AUTO-LUX

Nazwa: AUTO-LUX Kraj:
Polska
Miasto: ŚWIDNIK Ulica: KALINÓWKA 53 Kod pocztowy: 21-040
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION DOTPAY PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

O NAS

Witamy na stronie firmy „Auto-Lux” Mariusz Stopa.
Firma nasza istnieje na lubelskim rynku od 2001 r. Początkowo zajmowaliśmy się tylko samochodowymi instalacjami gazowymi, lecz później stopniowo rozszerzaliśmy działalność o usługi mechaniczne, diagnostykę komputerową, obsługę klimatyzacji i inne.
Działalność nasza oparta jest na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy wykwalifikowanych pracowników. Zadowolenie klientów jest dla nas największą satysfakcją, dlatego wprowadzamy najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne i systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje.
Jesteśmy autoryzowanym zakładem firmy BRC. Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające wysoką jakość oferowanych przez nas produktów i usług. Staramy się iść z duchem czasu i wprowadzać wszelkie nowości i udogodnienia techniczne, dlatego na naszą ofertę składają się najbardziej innowacyjne i najbezpieczniejsze produkty dostępne na rynku.
Posiadamy pozytywną opinię Instytutu Transportu Samochodowego dotyczącą zgodności montażu instalacji przystosowującej dany typ pojazdu do zasilania gazem według Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 24.12.2003r.
Satysfakcja i bezpieczeństwo klienta jest dla nas priorytetem, dlatego szczególny nacisk kładziemy na staranność i trwałość wykonywania usług zapewniając przy tym możliwie najniższe koszty.
Klientom pozostawiającym auto do naprawy oferujemy samochód zastępczy.

ZAPRASZAMY

KONTAKT

AUTO-LUX MARIUSZ STOPA
KALINÓWKA 53
21-040 ŚWIDNIK
TEL 81 721 67 42
TEL KOM 501 712 835

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.