BIOENERGOTERAPEUTA Sławomir Szkudlarek

Nazwa: BIOENERGOTERAPEUTA Sławomir Szkudlarek Kraj:
Polska
NIP: 7291047983    Sprawdź rejestry   
Miasto: Warszawa Ulica: Nowogrodzka 17 Kod pocztowy: 00-515
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

O mnie

Pomagam w walce ze schorzeniami i odzyskaniem zdrowia od 25 lat. Jestem dyplomowanym bioenergoterapeutą. Pomogłem bardzo wielu osobom.

Bioenergoterapeuta – Sławomir Szkudlarek

W mojej praktyce nie brakuje przykładów ludzi, którzy powrócili do zdrowia wbrew diagnozom medycyny tradycyjnej.

Czytaj więcej

Bioenergoterapia – Warszawa

Chcąc poprawić stan swojego zdrowia, ludzie zazwyczaj wybierają się do lekarzy. Niestety, często podłoże danego dyskomfortu wcale nie leży w samym organizmie, ale w energii. Wbrew pozorom duchowy wymiar świata jest równie istotny, co fizyczny, dlatego dobrze jest postawić na pomoc specjalisty, jakim jest bioenergoterapeuta.

Bioenergoterapeuta Sławomir Szkudlarek | Warsaw | Facebook

Bioenergoterapia w Warszawie to szansa dla wszystkich osób, które chcą spróbować niekonwencjonalnego podejścia do leczenia. Często okazuje się, że zażywane leki nie działają skutecznie, psychoterapia nie poprawia nastroju, a przeprowadzony zabieg nie pozbawia pacjenta bólu kręgosłupa. Bioterapia jest w pełni bezpieczna i w odróżnieniu od niebezpiecznych farmaceutyków, nie oddziałuje negatywnie na organizm.

Doświadczony bioenergoterapeuta może pomóc w przypadku otyłości, ale też chęci zrzucenia kilku kilogramów, depresji, lęków czy nerwicy. Energia może nawet wesprzeć proces gojenia się trudnych do wyleczenia ran, problemów z tarczycą, leczenia bezpłodności, bólów głowy, migren i wielu innych. W każdym przypadku warto dać sobie szansę i przekonać się na własnej skórze, że bioenergoterapia jest skuteczną dziedziną uzdrawiania. Zazwyczaj terapia wymaga dotyku bioenergoterapeuty, przekazania czystej energii i pozbycia się tej toksycznej.

Sławomir Szkudlarek to bioenergoterapeuta, który zajmuje się swoim fachem od ponad 25 lat. Jest cierpliwy i życzliwy, a klienci zawsze doceniają jego ciepłe, przyjazne podejście. Początkowo sam był sceptycznie nastawiony do uzdrawiania energią, jednak wszystko zmieniło się w momencie, kiedy jego matce groziła amputacja nogi, a po wizycie u bioenergoterapeutki kończyna zaczęła się regenerować. Od tamtego czasu zaczął studiować różne niekonwencjonalne techniki uzdrawiania, by pomagać innym. Na przestrzeni lat pomógł już setkom osób w zwalczeniu różnego rodzaju schorzeń i dolegliwości..

Nie bez powodu, sesje bioenergoterapii Sławomira Szkudlarka zbierają tak pozytywne opinie. Liczni klienci mogli bowiem uporać się z problemami, których tradycyjna medycyna nie mogła rozwiązać! Nieprzypadkowo Sławomir Szkudlarek często jest nazywany cudotwórcą, ale też przyjacielem. O skuteczności jego działań świadczą liczne wywiady i reportaże w prasie.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania i umówimy wizytę.

Bioenergoterapia – na czym polega?

Zobacz artykuły o mnie w prasie

Pomagam

 • icon checkZwalczyć depresję i nerwicę.
 • icon checkZwiększyć ilość energii.
 • icon checkPoprawić samopoczucie.
 • icon checkPoprawić jakość snu.
 • icon checkPoprawić wydajność przewodu pokarmowego, przez co zrzucić zbędne kilogramy.
 • icon checkPoprawić Koncentracje.
 • icon checkZwalczyć niewydolność krążenia.
 • icon checkW problemach z układem moczowym.

Zapraszam cię do umówienia się na darmową konsultację telefoniczną.

 

Pamiętaj, medycyna tradycyjna jest na pierwszym miejscu, lecz jeżeli chcesz poprawić, wspomóc skuteczność leczenia, bioenergoterapia pomoże ci w tym.

Moje klienci próbowali wszystkiego. Niestety, często podłoże danego dyskomfortu wcale nie leży w samym ciele, ale w nieuporządkowanej energii. Wbrew pozorom duchowy wymiar świata jest równie istotny, co fizyczny,dlatego dobrze jest postawić na pomoc specjalisty, jakim jest bioenergoterapeuta.

Prawidłowy przepływ energii jest zbawienny dla poprawnego funkcjonowania organizmu.

Sławomir Szkudlarek Dyplomowany Bioenergoterapeuta

Medycyna niekonwencjonalna pozwoli ci żyć pełnią życia!

Przeprowadzę z tobą wywiad i stwierdzę czy metody które praktykuję, będą w stanie ci pomóc.

Jeżeli tak umówimy się na wizytę w moim gabinecie.

Darmowa konsultacja telefoniczna

Jeżeli poczujesz ulgę, będziemy pracować nad tym abyś w pełni odzyskał siłę, radość, spokojny sen i ulgę.

rzut
rzut
Galeria:
Kontakt z nami

ul. Nowogrodzka 17
00-515 Warszawa

 • e-mail: slawomirszkudlarek@gmail.com
 • tel: 503 037 745
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.