PLATYNOWY

Art-Bram Janusz Bielecki

Nazwa: Art-Bram Janusz Bielecki Kraj:
Polska
Województwo: kujawsko-pomorskie Miasto: Chodecz Ulica: Huta Chodecka 34 Kod pocztowy: 87-860
Telefon: 692 922 471 Email: biuro@art-bram.pl Strona WWW: www.art-bram.pl/
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA

Płatność gotówką

Opis

KILKA SŁÓW O NAS

Kowalstwo w naszej rodzinie ma wieloletnie tradycje. Zajmujemy się nim od czterech pokoleń. Nasza pasja w tej dziedzinie sięga aż XIX wieku. Czasów, gdy kowal był bardzo cenionym i potrzebnym rzemieślnikiem. Wykonywał i naprawiał metalowe części do wozów i bryczek, narzędzia rolnicze, nagrobne krzyże i wiele innych przedmiotów.

Aktualnie specjalizujemy się w wyrobie wysokiej jakości elementów ogrodzenia, takich jak: bramy, balustrady, poręcze i kraty. Oferujemy również kute ogrodzenia. Każdy z tych elementów wykonujemy na dowolny wymagany rozmiar.

Swoją renomę na rynku zawdzięczamy dbałości o dokładność, terminowość i rzetelność. Są to cechy charakteryzujące naszą firmę od początku jej działalności. To one kształtują nasze relacje z klientami. Bogata oferta obok ozdobnych bram i ogrodzeń zawiera także takie z prostymi wzorami wykonane z profili zamkniętych. Można z nich tworzyć ciekawe i nowoczesne formy. W związku z tym zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z całością naszej oferty zawartej na tej stronie przed podjęciem ostatecznej decyzji. Dzięki temu wybrane rozwiązanie będzie mogło zostać dokładnie dopasowane do Państwa potrzeb i preferencji. Być może znajdą tu Państwo nowe inspirujące rozwiązania.

O FIRMIE

O firmie

Kierujemy naszą ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Całkowicie bezpłatnie i niezobowiązująco możemy wykonać wstępne pomiary, projekty i kalkulacje cenowe. Służymy również nieodpłatną poradą. Możemy wykonać zamówienie w ramach własnych wzorów lub zgodnie z projektem przedstawionym czy też zasugerowanym przez klienta. Każde zamówienie zostanie zrealizowane niezwykle staranie i z dbałością o wszystkie, nawet najdrobniejsze detale.

W ramach oferty standardowej wykonujemy malowanie farbami podkładowymi i nawierzchniowymi. Możemy również zapewnić dodatkową najwyższej jakości ochronę antykorozyjną poprzez cynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowane w dowolnie wybranej kolorystyce. W skład oferty wchodzi także transport i profesjonalny montaż naszych wyrobów.

Interesującym dodatkiem, jaki oferujemy i polecamy naszym klientom jest wyposażenie bram w automatykę.

Obok standardowej formy istnieje także możliwość samodzielnego montażu przez klienta. Wówczas wykonujemy wszystkie potrzebne elementy na żądany wymiar. Maksymalna wielkość światła wjazdu dla bramy przesuwanej oraz pojedynczego elementu balustrady wynosi 6 mb. Do tego dołączamy wszystkie potrzebne akcesoria montażowe:

 • wózki jezdne i rolki prowadzące,
 • zawiasy regulowane,
 • zamki, wkładki, klamki, elektrozaczepy,
 • puszki zamków,
 • śruby, wkręty, kołki rozporowe,
 • uchwyty samoregulujące przęseł,
 • podkładki maskujące do balustrad.

 

Części pochodzą od sprawdzonych producentów, z którymi współpracujemy od lat. Niektóre z nich są wykonywane bezpośrednio w naszym zakładzie. Wszystkie wcześniej przygotowane elementy można u nas przechowywać do czasu montażu. Pozwala to uniknąć oczekiwania na gotowe wyroby po wmurowaniu ogrodzenia lub ułożeniu płytek tarasowych.

Doświadczenie, wysoka jakość i profesjonalizm jest tym co odróżnia firmę Art-Bram od licznych wykonawców usiłujących raczej dopasować wymagania klienta do swoich możliwości a powinno być właśnie na odwrót. Także od licznych garażowych fachowców z mizernym zapleczem narzędziowym i materiałowym oferujących „tanie usługi”.

W tym miejscu pragniemy Państwa ostrzec przed nadmierną oszczędnością. Jest to niewątpliwie cecha pożądana, lecz trzeba ją dobrze rozumieć. Wybór taniego wyrobu o niskiej jakości i z kiepskich materiałów tak naprawdę nie będzie oszczędnością. Taki wyrób będzie wymagał poprawek i częstych napraw, a nawet wymiany w krótkim okresie czasu. Nie wspominając już o pozostawiającej niejedno do życzenia estetyce.

 My zapewniamy:

 • bardzo dobrą estetykę dopasowaną do obiektu i współgrającą z całością kompozycji,
 • wysokiej jakości części do mechanizmów i zamków, zawiasów i układów jezdnych bram, co zapewni ich wieloletnie bezawaryjne funkcjonowanie,
 • poprawny i solidny montaż,
 • długotrwałe zabezpieczenie antykorozyjne.

Jeśli przeliczą Państwo koszty napraw, przeróbek i częstej konserwacji „tanich wyrobów”, okaże się, że prawdziwa oszczędność polega właśnie na wyborze solidnej firmy, jaką niewątpliwie jest Art-Bram.

PROJEKTY

Projekty

Nasza firma dysponuje profesjonalnym programem do projektowania bram, ogrodzeń i balustrad. Na podstawie otrzymanych informacji od klienta i wykonanych pomiarów, możemy wykonać projekt planowanej inwestycji. 

Każdy projekt jest ustalany indywidualnie, pod konkretne zamówienie. Brane są pod uwagę wszelkie sugestie i pomysły. Podczas takiej współpracy efekty wizualne są widoczne na bieżąco.

Naszym zdaniem wykonywanie szkiców ołówkiem jest mało profesjonalne. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zleceniodawcy, rysujemy za pomocą komputera. Szczególną uwagę poświęcamy nowym wzorom, dopracowując wszelkie detale, przed ich ostateczną realizacją w warsztacie. Gotowe rezultaty są drukowane lub przesyłane pocztą e-mail. Dzięki temu udaje się nam tworzyć niepowtarzalne kompozycje. 

                       

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.