PLATYNOWY

MWIT EGREGORBUD

Firma wiarygodna e-biznesowo
Nazwa: MWIT EGREGORBUD Kraj:
Polska
NIP: 8971894518    Sprawdź rejestry   
Miasto: WROCŁAW Ulica: STAWOWA 1 Kod pocztowy: 50-018
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 42 1090 2590 0000 0001 4858 2386

Opis

MWIT EGREGORBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Własny dom to marzenie wielu ludzi, ale problemem w jego spełnieniu bywają nie tylko pieniądze, a znalezienie profesjonalnej firmy, która jest w stanie wdrożyć projekt. Oferta na budowę domu we Wrocławiu w naszym wykonaniu to gwarancja satysfakcji i profesjonalizmu.

Szeroka oferta MWIT EGREGORBUD z Wrocławia z pewnością zaspokoi każdego klienta, który planuje wybudować własny dom. Jako wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oferujemy nie tylko budowę domu.

Stan surowy podczas budowy domu - JakBudowac.pl

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zdecydowaliśmy się na kompleksowe usługi w zakresie zaprojektowania, budowy i aranżacji wnętrza, oferując tak zwany dom pod klucz. Wiemy, że każdy klient ma inne wymagania i możliwości finansowe, dlatego dajemy możliwość wyboru domu od 300 do 500 tysięcy złotych lub zaprojektowania go w całości pod dyktando klienta.

Dom stan surowy otwarty Mstów 143 m2 parterowy - 9208068665 - oficjalne archiwum Allegro

Budowa domów

Budowa domów jest ściśle określonym zestawem prac, które można w dość łatwy sposób podzielić na etapy. Poniżej zamieszczamy przykładowy harmonogram prac związanych z budową domu. Istotą każdego inwestora jest sprawne i możliwie tanie realizowanie zadania budowlanego. Każdy etap można dokładnie zaplanować, skontrolować stan realizacji i odpowiednio wcześniej przygotować się do następnego etapu.

Budowa domu do stanu surowego w 2-3 miesiące.

I ETAP BUDOWY DOMÓW: zanim otrzymasz pozwolenie na budowę.

Pierwszy etap budowy własnego domu to sprawy formalne, potocznie zwane „papierkowymi”. Do zadań w tym etapie zaliczyć możemy: wybór projektu swojego domu, zebranie dokumentacji do pozwolenia na budowę, uzyskanie pozwolenia na budowę, wykonanie przyłączy, czyli zamówienie projektów, podpisanie umów o przyłącze z dostawcą mediów, zgłoszenie budowy, odbiór oraz geodezyjna inwentaryzacja podwykonawcza przyłączy. Ostatnią fazą tego etapu jest zgłoszenie rozpoczęcia robót budowlanych.

Sprzedam dom (stan surowy otwarty) na działce 1211 m2 - ogłoszenia 264929 | e-Sochaczew.pl

 

Do realizacji I etapu potrzebni będą wykonawcy: geodeta, geotechnik, architekt, projektanci i wykonawcy przyłączy. Nadzór budowy obejmuje kontrolę projektu, wykonanie kosztorysu wykonania oraz odbiór wykonanych przyłączy. Niezbędne jest zatrudnienie kierownika budowy i inspektora nadzoru inwestorskiego, omówienie z firmą budowlaną zakresu czynności budowlanych, czyli de facto należy również podjąć decyzję o sposobie zaopatrywania budowy w materiały budowlane oraz sprzęt techniczny niezbędny do wykonania zleconych prac.

 

Co ci grozi, jeżeli zimą przerwiesz budowę domu na tych etapach? - murator.pl

II ETAP BUDOWY DOMÓW: stan zerowy budynku.

Na tym etapie budowy przeważają prace ziemne. W pierwszej kolejności należy ogrodzić teren budowy i postawić tablicę informacyjną z podstawowymi danymi dotyczącymi inwestycji. Zaczynamy od wytyczenia budynku w terenie, następnie wykonujemy potrzebny wykop w gruncie. Deskujemy i wylewamy fundamenty lub ławy fundamentowe.

Dom stan surowy otwarty. Gomunice/k.Radomsko. Projekt indywidualny Gomunice • OLX.pl

 

Następnie należy położyć izolację części podziemnej budynku, rozprowadzić kanalizację pod podkładem i ułożyć podkład betonowy. Do wykonania tego etapu budowy potrzebni będą: geodeta, wykonawcy części podziemnej oraz dostawy transportem ciężkim kruszywa oraz bloczków betonowych. Nadzór budowy powinien kontrolować i odebrać roboty ulegające zakryciu (inspektor nadzoru budowlanego), skontrolować zgodność realizacji robót z projektem. Kierownik budowy powinien dokonywać bieżących wpisów w dzienniku budowy. Podstawą do rozliczenia robót jest odbiór robót i wpisy w dzienniku budowy.

 

Domy pod Wrocławiem - sprawdzamy ceny, analizujemy oferty | SDP Nieruchomosci

 

III ETAP BUDOWY DOMÓW: stan surowy otwarty.

Do zakresu prac na tym etapie budowy zaliczamy: murowanie ścian, murowanie kominów, wykonanie stropów i schodów żelbetowych, wykonanie więźby dachowej oraz ułożenie pokrycia dachu. Wynajęta firma budowlana powinna dysponować ekipą murarsko-ciesielską, ekipą dekarską oraz posiadać odpowiedni sprzęt, taki jak deskowania, stemple, pompy do betonu. Inspektor nadzoru inwestorskiego powinien dokonać kontroli robót ulegających zakryciu oraz kontrolować zgodność realizacji robót z projektem. Kierownik budowy powinien dokonywać wpisów do dziennika budowy potwierdzających wykonywanie kolejnych prac. Na tym etapie ostatecznie wybieramy odpowiednie materiały budowlane potrzebne do zakończenia prac murarskich.

 

Mały dom. Świetny projekt dla rodziny. Zobacz dom o powierzchni 70 mkw!

Usługi budowlane

Nasza firma wykonuje usługi budowlane w pełnym zakresie prac. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu budów domów jednorodzinnych całorocznych i letniskowych, pawilonów i hal handlowo usługowych, oraz budynków magazynowo biurowych. Posiadamy niezbędny sprzęt do realizacji powierzonych nam usług budowlanych. Podstawowy zakres usług

Stan surowy otwarty:

 • fundamenty;
 • murowanie ścian;
 • budowa stropów, zbrojenie;
 • konstrukcje dachów wraz z poszyciem;
 • konstrukcje betonowe, roboty żelbetowe.

 

CERTYFIKAT FIRMA WIARYGODNA E-BIZNESOWO

Firmę MWIT EGREGORBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wyróżnia status firmy wiarygodnej e-biznesowo. To firma rzetelna, uczciwa i godna zaufania co potwierdza zespół platformy FIRMBOOK

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

MWIT EGREGORBUD

MWIT EGREGORBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

UL. STAWOWA 1

50-018 WROCŁAW

tel. 788 179 969 , 732 790 715

e-mail: ivanmarkus1507m@gmail.com

PROFIL NA FACEBOOKU - KLIKNIJ

www.firmbook.eu/budowa-domow-stan-surowy-otwarty-wroclaw

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.