BLUE STYLE - OPRAWA MUZYCZNA IMPREZ

Nazwa: BLUE STYLE - OPRAWA MUZYCZNA IMPREZ Kraj:
Polska
Miasto: Goszczyn Ulica: Rykały Kod pocztowy: 05-610
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

ZESPÓŁ BLUE STYLE

to nowa odsłona zespołu Cover.

Zespół Muzyczny Blue Style - YouTube

Uznaliśmy, że przyszedł czas na zmianę nazwy oraz wizerunku. Rozszerzyliśmy nasz repertuar o nowe przeboje, postaraliśmy się o nowe aranżacje muzyczne. Poczyniliśmy kolejne inwestycje w sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie, jego modernizację i optymalizację. Opracowaliśmy nowe programy rozrywkowe i integracyjne gości w oparciu o najnowsze trendy i zapytania naszych zleceniodawców. Dysponujemy coraz większą wiedzą, doświadczeniem, technicznymi możliwościami scenicznymi i artystycznymi. Jesteśmy teraz jeszcze bardziej przygotowani do nowych i odważnych wyzwań stawianych przez wymagających Klientów. Służymy pomocą i radą u tych jeszcze nie do końca zdecydowanych.

To najlepszy moment aby nas sprawdzić.

Zespół weselny Blue Style - Mogielnica - oprawa muzyczna - PlanujemyWesele

Wykonujemy oprawę muzyczną na wszelkiego typu imprezach okolicznościowych, firmowych, a także plenerowych, wszędzie tam gdzie potrzebni są muzycy wykonujący przebojowe piosenki.
Posiadamy własne profesjonalne nagłośnienie oraz nowoczesne oświetlenie.
W naszym zespole wszyscy jesteśmy muzykami i gramy na instrumentach, ale ciągle się rozwijamy i korzystamy również z technicznych udogodnień, aby podnosić jakość wykonywanych przez nas piosenek. Dlatego możecie Państwo usłyszeć u nas bogatą paletę instrumentalną, a wykonywane przez nas utwory brzmią bardzo podobnie jak oryginały.
Jesteśmy czynnymi muzykami i odnajdujemy się w niemal każdym stylu muzycznym, dlatego jeśli chcecie usłyszeć konkretną piosenkę, wystarczy wcześniej o tym uprzedzić. Bardzo chętnie wzbogacimy nasz repertuar o kolejny przebój.

Zespół weselny Blue Style - Mogielnica - oprawa muzyczna - PlanujemyWesele

W naszych wykonaniach usłyszycie utwory z listy przebojów popularnych wykonawców polskich i zagranicznych, piosenki z lat ’90, porywających lat ’80, czy wzbudzające lawiny wspomnień z lat ’70. Bardzo lubimy przekroje stylistyczne od jazzowych ballad, przez R’N’Rollowe rytmy, po ogniste latynoskie rytmy samby, czy salsy, szalone bity dyskotekowe, nie zapominając także o śpiewnych melodiach włoskich, francuskich, czy rosyjskich. Gramy także muzykę biesiadną, bawimy gości śpiewając przy stołach zachęcając do wspólnego muzykowania. Naszą tajną bronią są niezapomniane zabawy oczepinowe, prowadzone brawurowo i z dużą porcją dobrego humoru.

Zespół muzyczny BlueStyle | Wesele123.pl

Zawsze opracowujemy program imprezy na życzenie zamawiającego, ponieważ wychodzimy z założenia, że każde wesele powinno wyglądać inaczej, posiadać swój własny, niepowtarzalny klimat i charakter. A my będziemy pragnęli Wam w tym pomóc. Interesują nas Wasze wszelkie sugestie dotyczące repertuaru i przebiegu Waszego wesela. Postaramy się zrobić wszystko, aby Wasze przyjęcie było wspaniałe i niezapomniane.
Jesteśmy otwarci na współpracę z zespołami , muzykami, organizatorami i wszystkimi, którzy potrzebują solidnego zespołu, jakim jest z pewnością zespół BLUE STYLE. Nasz zespół nie boi się także podróży na drugi koniec kraju. Wielokrotnie byliśmy zapraszani do odległych miejsc w Polsce.

Z nami na pewno nie będziecie się nudzić. Grając dla Was, spełniamy swoje muzyczne pasje, dlatego nieustannie staramy się być coraz lepsi w graniu i śpiewaniu. Dbamy też o techniczne zaplecze i nie pozostajemy w tyle z najnowszymi trendami w nagłośnieniu czy oświetleniu.

Zespół Blue Style | Goszczyn 

Lubimy spotykać ciekawych ludzi, poznawać nowych, a coraz częściej zdarza się, że widzimy się z nimi wkrótce na kolejnych weselach, czy innych występach. Nasz zespół podobno na długo pozostaje w pamięci Gości i kojarzy się jako jeden z bardziej udanych elementów zabawy.
Zadzwoń lub napisz – sprawdź nas – a nie będziesz żałował !!!

NASZ SKŁAD

Blue Style – Zespół na wesela i nie tylko…

Iwona

Śpiewa od dziecka. Pamięta, że to właśnie mikrofon był jej wymarzonym prezentem. Wtedy to była dziecięca zabawka a estradą była sofa. Dziś realizuje się śpiewając do profesjonalnego sprzętu, na prawdziwej scenie i jednak troszkę większej publiczności. Uwielbia śpiewać czy to solo, czy w towarzystwie zespołu albo chóru. Świetnie czuje się wykonując zarówno romantyczne ballady jak i taneczne przeboje.

kontakt

Krzysztof

Szef zespołu. Menager, logistyk, najlepszy rozgrywający. Człowiek pogodny i wrażliwy. Z zespołem związany od początku jego istnienia. Na jego słowie można polegać. Nie boi się nowych wyzwań ale lubi się do nich skrupulatnie przygotować. Zagra wszystko na wszystkim, bo to jeden z ostatnich muzyków – instrumentalistów z duszą wrażliwego romantyka…

Paulina

Ta dziewczyna ma muzykę we krwi. Talent i pasja grania na różnych instrumentach od dziecka pchały ją w kolejne projekty, zespoły i przygody. Posiada solidne muzyczne wykształcenie, co pozwala jej pasje przełożyć na wykonywany zawód. Doskonale odnajduje się w różnych gatunkach i stylistykach. Występowała na największych festiwalowych scenach muzycznych w Polsce. Jej talent został zauważony i doceniony przez największych muzyków – między innymi Piotr Rubik, u którego śpiewała w zespole w czasach największych sukcesów. Jednak my najbardziej lubimy gdy stoi na scenie i śpiewa z nami taneczne piosenki.

Sylwester

Gitarzysta wirtuoz. W pełnym tego słowa znaczeniu.  Potrafi zagrać w każdym stylu muzycznym i zarówno ostre rockowe piosenki po melancholijne bossa novy budzą zachwyt i stanowią cenny skarb naszego zespołu. Pięknie i porywająco śpiewa – a w repertuarze ma zarówno dawne evergreeny jak i nowoczesne przeboje z list przebojów. Poza tym bardzo miły i życzliwy kolega…

Blue Style – Zespół na wesela i nie tylko…

Czarek

Niezwykły perkusista.
Ma na swoim koncie kilkanaście lat gry na przeróżnych zestawach perkusyjnych, tomach i bębnach. Każdy rytm pod jego pałeczkami to kojąca mikstura pasji, wyczucia, precyzji i elegancji.

20151125_508

Andrzej

Człowiek wielu talentów. Uwielbia grać na swoich obu saksofonach: altowym i tenorowym. Zajmuje się także sprzętem nagłośnieniowym naszego zespołu. Posiada własne studio nagrań. Dyrektor techniczny zespołu. Szczęśliwy tata dwóch urwisów.
Zespół Blue Style

Grzegorz
Założyciel zespołu, dusza towarzystwa. Scena to jego żywioł, dlatego każda impreza, w której uczestniczy pozostaje w pamięci wszystkich na długi czas. To twardy ale profesjonalny negocjator. Okazuje się nieoceniony zwłaszcza w nietypowych sytuacjach i świetnie odnajduje się w każdej roli. Dlatego trudno o lepszego kompana i na codzień i przy mikrofonie…

 

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.