BART - SYSTEM SEBASTIAN BARTOSIŃSKI

Nazwa: BART - SYSTEM SEBASTIAN BARTOSIŃSKI Kraj:
Polska
NIP: 8792205459    Sprawdź rejestry   
Miasto: Chełmża Ulica: 3-go Maja 9A Kod pocztowy: 87-140
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

BART - SYSTEM

SEBASTIAN BARTOSIŃSKI

Jeśli marzycie Państwo o mieszkaniu zaaranżowanym zgodnie z Waszym gustem, to zachęcamy do współpracy! Głównym profilem działalności naszej firmy są remonty oraz wykończenia wnętrz.

Oferujemy na przykład kładzenie gładzi gipsowych, szpachlowanie, malowanie i tapetowanie. Pomożemy Wam wykończyć ściany za pomocą farb i tapet odpornych na zabrudzenia, czy wodę. Na Wasze życzenie wykonamy również oryginalne tynki dekoracyjne. Dzięki tym materiałom uzyskujemy najróżniejsze faktury i kolory na wewnętrznych elewacjach. Tynki do złudzenia przypominają kamienie naturalne, beton, marmur, piaskowca, konglomeraty, stiuk, albo rdzę. Poza ich oryginalnym wyglądem warto zwrócić uwagę na to, że są uniwersalne i można je stosować na tradycyjnych murach, cegle, albo płytach kartonowo-gipsowych, a także, że wyróżnia je odporność na zadrapania i zarysowania.

PRO DESIGN" KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, REMONTY, GLAZURNICTWO, TYNKI  DEKORACYJNE (Krasnobród) - wizytówka firmy | GPW24.eu

Oprócz nakładania tynków, w naszej ofercie znajdują się również usługi związane z remontowaniem kuchni i łazienek. Układamy glazurę i przeprowadzamy biały montaż. Podłączamy wanny, kabiny prysznicowe, umywalki oraz toalety.

Uzupełnieniem oferty jest także montaż sufitów podwieszanych, a w tym nowoczesnych konstrukcji, które pozwolą optycznie powiększyć lub pomniejszyć dane pomieszczenie.

Ogłoszenia - Budowa i remont - Profesjonalne usługi - szpachlowanie -  gładzie

Nasze doświadczenie i profesjonalizm kształtują się w zakresie kompleksowych usług remontowo- budowlanych, wykonawstwa obiektów (w tym realizacja zleceń w stanie surowym, jak i "pod klucz", generalne wykonawstwo i doradztwo techniczne).

Ponadto oferujemy modernizacje i adaptacje budynków, kompleksowe wykończenie wnętrz oraz ich przebudowę.

Inwestorom służymy, na każdym etapie realizacji zlecenia, fachowym doradztwem, a w szczególności informacjami o doborze właściwej technologii i materiałów.

Malowanie natryskowe - Wykończenia Wnętrz Poznań

Nasze działania związane z wykończeniem wnętrz realizujemy dysponując wysoko wykwalifikowanymi pracownikami a opierają się one na profesjonalnym podejściu, które łączy jakość wykonania, fachową wiedzę, unikalne rozwiązania oraz znajomość najnowszych technologii oraz markowego sprzętu.

Fachowe Wykończenie Wnętrz Krzysztof Wawruszczak, LubinCharakteryzuje nas terminowość, solidność, uczciwość oraz dbałość o szczegóły, dzięki czemu klienci, którzy z nami współpracują są bardzo często zadowoleni i polecają nas dalej.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

BART - SYSTEM SEBASTIAN BARTOSIŃSKI

BART - SYSTEM SEBASTIAN BARTOSIŃSKI

ul. 3-go Maja 9A

87-140 Chełmża

tel. 693 428 103

e-mail: bartosinskisebastian@gmail.com

www.firmbook.eu/bart-system-wykonczenia-wnetrz-torun

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.