WI-WALDI

Nazwa: WI-WALDI Kraj:
Polska
NIP: 5321403690    Sprawdź rejestry   
Miasto: Otwock Ulica: Wawerska 22a Kod pocztowy: 05-400
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

WI-WALDI

WI-WALDI to firma powstała w grudniu 1998r. Nazwa WI-WALDI powstała od nazwiska i imienia właściciela WITAN WALDEMAR. Celem firmy jest sprzedaż materiałów do wykańczania i remontów mieszkań, domów. Celem podrzędnym jest również doradztwo, transport pośrednictwo między kupującym a wykonawcą.

Wi-Waldi | Otwock

Początkowo była to firma jedno-osobowa, (właściciel, sprzedawca, kierowca, zaopatrzeniowiec, sprzątaczka), zajmująca ok. 36 m² powierzchni handlowo-magazynowej.

Pomimo ciężkiego początku, trudnych, nieprzewidzianych sytuacji, nie poddaliśmy się.

Wi-waldi

Z biegiem czasu, dzięki wytrwałości, uporowi, zaangażowaniu oraz pomocy znajomych i zaufaniu klientów, warunki handlowe diametralnie się zmieniły. Obecnie zatrudnionych jest trzech pracowników, dysponujących fachowymi wiadomościami technicznymi, którzy są do dyspozycji na 150-ciu m² powierzchni sklepu i ok. 300 m² powierzchni magazynu.

Budowa i wykończenie domu - jak oszczędzać bez straty na jakości? Co pomoże  oszczędzać przyszłości? / Porady fachowców - Merkury Market

Do dyspozycji i obsługi posiadamy również samochody dostawcze, gotowe w każdej chwili do użycia, aby klient nie martwił się jak zabrać towar o większych gabarytach lub w większej ilości.

MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE - Bud-Mix

Niewątpliwie zaufanie i przyjazne stosunki z klientami, pozwoliły na tak szybki rozwój naszej firmy. Chcąc wyjść dalej naprzeciw, stale poszerzamy asortyment. I tak na chwilę obecną dysponujemy ok. 2500 pozycjami towarowymi (na początku było ok. 50 pozycji). Podstawowe asortymenty to materiały budowlane, materiały wykończeniowe i szamba.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

WI-WALDI

"WI-WALDI" WITAN WALDEMAR
ul. Wawerska 22a
05-400 Otwock

tel:  +48 601 236 337
tel:  +48 22 710 09 96
e-mail:  wi-waldi@wi-waldi.pl , wi-waldi@go2.pl
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.