BHP Consulting

Nazwa: BHP Consulting Kraj:
Polska
NIP: 7441663650    Sprawdź rejestry   
Miasto: Zalewo Ulica: Żeromskiego 14/7 Kod pocztowy: 14-230
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

BHP Consulting Arkadiusz Fabijański

BHP Consulting to firma, która pomaga przedsiębiorcom w przestrzeganiu obowiązków, jakie nakłada na nich Kodeks Pracy. Nasz zespół chętnie przeprowadzi audyt i zweryfikuje, czy w zakładzie Klienta są realizowane wszystkie zadania związane z organizacją bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Taka kontrola pomoże w krótkim czasie wyeliminować ewentualne zagrożenia i uchronić się od przykrych konsekwencji w razie wizyty przedstawiciela Państwowej Inspekcji Pracy.

Szkolenia BHP oraz usługi BHP i PPOŻ - Krosno | BHPlink

 

Ponieważ to na pracodawcy spoczywa obowiązek ochrony życia i zdrowia zatrudnianych przez niego osób, musi on organizować dla nich szkolenia BHP i PPOŻ. To właśnie jedna z usług, jaką można nam powierzyć. Przygotowujemy kursy dla wszystkich grup zawodowych i pracowników administracyjno-biurowych, budowlanych, a także inżynieryjno-technicznych lub pracodawców i osób kierujących pracownikami.

Poza tym do naszych obowiązków należy także sporządzanie dokumentacji BHP oraz przygotowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego lub oceny ryzyka zawodowego.

Zachęcamy do współpracy - firma BHP Consulting.

SZKOLENIE BHP DLA TWOJEGO PRACOWNIKA / SZKOLENIA - 6071112277 - oficjalne archiwum Allegro

"BHP Consulting, to firma, która współpracuje właścicielami przedsiębiorstw i pomaga im w realizacji obowiązków, jakie nakłada na nich Kodeks Pracy. Przede wszystkim zespół organizuje szkolenia BHP oraz PPOŻ wstępne i okresowe dla wszystkich grup zawodowych. Poza tym do zadań firmy należy również prowadzenie dokumentacji BHP oraz sporządzanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego lub oceny ryzyka zawodowego. Firma prowadzi również konsultacje BHP i pomaga pracodawcy w stworzeniu właściwej polityki zakładu, która będzie chroniła zatrudnione osoby przed wypadkami oraz chorobami zawodowymi. Doradztwo oferowane przez specjalistów pomoże przedsiębiorcy w realizowaniu obowiązków związanych z aktualnymi przepisami BHP i PPOŻ."

ZAPYTANIE OFERTOWE NA SZKOLENIE BHP I P. POŻ. - Fundacja Rozwoju Regionu Łukta

Właściciele i kadra zarządzająca firm zdają sobie sprawę, że brak wiedzy z zakresu BHP może prędzej czy później przyczynić się do wypadku przy pracy. Dlatego szukają profesjonalnych firm szkoleniowych, dzięki którym zyskują pewność, że pracownikom zostały przekazane informacje wartościowe merytorycznie. Z tego względu warto zainwestować w szkolenia BHP, prowadzone przez profesjonalistów, w przystępnej i rzeczowej formule.

Szkolenia BHP i PPOŻ - Inventage

Statystyki dotyczące wypadków przy pracy są nieubłagane – jak podaje Monitoring Rynku Pracy, zła organizacja stanowiska pracy to bezpośrednia przyczyna 5,3% wypadków przy pracy, a 4% – złej organizacji procesu pracy, zwłaszcza na stanowiskach związanych z przemysłem. Znacznie więcej, bo aż 60% wypadków to wynik niewłaściwego zachowania pracownika, a 6,5% – jego samowoli. Powodem niewłaściwego i lekkomyślnego postępowania podczas wykonywania obowiązków służbowych jest zwykle zbyt mała wiedza z zakresu przepisów BHP pracowników, połączona z nieodpowiednim wdrożeniem i egzekwowanie tych przepisów przez służby BHP. Nasze szkolenia BHP mogą zmniejszyć odsetek takich sytuacji.

Nadzór PPOŻ - usługi ppoż

 

 

Dlaczego warto postawić na szkolenia w BHP Consulting?

 

Niestety, za taki stan rzeczy odpowiadają pracodawcy, gdyż albo zapewniają zbyt mało szkoleń dla kadry pracowniczej i służby BHP, albo nie dbają o to, by szkolenia były na dobrym poziomie merytorycznym. To niedbalstwo lub chęć szukania oszczędności mści się, gdy dochodzi do wypadku – jeśli pracodawca zaniedbał obowiązku przeprowadzenia szkolenia BHP, musi zapłacić, a kary finansowe są naprawdę bolesne.

Warto więc inwestować w pracowników oraz zadbać o to, by szkolenia przeprowadzała firma, która nie tylko ma wiedzę i doświadczenie, ale może zaoferować kompleksowy system szkoleń zarówno dla nowo zatrudnionych pracowników, jak i pozostałej kadry, w tym specjalistów ds. BHP.

Szkolenia PPOŻ - teoria oraz praktyka - Kompas

Skuteczne i sprawdzone szkolenia w BHP Consulting

 

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach zawodowych i z zakresu BHP, i szkoli również w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, zarządzania zasobami ludzkimi, rachunkowości i podatków. Nasi klienci mogą więc na miejscu zarezerwować szkolenia z zakresu BHP dla:

 • pracodawców oraz kadry kierowniczej,
 • pracowników służby BHP
 • osób wykonujących zadania służby BHP,
 • pracowników administracyjnych, biurowych i innych,
 • kadry zatrudnionej na stanowiskach robotniczych,
 • społecznych inspektorów pracy.

Szkolenia BHP – co ile lat je robić, czy są obowiązkowe i inne kluczowe informacje - Unicard

Szkolenia w BHP Consulting są dostosowane do wielkości firmy i jej systemu organizacyjnego (jeden lub wiele oddziałów) oraz branży, którą dana firma reprezentuje. Pracownicy mogą być szkoleni na miejscu, w oddziale firmy, ale również bezpośrednio u pracodawcy, a gdy zachodzi taka potrzeba – również on-line (e-learning, blended-lerning).

Co ciekawe, coraz liczniejsza grupę szkolonych pracowników stanowią osoby, które chcą podwyższyć swoje kompetencje zawodowe po to, by zdobyć atrakcyjniejszą pracę. Inwestują w siebie, a taka inwestycja prędzej czy później, ale zawsze się opłaca. Szkolenia w BHP Consulting to korzyść dla pracownika i pracodawcy!

 

KONTAKT :

BHP Consulting

BHP Consulting Arkadiusz Fabijański

ul. Żeromskiego 14/7
14-230 Zalewo
tel. 570 229 018
e-mail: bhpconsulting-af@wp.pl , arkadiusz.fabijanski@wp.pl
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.