Biuro Rachunkowe Alfa

Nazwa: Biuro Rachunkowe Alfa Kraj:
Polska
NIP: 5922275156    Sprawdź rejestry   
Województwo: pomorskie Miasto: Starogard Gdański Ulica: Malinowa 55a Kod pocztowy: 83-200

Opis

ALFA to biuro rachunkowe specjalizujące się w prowadzeniu księgowości dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, fundacji, stowarzyszeń oraz spółek. Z oferty mogą skorzystać także osoby prywatne, m.in. podczas corocznego rozliczania podatku dochodowego. Na firmowej stronie udostępniono szczegółowe informacje na temat dodatkowych usług - wirtualnego biura oraz obsługi kadrowo - płacowej.

Prowadzone przez nas w Starogardzie Gdańskim biuro rachunkowe Alfa świadczy usługi na rzecz dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, instytucji, jak również klientów indywidualnych, także z Pelplina i Skarszew. Szeroki oraz stale powiększany zakres świadczonych usług, w tym przygotowywania rozliczeń PIT, w sposób kompleksowy wypełnia indywidualne oczekiwania naszych klientów.

Za cel nadrzędny stawiamy sobie eksplorowanie nowych dziedzin oraz to, aby pomimo wsparcia outsourcingowego być częścią firmy klienta. Pracownicy naszego biura księgowego są otwarci na nowoczesne rozwiązania. Świadcząc usługi obejmujące swym zasięgiem m.in. wykonywanie rozliczeń PIT, opieramy się na wieloletnim doświadczeniu, które procentuje stale powiększającym się gronem naszych zadowolonych klientów!

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.