PLATYNOWY

P. H. U. "AMIX"

Nazwa: P. H. U. "AMIX" Kraj:
Polska
NIP: 8321759282    Sprawdź rejestry   
Województwo: Łódzkie Miasto: Kiełczygłów Ulica: Pierzyny Małe 5 Kod pocztowy: 98-358
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Firma "AMIX" została założona w 2004 roku jest prywatnym przedsiębiorstwem, siedziba znajduję się w miejscowości Pierzyny Małe w powiecie pajęczańskim, woj łódzkie. Od powstania firma zajmowała się wykonywaniem części, podzespołów maszyn i urządzeń dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Duże zainteresowanie klientów związane z tego typu działalnością spowodowało rozwinięcie produkcji maszyn i urządzeń przeznaczonych do obróbki drewna. "AMIX" to własne, oryginalne i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne.  Prace nad nowymi prototypami prowadzą wykwalifikowani pracownicy. 

Maszyny już w fazie projektu badane są pod względem wytrzymałościowym dzięki wykorzystaniu nowoczesnych systemów  CAD 3D jak również programów wytrzymałościowych.

Dodatkowo nasza firma współpracuje przy niektórych projektach z Istytutem Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w Krakowie.  Nasze produkty posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa CE.

Mimo iż nasza Firma posiada bogaty park maszynowy, nadal pracujemy nad udoskonaleniem maszyn oraz wprowadzaniem nowych urządzeń. W przedsiębiorstwie produkowanych jest 20 różnych typów maszyn. 

Znaczna część produkowanych maszyn trafia na export do krajów Europy. Eksportujemy na Węgry, Łotwę, Francję, Białoruś oraz Niemcy. 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że sprosta ona Państwa oczekiwaniom i staniecie się naszymi kolejnymi klientami.

 

Dane firmy

P. H. U. "AMIX"
98-358 Kiełczygłów, Pierzyny Małe 5
NIP: 832-175-92-82

tel. 43 842 53 41
kom. 601 072 341
kom. 601 070 416                                                                                                                                                                                                   

amix@amix-wieczorek.pl

biuro@amix-wieczorek.pl

Nasza firma jest uczestnikiem programu firmbooka realizowanego przez Firmbook BC i Partnerów promującego firmy wiarygodne e-biznesowo i wspierającego rozwój komunikacji internetowej pomiędzy przedsiębiorcami.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.