Kategorie

Dekoracje, Kwiaty, Kompozycje
https://www.firmbook.eu/arta-design-projektowanie-wnetrz-poznan

ARTA design

Nazwa: ARTA design Kraj:
Polska
Miasto: Poznań Ulica: Zakrzewskiego 15
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

WNĘTRZA NA TWOJĄ MIARĘ

ARTA design oferuje kompleksowe usługi z zakresu projektowania wnętrz – od koncepcji do projektu wykonawczego oraz nadzór autorski. Projekty wyróżniają się pod względem estetycznym, ale są także niezwykle funkcjonalne.

Rozmiar pomieszczenia nie ma znaczenia dla naszego architekta. Magister sztuki Agnieszka Knapacz jest w stanie zaprojektować każde wnętrze: mieszkalne, jak i użyteczności publicznej. Projektant każde zlecenie traktuje jak wyzwanie, do każdego projektu podchodzi indywidualnie. Ważne jest również dostosowanie potrzeb i oczekiwań Klienta do jego finansowych możliwości, dlatego aranżacje wnętrz mieszkań, domów oraz pomieszczeń użyteczności publicznej zawsze uwzględniają przewidziany budżet inwestora.

WSZECHSTRONNE MOŻLIWOŚCI

Projektanci muszą mieć doświadczenie oraz szeroką wiedzę na temat rynku budowlanego. Agnieszka Knapacz, jako architekt wnętrz, od wielu lat uczestniczy w projektowaniu wnętrz oraz w pracy przy dużych inwestycjach budowlanych, takich jak : biura, urzędy, centra handlowe, pensjonaty, przedszkola, domy jednorodzinne, lokale usługowe i gastronomiczne, kina i obiekty sportowe. Praca architekta przy tak różnych obiektach, to gwarancja znajomości rynku budowlanego, nowych technologii, materiałów wykończeniowych, obowiązujących trendów, ale również wiedza w zakresie elementów budowlanych, wszelkich instalacji oraz znajomość prawa budowlanego. ARTA DESIGN zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę obejmującą: profesjonalne i bardzo szczegółowo opracowane projekty oraz kontakt z firmami wykonawczymi. Architekt zapewnia fachowe doradztwo na każdym etapie zlecenia.
ARTA design oferuje swoje usługi zarówno na terenie Poznania, jak i całej Polski.

Agnieszka Knapacz

• Porada aranżacyjna – już od 250 zł !
• Podstawowy projekt funkcjonalny mieszkania już od 600 zł !
Spraw, by Twoje wnętrze było ciekawsze. Zapraszamy do współpracy!

KONTAKT

Agnieszka Knapacz
biuro@artadesign.pl
tel. 691-860-208
Poznań, ul. Zakrzewskiego 15

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.