ASTRA S.A.

Nazwa: ASTRA S.A. Kraj:
Polska
NIP: 1070005693    Sprawdź rejestry   
Województwo: mazowieckie Miasto: Warszawa Ulica: Poleczki 23 Kod pocztowy: 02-822

Opis

Sklep.dlaprzedszkola.pl to strona, na której udostępniono bogaty wybór artykułów papierniczych i plastycznych wykorzystywanych podczas zajęć w przedszkolach i szkołach. Dyrektorzy placówek edukacyjnych, dzięki stałej współpracy mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Na blogu udostępniane są także liczne inspiracje z bezpłatnymi instrukcjami i szablonami oraz listami niezbędnych artykułów.

O firmie

ASTRA S.A.

Jesteśmy obecni nie tylko na rynku polskim, ale też europejskim od blisko 90 lat. Kluczowe produkty takie jak plastelina, modelina czy farby stały się synonimem naszej marki. Sukcesywnie wzbogacamy swoje portfolio o nowe, innowacyjne i funkcjonalne pozycje.

Obecnie nasza oferta skupia szeroki wybór artykułów szkolnych, biurowych, artystycznych i tekstylnych. Podsiadamy wiele licencji i marek, które gwarantują różnorodność asortymentu i oryginalność wzorów dostosowanych do każdego wieku dziecka.

 

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć zaufanie i uznanie naszych klientów. Spostrzeżenia naszych użytkowników oraz ich sugestie stanowią dla nas fundament kształtowania oferty i umożliwiają nam zbudowanie wyselekcjonowanego zbioru produktów o najwyższej jakości.

 

                          

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.