Architektura wnętrz M99 Design

Nazwa: Architektura wnętrz M99 Design Kraj:
Polska
Województwo: pomorskie Miasto: Pasieka Ulica: Świerkowa 10 Kod pocztowy: 77-200

Opis

Architektura wnętrz M99 Design zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz. Firma wykonuje między innymi projekty kuchni oraz zabudowy meblowej i pojedycznych mebli. W ofercie znajduje się również projektowanie wnętrz online.

Architektura wnętrz M99 Design

KREATYWNY ZESPÓŁ

Zespół naszej pracowni tworzą projektanci, architekci wnętrz oraz specjaliści z zakresu wykończenia wnętrz. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a na swoim koncie mamy wiele zrealizowanych projektów oraz zadowolonych klientów. Stale podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach oraz targach projektowych.

M99 Design to grupa architektów, projektantów wnętrz i specjalistów z zakresu wykończenia wnętrz. Naszymi atutami są wieloletnie doświadczenie, ciągły rozwój w specjalności, ogromne zaangażowanie i przede wszystkim – punktualność. Zawsze dokładamy wszelkich starań, żeby każdy projekt odzwierciedlał piękno charakteru klientów – dowodem na to jest nasze bogate portfolio dostępne na stronie internetowej.

Magda Data

Absolewentka Politechniki na kierunku Architektura Wnętrz

Jako dyrektor artystyczny pracowni jestem odpowiedzialna za proces tworzenia projektowania i
komunikację z klientami od koncepcji po realizację. Uwielbiam łączyć ze sobą różne style co daje mi umiejętność dostosowania się do potrzeb każdego klienta. Swoją przygodę z wnętrzami rozpoczęłam w 2009 roku, dziś mam za sobą wiele wspaniałych realizacji.

Moją specjalnością są kuchnie i łazienki, uwielbiam wyzwania oraz tzw. „trudne” wnętrza. Zawsze mam na względzie, że to Klient będzie użytkownikiem zaprojektowanego przeze mnie wnętrza. Dlatego też z należytym szacunkiem traktuję potrzeby i upodobania Inwestora, proponując rozwiązania odpowiadającego jego stylowi.

Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu zawsze staram się tworzyć niepowtarzalne miejsca, zaprojektowane indywidualnie i odzwierciedlające styl życia i upodobania mieszkańców. Inspiracje czerpię z życia codziennego, tego co nas otacza. Kocham miejsca nasycone miłością i duszą ich właścicieli. Miejsca, któremu na imię DOM. Staram się realizować wszystkie projekty sercem oraz pełnym zaangażowaniem. Stale udoskonalam swój warsztat i umiejętności.

„Projektuję po to, by otaczająca Cię przestrzeń tworzyła Twoje szczęście”
Magda data

Architekci wnętrz M99 Design to najlepszy wybór!

Z Twoimi marzeniami oraz naszą wiedzą i doświadczeniem stworzymy przyjazne wnętrza o osobistym charakterze. Sprawimy, by przestrzeń w Twoim domu, Twojego miejsca pracy czy wypoczynku była przemyślana i funkcjonalna. Każdy z nas jest inny, każdy jest wyjątkowy i każdy ma swój własny styl. Większość naszego życia spędzamy w pomieszczeniach, więc dbajmy o to by były stworzone i zaprojektowane dla nas i według naszych indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy studiem projektowym, którego główną specjalnością są aranżacje przestrzeni domowych i biurowych. Naszym celem jest zaprojektowanie wyjątkowych wnętrz, w których spędzanie czasu będzie dla Ciebie niebywałą przyjemnością. Przestrzenie mieszkalne są doskonałym odzwierciedleniem duszy – doskonale współgrają z Twoją nietuzinkową osobowością. Udowodnimy Ci, że przestrzeń biurowa niekoniecznie musi opływać w szarość i monotonię. Nasze projekty stanowią harmonijne połączenie barw, które tak bardzo kochasz. Z ogromną przyjemnością pomożemy Ci w podejmowaniu decyzji dotyczących aranżacji Twojej przestrzeni. Przestrzeń mieszkalna to nie tylko cztery ściany – to również integralna część Ciebie.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.