PLATYNOWY

MIMOZA GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE

Firma wiarygodna e-biznesowo
Nazwa: MIMOZA GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE Kraj:
Polska
NIP: 7431342654    Sprawdź rejestry   
Miasto: Bartoszyce Ulica: Krawczyki 2 Kod pocztowy: 11-200
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 86 2030 0045 1110 0000 0232 3550

Płatność gotówką

Opis

MIMOZA GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE

 

O nas

„MIMOZA” w Krawczykach. POKOCHAŁAM to miejsce od pierwszego wejrzenia. MOJE miejsce na ziemi. Tu się dobrze i szybko odpoczywa, pozytywnie nastraja. Położenie przy lesie daje ciszę i spokój, a wiosną „PTASI KONCERT” za darmo. Dookoła pola, łąki i lasy. Szczególnie latem złociste zboża na tle różnorodnej zieleni w pagórkowatym terenie to niekończąca się UCZTA dla oczu. Prawdziwy WERNISAŻ.

Moje codzienne spacery w tej przepięknej KRAINIE dają dużo energii i radości oraz wiele refleksji. Doceniam ten Mały Zakątek Świata w którym żyję i o którym mówię „Moje Bieszczady Warmińsko-Mazurskie. Kwiaty polne maki, chabry i rumianki to nieodłączny element krajobrazu. To kwiaty mojego dzieciństwa. Przywołują piękne wspomnienia.

Kiedy pływam kajakiem lub rowerem wodnym po stawie na nowo odkrywam swoją Mimozę i czuję się jak na wczasach. Plac zabaw wśród sosen i brzóz to zdrowe i ulubione miejsce dla dzieci. Boisko do siatkówki dla nieco starszej braci. Często organizujemy rozgrywki siatkarskie dla gości -turystów i miejscowych znajomych. 

Największą moją chlubą i pasją jest ogród BIODYNAMICZNY. Na bazie którego przyrządzamy posiłki dla gości. Kuchnia domowa TRADYCYJNA. Specjalizujemy się w kuchni MAKROBIOTYCZNEJ, WEGAŃSKIEJ oraz WEGETARIAŃSKIEJ, EKOLOGICZNEJ. Zdrowy posiłek to podstawa dobrego wypoczynku, regeneracji sił i szczęśliwego uśmiechu. Chętnie zapraszamy gości zainteresowanych uprawą biodynamiczną. Można się u nas wiele nauczyć przy okazji wypoczynku. 

Oferta 

Turystyka rodzinna

Gospodarstwo Agroturystyczne MIMOZA jest świetnym miejscem na wypoczynek rodzinny.

Dysponujemy wieloosobowymi pokojami, które zapewnią komfort dorosłym i dzieciom. Pokoje są wyposażone w wygodne łóżka pojedyncze i podwójne, a najmłodszym gościom (do dwóch lat) zapewniamy łóżeczko. Każdy pokój ma oddzielną łazienkę. Niektóre pokoje posiadają oddzielne wejścia (prosto z podwórka), osobne balkony lub taras. Mamy również pokoje z aneksem kuchennym. 

Oferty specjalne 

Obecnie oferujemy 52 noclegi. Pokoje 2,3 i 4-osobowe z łazienkami, telewizorami.

CERTYFIKAT FIRMA WIARYGODNA E-BIZNESOWO

Firmę MIMOZA GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE wyróżnia status firmy rzetelnej i wiarygodnej e-biznesowo. To firma rzetelna, uczciwa i godna zaufania co potwierdza zespół platformy FIRMBOOK

Kontakt

MIMOZA GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE

MIMOZA GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE

 

Krawczyki 2
11-200 Bartoszyce

Tel. 502 662 959
502 663 249
535 335 270

E-mail: mimoza_gra@op.pl

Formularz kontaktowy

Wirtualny spacer po naszym ośrodku – Sprawdź!

Nasza strona – Kliknij

Nasz Fanpage – Kliknij

Nasz Instagram – Kliknij

Nasz Firmpage – Kliknij

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.