Spływy kajakowe AS-TOUR

Nazwa: Spływy kajakowe AS-TOUR Kraj:
Polska
Województwo: warmińsko-mazurskie Miasto: Piecki Ulica: Krutyń 4 Kod pocztowy: 11-710
Telefon: 608 319 014, 89 742 1430 Email: biuro@splywy.pl Strona WWW: www.splywy.pl/
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Kajaki i rzeka, czyli niezapomniane spływy kajakowe.

Zapewniamy wyjątkowe emocje podczas 

spływów kajakowych szlakami: Krutynia, Rospuda, Biebrza, Czarna Hańcza, Pisa, Łyna, Brda i Wda.

AS-TOUR zajmuje się profesjonalną organizacją spływów  kajakowych już  od 1990 roku. Możesz polegać na naszym doświadczeniu. 

Kajaki - spływy kajakowe i piękne Mazury to nasza propozycja udanego urlopu na łonie natury.

Organizujemy spływy kajakowe najpiękniejszymi rzekami północnej Polski - Krutynia, Czarna Hańcza,  Biebrza, Rospuda, Łyna, Pisa, Brda, Wda.  Początkowo terenem organizacji spływów były jedynie Mazury i rzeka  Krutynia, ale w związku z rosnącym zainteresowaniem rozszerzyliśmy działalność i już od kilkunastu lat wypożyczamy kajaki na różne rzeki w najpiękniejszych zakątkach Polski. Na czas urlopu szczególnie proponujemy szlaki: Krutynia, Czarna Hańcza, Rospuda, Pisa, Łyna, Brda, Wda i Biebrza.

Dla osób, które chciałyby same decydować o swojej przygodzie podczas spływu i wypocząć indywidualnie, mamy wyjątkową ofertę. Proponujemy wybór całej gamy sprzętu kajakowego oraz ekwipunku, który umożliwi bezpiecznie i przyjemnie spędzić czas podczas spływu kajakowego. Wybierając taką opcję z naszej oferty, to Wy decydujecie o trasie spływu, terminie i sprzęcie. A my z przyjemnością możemy doradzić najciekawsze rozwiązania.

Osobom, które wybierają się na Mazury, a nie dysponują dużą ilością wolnego czasu, proponujemy kilkugodzinne spływy kajakowe rzeką Krutynia. Taka forma spędzenia wolnego dnia nie tylko pozwoli oderwać się od rutyny rzeczywistości, ale także będzie doskonałą przygodą. Szlak rzeki Krutynia uważany jest za jedną z najpiękniejszych tras kajakowych w Europie. Będąc na Mazurach nie wypada wręcz nie skorzystać z takiej okazji i nie poznać okolic podczas spływu kajakowego. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i wypoczynek, który na długo pozostanie fantastycznym wspomnieniem. Mazury, to zielone płuca Polski. A aktywny wypoczynek na spływie kajakowym, to samo zdrowie! Przyjedź- Mazury i kajaki czekają właśnie na Ciebie! Poznaj uroki regionu Mazur i pamiętaj, że można się od tego uzależnić. Nasza wypożyczalnia kajaków dostarczy ci wszystko, czego potrzebujesz by odbyć udany, niezapomniany spływ! Wypożyczamy najnowsze i najbezpieczniejsze kajaki w Polsce. A aby sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym gustom oferujemy także do wyboru oprócz kajaków, kanu.

Nasze kajaki pływają od granic Mazurskiego Parku Krajobrazowego, na terenie Wigierskiego oraz Biebrzańskiego Parku Narodowego po puszczę Borecką. Są to idealne miejsca na spędzenie wolnego czasu z dala od spalin i hałasu. Wybierz kajak z naszej szerokiej oferty i ruszaj na spływ po swoją przygodę!

Mazury warto odwiedzać nie tylko w okresie lletnim. Możesz przyjechać do Krutyni na jednodniowe spływy szlakiem Krutynia o każdej porze roku. Mazury zachwyciły już niejedną osobę, a wiele wraca tu co roku i zazwyczaj na kajaki!

Oprócz spływów kajakowych oferujemy wypożyczanie i transport doskonałej jakości kajaków i kanu. W naszej ofercie znajdą Państwo kajaki poliestrowe: kajak Relax, kajaki Sprinter i Explorer, kajaki Voyager, a także łódki kanu 2, 3 i 4-osobowe. Wypożyczalnia oferuje również kajaki polietylenowe- kajaki prijon Cruiser II, kajaki Prijon Cruiser 430, jak również kajak prijon Excursion. Kajaki z naszej oferty są najwyższej jakości i oferujemy je w niskich cenach, więc jest to rozrywka dla każdego, kto kocha naturę i lubi kreatywnie spędzać wolny czas.

Podziel się:
3056

ZADZWOŃ DO NAS 608 319 014
I ZORGANIZUJ SWÓJ WYMARZONY SPŁYW

Siedziba firmy

AS-TOURS

Biuro Turystyki Kajakowej

Piecki 11-710, woj. warmińsko-mazurskie
Krutyń 4
tel. 608 319 014
tel/fax. 89 742 1430
e-mail: biuro@splywy.pl

Obsługa szlaków

Izabella

obsługuje szlak Krutyni
spływy indywidualne, spływy zorganizowane, spływy dla szkół i kolonii
tel. 608 319 014 w godzinach 8.00 - 20.00
e-mail: iza@splywy.pl

Marcin

obsługa szlaków w Borach Tucholskich - Brda, Wda
tel. 606 797 831 w godzinach 8.00 - 20.00
e-mail: mszczepanik@splywy.pl

Agnieszka

obsługa szlaków Suwalszczyzny - Czarna Hańcza, Rospuda
tel. 600 092 252 w godzinach 8.00 - 20.00
e-mail: agnieszka@splywy.pl

Siedziba firmy

AS-TOUR Spływy kajakowe i kajaki

11-710 Krutyń 4
woj. warmińsko-mazurskie
608 319 014
Tel.: 89 742 14 30
Fax.: 89 742 14 30
Baza Bory Tucholskie

AS-TOUR Spływy kajakowe i kajaki

83-261 Czarne 4
woj. pomorskie
606 797 831
Baza Maćkowa Ruda

AS-TOUR Spływy kajakowe i kajaki

16-503 Maćkowa Ruda 42
woj. podlaskie
600 092 252

Sprawdź jak dojechać do
siedziby firmy

Sprawdź jak do nas trafić

Sprawdź jak dojechać do
bazy Bory Tucholskie

Sprawdź jak do nas trafić

Sprawdź jak dojechać do
bazy Maćkowa Ruda

Sprawdź jak do nas trafić
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.