PLATYNOWY

ARTEFIX ZYGMUNT WOJNIAK

Nazwa: ARTEFIX ZYGMUNT WOJNIAK Kraj:
Polska
NIP: 6921721401    Sprawdź rejestry   
Miasto: Lubin Ulica: Bieszczadzka 5/5 Kod pocztowy: 59-300
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

ARTEFIX ZYGMUNT WOJNIAK to nowoczesna firma działająca w branży wyposażenia i aranżacji wnętrz. Uważnie obserwujemy i słuchamy potrzeb naszych Klientów. Oferowane przez nas usługi i produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, bezpieczne, posiadają certyfikaty oraz świadectwa homologacji. Nasze doświadczenie pomaga nam wybrać najlepsze i najbardziej cenione produkty z bogatej oferty rynkowej.

LuksHome.pl - Remonty Wykończenia Wrocław

Działamy głównie w sektorze remontowo-wykończeniowym. Profil działalności firmy to kompleksowe remonty i wykończenia wętrz. Usługi świadczymy głównie na terenie Lubina, całego województwa dolnośląskiego i za granicą. Większe projekty realizujemy także na terenie całego kraju.

Remonty biur Warszawa - Adrem

Oferta ARTEFIX ZYGMUNT WOJNIAK jest skierowana zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorstw, firm developerskich, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz instytucji takich jak: szkoły, przedszkola, szpitale, hotele, pensjonaty i inne. Specjalizujemy się w prowadzeniu wszelkiego rodzaju prac wykończeniowych, remontowych i adaptacyjnych zgodnie ze sztuką budowlaną oraz obowiązującymi przepisami prawa.

Malowanie - Budowa i Remont - OLX.pl

Świadcząc kompleksowe usługi remontowe – od projektu, przez zapewnienie materiałów, aż po fachowe wykonawstwo – realizujemy unikalne na rodzimym rynku holistyczne podejście do remontów i wykańczania wnętrz. W praktyce nasze podejście przekłada się na całościowe wykończenie mieszkania lub dowolnego innego lokalu mieszkalnego przez jedną ekipę współpracujących ze sobą fachowców. Dzięki temu Klienci ARTEFIX ZYGMUNT WOJNIAK oszczędzają czas i pieniądze, które musieliby wydatkować współpracując z kilkoma działającymi niezależnie od siebie ekipami.

Remonty Łazienek Kraków - Solidnie i Kompleksowo - J&K

Klientów zainteresowanych zleceniem usług kompleksowego wykończenia wnętrz firmie ARTEFIX ZYGMUNT WOJNIAK zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi usługami. Nasze usługi wykończeniowe wnętrz zapewniają dogodną i przejrzystą formę współpracy, w ramach której inwestor otrzymuje pełną specyfikację materiałów wykorzystanych przy realizacji wnętrz, jak również zakres prac remontowych realizowanych przez nasz zespół.

Naszą wizytówką jest profesjonalizm, terminowość
oraz wysoka jakość świadczonych usług

ARTEFIX ZYGMUNT WOJNIAK

Kontakt:

ul. Bieszczadzka 5/5

59-300 Lubin

tel. 575 922 914

e-mail: zyggi-w@go2.pl

www.firmbook.eu/artefix-wykonczenia-wnetrz-remonty-lubin-legnica

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.