BNG GROUP

Nazwa: BNG GROUP Kraj:
Polska
Telefon: +48 730 083 499 Email: contact@bnggroup.eu Strona WWW: bnggroup.eu/

Opis

GRUPA BNG

Witamy w świecie BNG GROUP.

Nasza grupa biznesowa to szereg firm i najlepsi specjaliści, którzy tworzą rozwiązania wspierające biznes naszych klientów.

Szeroka paleta usług to przede wszystkim wyspecjalizowane rozwiązania z dziedziny finansów, ubezpieczeń, marketingu, consultingu.

Dostarczamy rozwiązania, które są niezbędne do prowadzenia każdego biznesu.

Najważniejszą rzeczą w biznesie jest odpowiedni czas i miejsce. Właśnie dlatego warto rozmawiać, wybrać odpowiednie rozwiązania, mieć wsparcie mocnego partnera, by zawsze być przygotowanym w najdalszą podróż, bo przecież każda podróż zaczyna się od wykonania pierwszego kroku. Zapraszamy do współpracy. BNG TEAM

 

FINANSOWANIE | WSPARCIE BIZNESU | BUSINESS CONSULTING | INNOWACJE
rozwijaj biznes przez innowacje

FINANSOWANIE BIZNESU

Każdy biznes jest napędzany przez odpowiedni kapitał. Dynamiczny rozwój i ekspansja są możliwe tylko wtedy gdy masz dostęp do nieogranioczonego kapitału.

HANDEL EXPORT IMPORT

Handel to siła napędowa każdej gospodarki. Relacje biznesowe poparte odpowiednimi rozwiązaniami finansowymi to zupłenie nowy wymiar biznesu.

NOWE  TECHNOLOGIE

Milowe kroki w biznesie możliwe są tylko wtedy gdy odrywamy i doceniamy zupełnie nowe technologie. Zdolność finansowania technologii to gwarancja rozwoju.

FINANSOWANIE INWESTYCJI

Noweczesne podejscie do rozwoju to inwestycje.  Dzięki nowym inwestycjom zmienamy rzeczywistość, zmieniamy też przyszłość. Już dziś kompojujemy rozwiązania na lepsze jutro.

 

WYMIENIAJ FAKTURY NA GOTÓWKĘ

To innowacyjne rozwiąznie pozwala na wymianę faktur z odroczonym terminem płatości na gotówkę. Nawet w kilkanascie minut na swoim koncie możesz mieć pieniądze. Dzięki temu już dziś możesz realizować kolejne kroki biznesowe. Sprawdź zupełnie nowe możliwości i rozwijaj swój biznes szybciej niż konkurencja. Finansujemy bez zbędnych formalności nawet 200 000zł na jednej fakturze.

Finasujemy Twój biznes

Prowadzisz biznes. Masz nowe pomysły chcesz się rozwijać i wypłynąć na szerokie wody? Potrzebujesz innowacyjnych rozwiązań i dostępu do nieograniczonego kapitału.

 

Finansowanie:
Handlu
Usług
Produkcji
Transpotu
Pośrednictwa pracy
Hurtowników

Nawet 5 mln w limicie obrotowym na rozwój Twojego biznesu. Nasi specjaliści sprawnie przeprowadzą wszelkie procedury i przedstawią optuymalne rozwiązanie. Wszytkie procedury jesteśmy w stanie przeprowadzić zdalnie on-line.

 

Wypłyń na głębokie wody!

Rozwijaj swój biznes nieograniczając się tylko do lokalnego ryknu. Mamy rozwiązania, które doskonale wspierają implementacje i ekspansję na międzynarodowych rynkach. 

 

Osiągaj swoje cele
Współpracuj z nami

 

Wiemy, że każda nawet najdłuższa podróż zaczyna się od wykonania pierwszego kroku. 

W biznesie ważne jest to z jakimi partnerami zdobywasz zamierzone cele. Z nami wyznacz kolejne etapy i miejsce gdzie chcesz być w określonym horyconcie czasowym.

 
 
 

Wyprzedź pędzący świat i konkurencje

odkryj zupełnie nowe możliwości

Business Consulting

Zanim rozpoczniesz realizować kolejny cel, kolejny pomysł, odpowidnio go zaplanuj. Obierz najlpeszą strategię i sprawdź różne mozliwości i warianty Twojego przedwięwzięcia. Łączymy biznes ze światem finansów.

 
Odtwórz wideo
 
 

Wspieramy rozwój

Naszą domeną jest tworzenie nowych możliwości. Dzieki połączeniu doskonałych relacj, biznesowych, doświadczeń w wielu branżach oraz praktycznej wiedzy ze światem nowoczesnej inżynierii finansowej, razem jesteśmy w stanie osiągnąć każdy cel.

 

Zaplanuj swój BIZNES

zaplanuj swoje cele
 

Dobry plan

Plany biznesowe bez odpowiedniego kapitału i bez wsparcia pozostaną tylko niezrealizowanym marzeniem. Zaplanuj i zrealizuj z nami swoje marzenia.

Strategia

Dobrze opracowana strategia działania to podstawa i fundament każdego przedwiezięcia

Implementacja

Wdrażanie projektu w życie to najbardziej satysfakcjonujący etap. To czas sprawdzianu, ale też czas na tworzenie prawdziwych relacji biznesowych.

 

Kontakt

Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz
do nas:

contact@bnggroup.eu

+48 730 083 499

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.