sukcesy zawodowe, których Państwu i sobie życzymy.

Nasza Działalność

Naszym podstawowym celem działalności jest skup oraz sprzedaż warzyw i owoców najwyższej jakości. Skupujemy jedyne produkty, co do których mamy pewność, że spełnią oczekiwania naszych kontrahentów.

Nie szukamy oszczędności na jakości, bo jest ona dla nas najważniejsza. Dzięki temu, że posiadamy własne chłodnie, skupowany towar może być przechowywany w bardzo dobrych warunkach. Zachowuje świeżość przez długi czas.

Świadczymy również pełen zakres przechowywania oraz transportu owoców i warzyw na terenie kraju. Zapewniamy optymalne warunki przewozu oraz składowania, co pozwala zachować maksymalny termin przydatności Państwa produktów.

AGENCJA MAZUREK LIUDMYLA PODOGOVA

Kontakt

ul. Zygmuntowska, nr 15

31-314 Kraków

tel. 570 966 772

e-mail: lp8388001@gmail.com

www.firmbook.eu/agencja-mazurek-sprzedaz-handel-owoce-warzywa-krakow

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.