PLATYNOWY

WÓJTOWICZ - BIURA I OBIEKTY NA WYNAJEM

Firma wiarygodna e-biznesowo
Nazwa: WÓJTOWICZ - BIURA I OBIEKTY NA WYNAJEM Kraj:
Polska
NIP: 5971466100    Sprawdź rejestry   
Miasto: Barlinek Ulica: 31 STYCZNIA 16 Kod pocztowy: 74-320
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

WÓJTOWICZ - BIURA I OBIEKTY NA WYNAJEM

Poszukujesz idealnej siedziby dla swojej firmy w województwie zachodniopomorskim? Interesuje Cię nowoczesna powierzchnia biurowa w atrakcyjnej lokalizacji? Szczecin, Myślibórz i okoliczne miejscowości potencjalnym najemcom oferują bardzo wiele możliwości. Powstające tu nowe inwestycje biurowe charakteryzuje wysoki standard, najczęściej potwierdzany certyfikatami LEED oraz BREAM. Do najpopularniejszych lokalizacji inwestycji biurowych w województwie zachodniopomorskim należy Szczecin, Myślibórz i inne miejscowości. Chętnie inwestycje biurowe deweloperzy lokalizują także w innych lokalizacjach. Na rozwój zachodniopomorskiego rynku nieruchomości biurowych wpływa ogromna popularność miasta Szczecin wśród najemców – szczególnie międzynarodowych firm outsourcingowych.

Biuro Storrady Park Offices, Storrady Świętosławy 1, Szczecin, Stare Miasto  - officelist.pl

Z DOŚWIADCZENIA NAJLEPSZA OBSŁUGA

Jesteśmy agencją nieruchomości komercyjnych specjalizującą się w wynajmie biur. Kompleksowo obsługujemy i doradzamy małym, średnim i dużym firmom z Polski i zagranicy, w procesie wynajmu biura. Nasza marka jest odzwierciedleniem idei dopasowania nieruchomości do indywidualnych potrzeb obsługiwanych klientów.
Lokale użytkowe do wynajęcia Gdańsk. Jaki wynajem lokali wybrać? • MartGDA
Jesteśmy niezależni, dzięki czemu współpracując z nami przy poszukiwaniu powierzchni, otrzymujesz propozycje wyselekcjonowane spośród wszystkich dostępnych w tym momencie na rynku. Sprawnie przeprowadzimy Cię przez kwestie formalne oraz negocjacje, oszczedzając tym samym Twój czas i pieniądze.

Naszym doświadczeniem wspieramy również właścicieli nieruchomości zainteresowanych przygotowaniem powierzchni coworkignowej.

Lokale użytkowe do wynajęcia – Poznań, artykuł - nieruchomosci.biz

 

Gdzie ulokować swój biznes?

Lokale użytkowe kupują przede wszystkim osoby lub firmy, które chcą w nich realizować własną działalność. Znaczna ich część jest jednak nabywana przez inwestorów, którzy zamierzają czerpać dochody z ich dalszego wynajmowania. Tworzą oni ofertę lokali komercyjnych do wynajęcia.

Galeria | P2Tower - lokale biurowe użytkowe na sprzedaż i wynajem : Szczecin  : biura, powierzchnie biurowe

 

Za i przeciw

Podjęcie decyzji o tym, czy dokonać zakupu, czy też wynająć lokal użytkowy, musi być dokładnie przemyślane. Argumentów „za” i „przeciw” każdej z opcji jest sporo. Kupno lokalu w zachodniopomorskiem wymaga sporej inwestycji i może być znacznym obciążeniem, szczególnie dla działalności, która dopiero się rozwija. Gdy rynek nie jest jeszcze dobrze rozpoznany, może okazać się, że kupno w danej lokalizacji nie sprzyja prowadzeniu naszego biznesu. Własny lokal pozwala jednak na całkowitą swobodę aranżacji i zagospodarowania wnętrza. Nie ma też ryzyka związanego z wynajmującym, np. gdy po upłynięciu okresu najmu nie będzie chciał przedłużyć umowy lub narzuci podwyżkę czynszu. Równocześnie własny lokal może okazać się świetną lokatą środków i pozwala na stabilne prowadzenie biznesu w wybranym miejscu.

Nieruchomość | P2Tower - lokale biurowe użytkowe na sprzedaż i wynajem :  Szczecin : biura, powierzchnie biurowe

Wynajem lokalu

Dla firm rozpoczynających działalność, poznającej dopiero lokalny rynek, lub ukierunkowanej na szybki rozwój (która może potrzebować zmiany metrażu siedziby na przestrzeni kilku miesięcy lub lat) oraz tych, którzy nie chcą lub nie mogą inwestować w danym momencie w nieruchomości, najlepszym rozwiązaniem będzie wynajęcie lokalu użytkowego. W Szczecinie i okolicach są one dostępne w każdej dzielnicy, różnej wielkości i z różnorodnym zapleczem. Wynajem wiąże się przede wszystkim z comiesięcznym czynszem i zależnością od właściciela.

Lokale użytkowe na wynajem – Poznań | BUSINESS PARK-Grunwald

Zalety wynajmu

Wynajęcie lokalu ma także swoje niezaprzeczalne zalety. Pozwala na przeniesienie biznesu w częściej odwiedzane miejsce, albo lokalizację, która będzie bardziej korzystna dla danej gałęzi działalności. Jeżeli natomiast rozważamy najgorszy scenariusz – konieczność zamknięcia firmy – wynajem sprawia najmniej kłopotu. Gdy biznes jest rozwojowy - zaczyna się od małego biura lub punktu usługowego - ale zasoby i możliwości się zwiększają, przydaje się także możliwość szybkiej zmiany lokalu na większy. Dochody firmy można zwiększyć także poprzez zmianę lokalizacji na bardziej prestiżową, a oferta lokali do wynajęcia w całym województwie jest znacznie większa w porównaniu do ogłoszeń o sprzedaży.

Lokale usługowe - wynajem | Glivia

Lokalizacja

Podejmując decyzję o wynajmie lokalu w konkretnej lokalizacji musimy poznać potencjał miejsca w kontekście rozwoju naszego biznesu. Najpopularniejsze są miejsca, przy których panuje duży ruch, szczególnie przy ulicach handlowych. Ważna jest możliwość zaparkowania niedaleko miejsca prowadzenia działalności. Gdy uda się wynająć lokal właśnie w takiej okolicy, sam szyld i odpowiednio zaaranżowana witryna może przyciągnąć klientów. Część firm wybiera lokalizacje w galeriach handlowych, które zapewniają duży przepływ ludzi. Tak samo popularne stają się lokale powstające przy nowo budowanych, dużych osiedlach. Jest to o tyle atrakcyjne, że dla pewnych gałęzi usług i handlu może nie być konkurencji na dużym obszarze.

Budynek | P2Tower - lokale biurowe użytkowe na sprzedaż i wynajem : Szczecin  : biura, powierzchnie biurowe

Lokal dopasowany do potrzeb

Ogromne znaczenie mają także wielkość i układ lokalu oraz inne udogodnienia. Zupełnie inne potrzeby będzie miała kancelaria notarialna (lokal może znajdować się na piętrze, przydatne będzie kilka mniejszych pomieszczeń), mały zakład produkcyjny z punktem handlowym (większe pomieszczenie z możliwością magazynowania oraz dostępne dla przechodniów mniejsze od frontu), czy restauracja. Przydatne są takie rozwiązania techniczne, jak klimatyzacja, wentylacja, alarm, monitoring dostęp do łącza internetowego, różnorodne oświetlenie. Dla wielu przedsiębiorców niebagatelne znaczenie będą miały wymiary witryny, wysokość pomieszczeń czy sposób ogrzewania oraz izolacja dźwiękowa lokalu.

Przeglądaj biuro: Szczecin, aleja Wyzwolenia 70 - Matchoffice.pl

Koszt

Po wyborze przybliżonej lokalizacji warto rozważyć, jakie środki można przeznaczyć na czynsz najmu oraz aranżację i reklamę w lokalu. Koszt wynajęcia lokalu za pośrednictwemm naszej firmy jest dość wysoki, ale w zależności od wybranego miejsca można zauważyć znaczne różnice. Najwyższe ceny najmu będą miały adresy w centrum oraz w galeriach handlowych. Warto poznać przeróżne oferty, na przykład przeglądając ogłoszenia w wyszukiwarkach nieruchomości, aby wybrać najlepiej i zapewnić swojej firmie najlepsze miejsce działalności.

CERTYFIKAT FIRMA WIARYGODNA E-BIZNESOWO

Firmę WÓJTOWICZ - BIURA I OBIEKTY NA WYNAJEM wyróżnia status firmy wiarygodnej e-biznesowo. To firma rzetelna, uczciwa i godna zaufania co potwierdza zespół platformy FIRMBOOK

KONTAKT :

WÓJTOWICZ - BIURA I OBIEKTY NA WYNAJEM

WÓJTOWICZ - BIURA I OBIEKTY NA WYNAJEM

ul. 31 STYCZNIA 16

74-320 Barlinek

tel. 601 205 470

e-mail: waldek.wojtowicz@gmail.com

www.firmbook.eu/biura-i-obiekty-na-wynajem-zachodniopomorskie

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.