PLATYNOWY

FIRMBOOK BC

Nazwa: FIRMBOOK BC Kraj:
Polska
NIP: 7712536261    Sprawdź rejestry   
Miasto: Bełchatów Ulica: Osiedle Dolnośląskie 127/10 Kod pocztowy: 97-400
DOTPAY PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 50 1020 5558 1111 1584 0690 0085

Opis

Firmbook - pierwsza na świecie platforma BUSINESS COMMUNITY.

Firma na platformie www.firmbook.eu oferuje pakiety stanowiące hybrydę i kombinacje najbardziej użytecznych i popularnych funkcjonalności znanych z systemów społecznościowych oraz z systemów katalogowo-biznesowych. Dzięki tym rozwiązaniom każdy biznes może działać o wiele sprawniej, lepiej, jest bardziej dostępny, lepiej promowany i bardziej automatyczny co przynosi konkretne oszczędności czasu, kapitału, podnosi zyski, automatyzuje procesy, rozpoznawalność każdej firmy użytkownika/klienta, wizerunek i jej pozycję nie tylko w internecie.

System Firmbook i jego funkcjonalności :
- automatyzują i ułatwiają prowadzenie biznesu każdej kategorii,

- użytkownik może dodawać, reklamować promować firmy, produkty, usługi a dzięki firmbookowi skutecznie je pozycjonować w internecie,

- mechanizm edytowalnych fraz/aliasów który działa tak, że fraza ustalana przez użytkownika lokowana jest w adresie www to najlepsza metoda pozycjonowania.

 
Oto przykłady działania tego mechanizmu:
Wpisując w google frazę np. studio ślubu - widzimy rezultat tego zapytania: strona 1, miejsce 2 na ok. 22 800 000 wyników
Wpisując w google frazę np. reklama-arek - widzimy rezultat tego zapytania: strona 1, miejsce 3 na ok. 2 550 000 wyników
dystrybucja-systemow-reklamowych łomża - strona 1 miejsce 1 na około 616 000 wyników
surowce-kupno-sprzedaz grodzisk wielkopolski - strona 1 miejsce 2 na około 23 900 wyników
big-studio-fotograficzne - strona 1 miejsce 3 na około 3 380 000 wyników
opakowania-pojemniki-starachowice - strona 1 miejsce 1 na około 649 000 wyników
i wiele, wiele innych przykładów...
 

- system zapewnia stały dostęp do ważnych z punktu widzenia prowadzenia firmy komunikatów spływających od otoczenia biznesowego w którym firma/użytkownik funkcjonuje(znajome firmy, wybrane branże/kategorie).

- użytkownik jest automatycznie informowany o nowościach, edycjach, promocjach wszelkich zmianach, jakie pojawiają się u jego “znajomych” firm(analogia do facebooka i podobne przypadki).

- użytkownik sam ustala jakich ułatwień oczekuje, np. nie traci czasu na wyszukiwanie nowych ofert. Nie musi wyszukiwać nadarzających się okazji i promocji. Nie będzie musiał stale komunikować się ze stałymi dostawcami i odbiorcami produktów czy usług doceniając ich i swój czas. Wszystkie informacje, charakter których sam może określić za pomocą mechanizmów firmbooka, otrzymuje automatycznie na adres mailowy.


- system firmbook powoduje, że posty/publikacje biznesowe docierają skutecznie do:

                         - użytkowników o podobnym charakterze biznesowym, np. należących do tych samych kategorii,

                         - znajomych firm potencjalnie zainteresowanych ofertą.


Przekaz promocyjny/reklamowy trafia precyzyjnie do konkretnych grup jakie określa użytkownik. Firma podniesie także wartość wizerunku jako firma nowoczesna, internetowa, e-community.

System Firmbook oferuje każdemu użytkownikowi sieci e-usługi w modelu SaaS ułożone w pakiety narzędzi możliwości i środków PAKIETY-KLIKNIJ

Zawartości poszczególnych pakietów różnią się pod względem dostępu do określonych w spisie funkcji. Korzystanie z pakietu PLATYNOWEGO gwarantuje najwyższe priorytety wyświetlania wszystkich publikacji(firmy/produkty/usługi) na platformie i maksymalnie pozycjonuje przypisane frazy/aliasy. Poza tym - jest najbardziej korzystne cenowo, bo użytkownik ma do wykorzystania rabaty nawet 50%.

Firmbook to doskonałe narzędzie dla tych użytkowników, którzy mają już strony www bo dzięki linkom dofollow i mechanizmowi edytowanych fraz/aliasów mogą skutecznie podnosić ich pozycjonowanie.

 

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.