Auto Serwis Przy Lotnisku

Nazwa: Auto Serwis Przy Lotnisku Kraj:
Polska
Miasto: Mełgiew Ulica: Jacków 95 Kod pocztowy: 21-007
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION DOTPAY PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Firma Auto Serwis przy lotnisku powstała jako odłam firmy Orkanika. Jesteśmy na rynku lubelskim już od 1991 roku. W naszej firmie wszystko kręci się wokół motoryzacji. Zajmujemy się serwisem samochodów osobowych dostawczych i ciężarowych, naprawiamy skrzynię biegów do aut ciężarowych, montujemy i serwisujemy instalację gazowe LPG. 

Ponad to posiadamy w ofercie: pomoc drogowa, klimatyzacja pełny serwis, wulkanizacja sprzedaż opon nowe i regenerowane przechowalnia opon, przeglądy rejestracyjne wszystkie typy pojazdów. 25 lat doświadczenia w dziedzinie motoryzacji możemy powiedzieć ze jesteśmy warsztatem godnym polecenia. Od nas wyjedziesz z uśmiechem na twarzy. Wszystko w jednym Miejscu. Przekonaj się!

   

Wybierając nas masz pewność, że dokonamy wszelkich starań, aby Twoje zadowolonie z naszego poziomu obsługi było jak najwększe. Możemy śmiało zapewnić, że od 25 lat dobrze nam to wychodzi. Dlaczego? Zespół naszych specjalistów to nie tylko specjaliści związani z branżą od wielu lat, lecz przede wszystkim ludzie pasjonujący się motoryzacją na co dzień. Jesteśmy przekonany, że 25 lat naszego istnienia na rynku to nie przypadek, lecz ciężka praca naszego zespołu dla naszych Klientów. 

Stawiamy zadowolenie Klientów ponad wszystko, ponieważ wierzymy, że tylko filozofia wygrany-wygrany jest w stanie zapewnić długofalowy sukces. Cieszymy się i jednocześnie dziękujemy naszym stałym Klientom za zaufanie. Pragniemy przy okazji zapewnić, że jakość naszych usług każdego dnia rośnie. 

Auto Serwis
przy Lotnisku

Jacków 95
Mełgiew, 21-007.

Godziny otwarcia:
pn-pt: 8:00 - 18:00
sob. 8.00 - 16.00

Telefon: +48 732 732 095
biuro@auto-serwis-swidnik.pl

Okręgowa Stacja
Kontroli Pojazdów

Jacków 95
Mełgiew, 21-007.

Godziny otwarcia:
pn-pt: 6:00 - 20:00
sob. 6.00 - 16.00

Telefon: +48 512 99 25 15
biuro@auto-serwis-swidnik.pl
 

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.