PLATYNOWY

SECURIT - VIP BIURO DETEKTYWISTYCZNE

Nazwa: SECURIT - VIP BIURO DETEKTYWISTYCZNE Kraj:
Polska
NIP: 7331135016    Sprawdź rejestry   
Miasto: Łódź Ulica: Strykowska 245 Kod pocztowy: 91-531
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Securit VIP

Jesteśmy nowoczesną firmą, której działalność ukierunkowana jest na świadczenie najwyższej klasy usług w zakresie ochrony osób i mienia. Konsekwencja i upór w realizacji założonych celów doprowadziły do tego, iż jesteśmy jedną z nielicznych firm w województwie łódzkim, które są w stanie zaoferować klientom tak szeroką gamę usług, z czym możecie się Państwo zapoznać przeglądając niniejszą stronę.


Ustawa o ochronie osób i mienia - Polpatron
Dla większości firm najważniejsze są wysokości stawek, my kładziemy nacisk na jak najbardziej efektywną organizację systemu ochrony i w ten sposób szukamy sposobów optymalizacji całkowitych kosztów. Jest to możliwe dzięki właściwemu rozplanowaniu sił i środków przeznaczonych do ochrony.

Nasza firma daje możliwość ograniczenia kosztów usług przy zachowaniu oczekiwanej jakości.

Ochrona osób i mienia – jakie są metody agencji ochrony?

Solidna, profesjonalna i odznaczająca się najwyższym poziomem oferowanych usług – taka jest właśnie nasza agencja ochrony. Kiedy tworzyliśmy firmę wierzyliśmy, że nasza praca będzie nie tylko naszym obowiązkiem, ale i misją. Bezpieczeństwo i życie naszych klientów to dla nas absolutna podstawa, dlatego spośród dziesiątek kandydatów uważnie rekrutujemy naszych agentów ochrony. Sprawdzamy ich kompetencje zarówno pod kątem doświadczenia zawodowego, jak i naturalnych predyspozycji. Dlatego też nasza agencja ochrony zatrudnia wyłącznie ludzi, co do których mamy stuprocentowe zaufanie i którzy dołożą wszelkich starań, aby wywiązać się z wydanych im poleceń.

Jak działa profesjonalna agencja ochrony osób i mienia? Oto TOP5 cech, na które warto zwrócić uwagę - Polityka.pl

Wszystko to sprawia, że nasza agencja ochrony wyróżnia się na tle konkurencji. Poza profesjonalnymi usługami oferujemy także indywidualne podejście do każdego klienta, lojalność, dyskrecję i pełne zaangażowanie. Naszą siedzibą jest Łódź, ale gotowi jesteśmy realizować zlecenia także poza granicami miasta, każdorazowo oferując kompleksowy zakres usług.

 

Agencja ochrony Securit-VIP działa na polskim rynku od wielu lat. Nadrzędnym celem świadczonych przez nas usług jest spełnienie Państwa oczekiwań w zakresie ochrony. Do każdego, zleconego nam zadania podchodzimy w sposób indywidualny. Wierzymy, iż prewencja odgrywa znaczącą rolę w procesie zapewniania bezpieczeństwa, dlatego też dokładamy wszelkich starań mających na celu zapobieżenie ewentualnym przestępstwom.

Prywatny detektyw w Warszawie do Twoich usług – Chorzowianin.pl portal mieszkańców miasta

Jako profesjonalna agencja ochrony doskonale zdajemy sobie z faktu, iż wykonywana przez nas praca niesie ze sobą pewnego rodzaju ryzyko. Z tego też względu zatrudnieni pracownicy zawsze posiadają przy sobie odpowiednie wyposażenie gwarantujące zarówno bezpieczeństwo, jak i możliwość szybkiego nawiązania kontaktu.

Warto dodać, że Agencja Ochrony Securit-VIP gwarantuje swoim pracownikom różnorodne szkolenia mające na celu ciągłe ponoszenie posiadanych kwalifikacji. Dzięki temu mają Państwo pewność, że nasze usługi będą odznaczały się najwyższym standardem obsługi.

10 Najlepszych Detektywów w Warszawie, 2023

Podstawowymi formami działalności, oprócz ochrony osób i mienia, są w naszej agencji ochrony Securitas VIP:

BIURO DETEKTYWISTYCZNE - PRYWATNY DETEKTYW

 • OCHRONA

 • TRANSPORT OSÓB

 • MONITORING DLA FIRM

 • INSTALACJE ALARMOWE

 

Ponadto:

- kreowanie i realizacja planów ochrony i polityki bezpieczeństwa,

- bezpieczny transport osób i grup zorganizowanych.

 

Biuro detektywistyczne

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że liczne problemy związane zarówno z życiem prywatnym, jak i strefą zawodową wymagają odpowiednio dopasowanych rozwiązań. Biuro detektywistyczne Securit-VIP podejmuje wszelkie działania mające na celu zarówno rozwiązanie Państwa kłopotu, jak i przekazanie rzetelnych informacji stanowiących opis prowadzonej sprawy.

Najlepszy detektyw w dziejach – Blog detektywistyczny

Jako w pełni profesjonalne i rzetelne biuro detektywistyczne zatrudniamy jedynie pracowników posiadających niezbędne licencje, bogate doświadczenie i praktyczną wiedzę. Dzięki temu mają Państwo pewność, że osoba prowadząca Waszą sprawę dołoży wszelkich starań by sprostać postawionym oczekiwaniom. Działamy w sposób dyskretny zachowując wszelkie normy etyczne.

Wiemy, że niektóre sprawy prowadzone przez nasze biuro detektywistyczne wymagają delikatnego podejścia, gdyż związane są ze strefą emocjonalną. Z tego względu do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny jednocześnie dobierając środki stanowiące gwarancję Państwa komfortu psychicznego.

 

Bezpośrednia ochrona fizyczna.

Świadczmy szeroki zakres usług związanych z ochroną obiektów, od prywatnych rezydencji do dużych obiektów przemysłowych. Posiadamy też doświadczenie w ochronie instytucji świadczących bezpośrednio usługi na rzecz społeczeństwa. Wymienić tu można zarówno instytucje administracji państwowej, samorządowej, szpitale jak i instytucje finansowe, towarzystwa ubezpieczeniowe. Osobną grupę, którą obsługuje nasza agencja ochrony z Łodzi, stanowią obiekty o charakterze sportowym i kulturalnym.

Ochrona fizyczna: Klucz do bezpieczeństwa osób i mienia - Security

Organizacją tej formy ochrony zajmują się pracownicy z dużym doświadczeniem zawodowym, oraz właściwym przygotowaniem merytorycznym zarówno w zakresie ochrony jak i zarządzania zasobami ludzkimi. Zatrudnieni przez nas pracownicy za wykonywaną pracę otrzymują wynagrodzenie zapewniające stabilność finansową, bez potrzeby z ich strony podejmowania dodatkowej pracy. Tak prowadzona przez naszą firmę polityka finansowa w przedmiotowym zakresie gwarantuje nam utożsamianie się pracowników z powierzonymi zadaniami i zapewnia z ich strony należytą staranność w realizacji kontraktu.

Ochrona osób i mienia

Ochrona osób i mienia to jedno z najbardziej wymagających zadań. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć Państwu kompleksowe usługi najwyższej jakości, dzięki którym będziecie czuć się pewnie i bezpiecznie w każdej sytuacji. Bez względu na to, czy potrzebna jest ochrona człowieka, czy też jego własności, nasi agenci sumiennie wywiążą się z powierzonego im zadania.

Nie masz Pan prawa mnie dotykać” – czyli prawa i obowiązki ochroniarza. - Adwokat Bartosz Rzechowski · Prawnik i Adwokat · Kancelaria adwokacka · Szczecin

Na co dzień chronimy obszary, urządzenia i obiekty, oferujemy całodobowy monitoring wskazanej przestrzeni, projektujemy i instalujemy systemy alarmowe, a także proponujemy klientom ochronę osobistą, świadczoną przez wykwalifikowanych pracowników, których posiada nasza agencja ochrony w mieście Łódź. Świadczona przez nas ochrona osób i mienia każdorazowo dobierana jest do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Na siedzibę naszego biura wybraliśmy Łódź i tu także zapraszamy Państwa na indywidualne konsultacje. Kontaktować się z nami można także telefoniczne i mailowo, do czego serdecznie dziś Państwa zachęcamy. Ochrona osób i mienia w naszym wykonaniu to gwarancja profesjonalizmu i bezpieczeństwa.

 

PRYWATNY DETEKTYW ŁÓDŹ

Biuro detektywistyczne OCTODET prywatny detektyw pomorskie

Są takie sytuacje w życiu, gdy odkrycie prawdy jest w stanie zapewnić klientowi poczucie bezpieczeństwa. Jako agencja ochrony i biuro detektywistyczne nie możemy zignorować, więc tego typu zapotrzebowania, dlatego nasz prywatny detektyw z przyjemnością zajmie się Państwa sprawą. Usługi te świadczymy nie tylko na terenie województwa łódzkiego, ale też w każdym innym miejscu w Polsce. Walcząc z nieuczciwością i obłudą zbieramy dla naszych klientów dowody i rozwiązujemy tajemnice, które zdawać by się mogło są nie do rozwikłania. Biuro detektywistyczne Securit-VIP zbudowaliśmy na doświadczeniu oraz umiejętnym dochodzeniu do prawdy. Naszemu prywatnemu detektywowi nie są więc obce zarówno zbrodnie, które w śledztwach policyjnych utknęły w martwym punkcie, jak i zdrady małżonków czy nielojalność partnerów biznesowych.

Prywatny detektyw w sprawie rozwodowej - Adwokat Głogów

Zwracając się o pomoc do prowadzonego przez nas biura detektywistycznego mają Państwo pewność, że niezależnie od stopnia zawikłania sprawy oraz jej gatunku, nasz prywatny detektyw doprowadzi ją do jednoznacznego finału. W zakresie kompetencji naszych detektywów leżą:

- dochodzenia rodzinne,

- sprawy gospodarcze,

- obserwacja obiektów oraz śledzenie,

- weryfikacja wierności partnerów.

Profesjonalizm i skuteczność pozwalają nam zaś na swobodne i elastyczne dostosowanie się do zmieniającej się sytuacji w trakcie prowadzenia sprawy. Wszelkie dowody, które zbierze nasze biuro detektywistyczne, otrzymają Państwo w postaci uporządkowanej i szczegółowo opisanej dokumentacji. Tak fachowa praca prywatnego detektywa pozwoli naszym klientom również na skrócenie toku późniejszego ewentualnego postępowania przed Sądem.
Prywatny detektyw. Co może, a czego mu nie wolno? - GazetaPrawna.pl

Dbamy o każdy szczegół, szybko łączymy ze sobą fakty, a każda konkluzja, do której dochodzi nasz prywatny detektyw jest wynikiem logicznego rozumowania, opartego na materiale dowodowym. Pomożemy Państwu także i będziemy służyć radą jeśli rozwiązanie sprawy przyniesie również wykrycie przestępstwa, aby kontakt z wymiarem sprawiedliwości okazał się finalnie jak najmniej stresujący.

Biuro detektywistyczne OCTODET prywatny detektyw pomorskie

Każdy prywatny detektyw, który reprezentuje nasze biuro detektywistyczne, to osoba stawiająca na skuteczne i szybkie działanie, posiadająca rozwinięte zdolności analityczne oraz odpowiednie doświadczenie zdobyte w terenie. Zapraszamy do kontaktu!

 

Opracowywanie planów ochrony i polityki bezpieczeństwa.

Wytypowany i przeszkolony zespół pracowników naszej koncesjonowanej firmy świadczy usługi w zakresie opracowywania i wdrażania:

 • planów w zakresie bezpośredniej ochrony fizycznej,

 • planów szczególnej ochrony obiektów kat. II,

 • instrukcji dot. zabezpieczenia obiektu i postępowanie w sytuacji zagrożenia,

 • procedur postępowania służby ochrony i pracowników zatrudnionych na ochranianym obiekcie

Plan ochrony obiektu - jak wygląda i kto go sporządza?

 • checklisty (listy kontrolne) w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowej przeznaczone dla pracowników funkcyjnych firmy, dla której świadczymy usługę ochrony, w szczególności dla obiektów hotelowych i użyteczności publicznej,

 • szkolenia stanów osobowych w zakresie polityki bezpieczeństwa,

 • opracowywanie dokumentacji dotyczącej polityki ochrony danych osobowych,

 • plany zabezpieczenia obiektów muzealnych.

 

Transport osób Łódź

W ofercie prowadzonej przez nas Agencji Ochrony Securit-VIP mogą Państwo nie tylko liczyć na kompleksowo zapewnione bezpieczeństwo, ale również na profesjonalizm i komfort podczas wynajętego transportu osób. W ramach tejże usługi oferujemy:

 • przewóz VIP-ów oraz ich rodzin (na specjalne życzenie w pakiecie z ochroną osobistą),

 • obsługę imprez okolicznościowych i wyjazdów integracyjnych,

 • wynajem limuzyn i autokarów na śluby,

 • Wyjazdy na imprezy integracyjne i okolicznościowe

 • transport osób na lotniska (np. Warszawa - Okęcie - Modlin – Łódź),

 • zabezpieczenie i transport grup biznesowych chcących wziąć udział w konferencji.

Ochrona osobista i transport VIP - detektonica.com

Każdą usługę transportu osób przeprowadzamy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w tej materii oraz przy użyciu pojazdów, które uczynią Państwa podróż w pełni komfortową i bezpieczną. By to osiągnąć zapewniamy naszym klientom między innymi możliwość skorzystania z indywidualnych odtwarzaczy DVD oraz stały dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej WiFi. Każdy z pracowników, który zostanie oddelegowany do Państwa zlecenia na transport osób, posiada wzorową kulturę osobistą, która na pewno sprawi, że podróż minie Państwu w miłej atmosferze.

Transport VIP | ATUT - Agencja Ochrony Osób i Mienia.

Na wysoki poziom usług nasi klienci mogą liczyć zarówno jeśli chodzi o indywidualny transport osób, jaki i w przypadku grup zorganizowanych. Dbając o Państwa satysfakcję:

- atrakcyjny koszt usługi (każda wycena odbywa się ty indywidualnie i z uwzględnieniem Państwa personalnych potrzeb i wymagań,

- punktualność (z nami klient zawsze zdąży na czas),

- oferujemy transport osób przy użyciu bezawaryjnych i sprawdzonych pojazdów.

 

Monitoring dla firm Łódź

Nasza firma instaluje nowoczesne sprawdzone systemy renomowanych firm. Nasze doświadczenie i sprawny montaż systemu, pozwoli zabezpieczyć, Państwu mienie na najwyzszym poziomie bezpieczeństwa.

Jak dzięki monitoringowi wizyjnemu zwiększyć bezpieczeństwo w firmie? - Innex.pl

Oferujemy montaż:

 • systemów alarmowych (sygnalizujących włamanie i napad)

 • systemów monitoringu (obsługiwany na miejscu lub zdalnie)

 • systemy nadzoru pracy pracownika (pełna kontrola pracy pracownika)

 • systemy kontroli dostepu (system pozwala na dostęp do wyznaczonych stref)

Systemy, które instalujemy dają naszym Klientom mozliwość podglądu obiektu w czasie rzeczywistym oraz zdalnie poprzez sieć LAN i Internet. Daje do Państwu nadzór bezpośredni nad obiektem w każdym miejscu na świecie i o każdej porze dnia.

Doradztwo naszych specjalistów pomoże wybrać Państwu optymalne rozwiązanie z zachowaniem jakości i niewygurowanej ceny .

Nasza firma zapewnia - SPRAWNOŚĆ SYSTEMÓW PRZEZ CAŁY OKRES ICH UŻYTKOWANIA - PROWADZIMY SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY.

 

Instalacje alarmowe Łódź

Securitas-vip wykonuje zabezpieczenia techniczne dla małych i średnich obiektów w postaci:

 • Systemów sygnalizacji włamania i napadu (instalacje alarmowe)

 • Systemów telewizji dozorowej

 • Systemów kontroli dostępu

Systemy alarmowe w domu jednorodzinnym — Blog nieruchomosci-online.pl

Stosujemy w nich wyłącznie nowe, sprawdzone, wysokiej jakości urządzenia przewodowe i bezprzewodowe firm: Satel, DSC, Visonic, Vidicon, BCS, VTVision gwarantujące długotrwałą i bezawaryjną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach środowiskowych. Na życzenie inwestora instalacje alarmowe, systemy alarmowe i monitoringu wizyjnego instalujemy i konfigurujemy z opcją zdalnego dostępu do kamer i central alarmowych poprzez platformy mobilne.
Instalacje alarmowe montaż Gdańsk Sopot Gdynia
Proponowane klientom rozwiązania, takie jak wspomniane już uprzednio instalacje alarmowe, oparte na analizie zagrożeń dostosowywane są do indywidualnych potrzeb i wymagań, a instalatorzy z wieloletnim stażem w montażu zabezpieczeń technicznych zapewnią sprawne i fachowe wykonanie projektu. Wykonujemy również prace związane z rozbudową , modernizacją oraz naprawą istniejących systemów alarmowych i telewizji przemysłowej zapewniając pełną kompatybilność i efektywność proponowanych urządzeń .

Rekomendacje - KLIKNIJ

 

KONTAKT :

SECURIT - VIP BIURO DETEKTYWISTYCZNE

SECURIT - VIP JAROSŁAW SZULCZEWSKI

Ul. Strykowska 245

91-531 Łódź

tel. 512 864 998 , 533 997 996

e-mail: biuro@securitas-vip.pl

NASZA STRONA WWW - KLIKNIJ

www.firmbook.eu/biuro-detektywistyczne-agencja-ochrony-lodz

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.