AMEL USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ROBERT KOPKA

Nazwa: AMEL USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ROBERT KOPKA Kraj:
Polska
NIP: 8272135445    Sprawdź rejestry   
Miasto: Śrem Ulica: Dezyderego Chłapowskiego 6/12 Kod pocztowy: 63-100
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

AMEL

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ROBERT KOPKA

 

Budowa domów pod klucz to usługa, którą kierujemy do inwestorów prywatnych zainteresowanych możliwością powierzenia wykonania usług budowlanych i wykończeniowych jednej firmie. Jako profesjonalna firma budowlana realizujemy wszystkie prace – od wykopu pod fundamenty, przez wykonanie instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych, aż po malowanie ścian.

 

Dom "pod klucz" - co to znaczy i dla kogo jest najlepszym rozwiązaniem? » Sean - posadzki żywiczne i przemysłowe, naprawa posadzek

 

Wiedza oraz bogate doświadczenie w zakresie budowy domów pozwala nam na realizację projektów w dowolnej technologii:

 • murowanej,

 • modułowej.

Obok profesjonalnego wykonawstwa prac budowlanych naszym Klientom zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze najbardziej optymalnych technologii tak, aby gotowy dom jak najlepiej spełniał Państwa potrzeby i oczekiwania. Jednocześnie, oferując budowę pod klucz, gwarantujemy kompleksowe usługi wykończeniowe, w ramach których:

 • wykonujemy instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne,

 • kładziemy tynki i gładzie,

 • układamy glazurę i terakotę,

 • układamy panele podłogowe i wykładziny,

 • malujemy i tapetujemy ściany,

 • świadczymy usługi porządkowe.

Budowa domów jednorodzinnych i bliźniaków – realizacja pod klucz

 

Budujemy domy pod klucz od podstaw, dzięki czemu nie musisz angażować się w proces budowy. Jako firma budowlana większość spraw związanych z organizacją budowy i wznoszeniem budynku jesteśmy w stanie przejąć na swoje barki. Ciebie, jako inwestora interesuje właściwie jedynie efekt w postaci domu gotowego do zamieszkania.

Budowa domu, to skomplikowany proces, który po dobrnięciu do końca daje wiele satysfakcji.

 

Gotowe domy pasywne pod klucz – czy to możliwe? - LumenProf

 

Budowa domów pod klucz – Czym zajmujemy się w procesie budowy?

Szeroki zakres prac budowlanych i wykończeniowych wykonywanych przez naszą firmę remontowo-budowlaną w procesie budowy domów pod klucz obejmuje m.in:

 • ławy,

 • fundamenty murowane i wylewane,

 • ściany murowane, klejone,

 • stropy,

 • schody, kominy,

 • posadzki mixokret,

 • tynki agregat,

 • izolacje, elewacje,

 • dachy

Czym są domy pod klucz i jakie zalety ma to rozwiązanie? - Poradnik Budowlany

 

Do współpracy z marką AMEL zachęcamy inwestorów z terenu miasta Śrem i okolicy. Budowa domów pod klucz to usługa, której zakres każdorazowo dostosowujemy do realizowanego projektu oraz oczekiwań Klienta.

To daje Państwu pełną swobodę zarządzania budżetem inwestycji, a zarazem pewność, iż wszystkie zlecone prace budowlane i wykończeniowe zostaną wykonane rzetelnie i terminowo. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu

 

Kompleksowa budowa domów jednorodzinnych i energooszczędnych pod klucz | Firma ERGODOM – Kraków - Małopolskie % %

 

BUDOWA DOMÓW POD KLUCZ ŚREM I OKOLICE

Zapewniamy najwyższą jakość i przede wszystkim terminowość. Zajmujemy się m.in. kompleksową budową domów, wykończeniem wnętrz i szeroko rozumianymi usługami ogólnobudowlanymi. Na bieżąco rozszerzamy wachlarz naszych usług, aby Klient był w pełni zadowolony. Towarzyszymy Klientowi na każdym etapie budowy – począwszy od projektu, a kończąc na pełnym wykończeniu nieruchomości i przestrzeni wokół. Dokładamy wszelakich starań, aby odciążyć kontrahentów ze wszelakich prac projektowych, koncepcyjnych i planistycznych, wykończeniowych, a także tych związanych z rozbudową i modernizacją budynków. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Z pewnością wspólnie uda nam się znaleźć rozwiązanie, które sprawi, że budowa domu będzie dla Państwa procesem szybkim i bezproblemowym.

 

Budowa domu pod klucz krok po kroku - dopoznania.pl

 

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy AMEL ?

Nasi specjaliści z dbałością o każdy detal zajmą się Państwa domem. Nasza kadra ma duże doświadczenie w branży oraz stale podnosi swoje kwalifikacje. Udało nam się skompletować załogę fachowców w swoich dziedzinach ze Śremu, a więc możemy zaproponować najwyższą jakość usług wyróżniającą się na tle konkurencji. Jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagających zleceń. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami technologicznymi i nowinkami ze świata budowy i wykończenia domu. W swojej pracy wykorzystujemy innowacyjne metody i zawsze do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy, że usługi ogólnobudowlane wykonujemy z najwyższą starannością, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Najważniejsze jest dla nas pełne zadowolenie naszych klientów, dla których budowa domów, wykończenia domów czy remont dachów są dużą inwestycją. AMEL to nowoczesna wizja budownictwa i niebanalna budowa domów pod klucz.

 

Domy pod klucz – wady, zalety i czas trwania inwestycji - PoboczemDrogi.pl

 

Kompleksowa budowa domu od podstaw w Śremie i okolicach

Budowa domu to dla wielu osób spełnienie marzeń. Postawienie własnego domu od podstaw to także duże wyzwanie logistyczne i finansowe. Większość osób nie ma doświadczenia w planowaniu i nadzorowaniu prac budowlanych. Aby uniknąć komplikacji, warto poprosić o pomoc profesjonalistów. Nasza firma z przyjemnością podejmie się kompleksowej budowy domu od podstaw. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w stawianiu budynków od fundamentów oraz modernizacji już tych istniejących. Doskonale znamy rynek budowlany, wiemy jakie rozwiązania są optymalne i dokładamy wszelkich starań, by wybudowany budynek był nie tylko wygodny i estetyczny, ale także funkcjonalny. Na każdym etapie budowy służymy wsparciem, a powierzone nam zadania wykonujemy terminowo. Jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych i innowacyjnych projektów budowy domów od podstaw.

 

Budowa domów pod klucz - firma budowlana R-Bud

 

Projekt i budowa nowoczesnego domu

Specjalnie dla Państwa przygotujemy koncepcję domu oraz dobierzemy najlepsze rozwiązania techniczne. Oferujemy budowę i wykończenie domów pod klucz wraz z przestrzenią wokół domu. Wszystkie detale dobierzemy wspólnie jeszcze na etapie projektu. Zadbamy oto, aby dom był komfortowy, nowoczesny i dopasowany do indywidualnych wymagań. Zapewniamy, że budowa domu od podstaw nie musi trwać długo. Dzięki zastosowaniu różnych technologii jesteśmy w stanie skrócić czas realizacji do minimum. Kompleksowa budowa nowoczesnych domów pod klucz obejmuje tradycyjne i energooszczędne domy, a także te o skomplikowanych rozwiązaniach architektoniczno-konstrukcyjnych.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

AMEL USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ROBERT KOPKA

AMEL

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ROBERT KOPKA

ul. Dezyderego Chłapowskiego 6/12

63-100 Śrem

tel. 609 014 472

e-mail: kopkarobert410@gmail.com

NASZ FACEBOOK - KLIKNIJ

FASZ FIRMPAGE - KLIKNIJ

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.