Mollo Auto Serwis

Nazwa: Mollo Auto Serwis Kraj:
Polska
NIP: 7531250147    Sprawdź rejestry   
Miasto: Nysa Ulica: Jagiellońska 14A Kod pocztowy: 48-300

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Warsztat samochodowy w Nysie

Godny zaufania mechanik samochodowy w Nysie

Poszukujesz pewnego i godnego zaufania serwisu samochodowego, który sprawnie, bezproblemowo, solidnie i rzetelnie podejdzie do klienta i jego pojazdu? Usunie bieżące usterki oraz przedstawi możliwe scenariusze rozwiązań problemów związanych z Twoim samochodem? Wybierz nasz serwis samochodowy w Nysie. Warsztat samochodowy poinformuje o ewentualnych wymianach kończących się części eksploatacyjnych oraz zaproponuje części samochodowe wysokiej jakości. Dodatkowo otrzymasz gwarancję najwyższych standardów obsługi i najlepszych oryginalnych części samochodowych bądź zamienników wysokiej jakości.

Profesjonalny Auto serwis w Nysie

mechanik samochodowy Nysa ProfiAuto

Zależy Ci aby warsztat samochodowy dołożył wszelkich starań by usługa została zrealizowana z dbałością o najmniejsze detale? Ważne jest dla Ciebie podejście proklienckie? Zwracasz uwagę na jakość wyposażenia auto serwisu, w którym zostawiasz swój pojazd? Poszukujesz fachowo przeszkolonych mechaników samochodowych? Możesz zakończyć swoje poszukiwania! Wybierz na serwis!

Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Tu zawsze możesz liczyć na sprawne i terminowe naprawy oraz profesjonalne podejście do klienta. Rzesza zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientów jest tego najważniejszym dowodem. W naszym auto serwisie starannie zostaną usunięte wszelkie usterki.

Nasi mechanicy samochodowi zawsze przedstawiają możliwe rozwiązania problemów. Jeżeli wystąpi taka potrzeba, zaproponują wysokiej jakości części samochodowe. Dołożymy wszelkich starań aby usługa została wykonana na najwyższym poziomie. Jeżeli w Twoim aucie niezbędna będzie wymiana części eksploatacyjnych, to nasi doświadczeni pracownicy poinformują Cię o tym. Najlepsze oryginalne części i wysokiej jakości zamienniki dostarczane są przez sieć sklepów motoryzacyjnych.

Serwis – kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie

Oddając swój pojazd do warsztatu samochodowego pod szyldem Mollo Auto Serwis otrzymasz obsługę na najwyższym poziomie. Standardy gwarantuje Mollo Auto Serwis. Nasi mechanicy w Nysie zajmują się m.in.:

 • diagnostyką samochodową
 • wymianą oleju i filtrów
 • naprawą tłumików
 • geometrią kół
 • serwisem klimatyzacji samochodowej
 • naprawą bieżących usterek

Nasi mechanicy samochodowi dysponują wieloletnim doświadczeniem oraz fachową wiedzą. Decydując się na auto serwis w Nysie otrzymujesz gwarancję rzetelnej diagnostyki i najwyższej jakości oferowanych usług w konkurencyjnej cenie.

Dobry mechanik samochodowy w Nysie

Znalezienie sprawdzonego i dobrego mechanika samochodowego w Nysie nie zawsze jest łatwym zadaniem. Powierzając swój samochód w ręce specjalistów, warto kierować się renomą i opiniami klientów. Mollo Auto Serwis to wyłącznie najlepsze serwisy samochodowe, wyróżniające się doświadczeniem, wykwalifikowaną kadrą mechaników oraz nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Dzięki starannej selekcji auto serwisów oferujemy najwyższą jakość obsługi w każdym z nich.

warsztat samochodowy Nysa ProfiAuto

Lokalizacja

MOLLO AUTO Service
Jagiellońska 14A
48-300 Nysa

 

Dane do kontaktu

791 130 145
https://www.facebook.com/M… »
molloservice@gmail.com
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.