La MANCHA

Nazwa: La MANCHA Kraj:
Polska
NIP: 7282591440    Sprawdź rejestry   
Województwo: pomorskie Miasto: Gdynia Ulica: Wielkopolska 403 Kod pocztowy: 81-583

Opis

La Mancha Centrum Języka Hiszpańskiego to ciesząca się pozytywnymi opiniami szkoła językowa, w której klienci mogą kształcić się z zakresu j. hiszpańskiego, portugalskiego oraz włoskiego. Oferta jest rozbudowana i odpowiednie szkolenie znajdą w niej osoby na różnym poziomie. Możliwe jest przystąpienie do nauki od postaw lub skorzystanie z edukacji rozszerzającej i specjalistycznej. Przewidziana jest również usługa dla klientów, którzy chcą przygotować się i zdać egzamin DELE. Pozytywne jego złożenie wiąże się z uzyskaniem prestiżowego certyfikatu, który uznawany jest przez hiszpański rząd i umożliwia podjęcie pracy na stanowisku wymagającym udokumentowanej znajomości języka obcego.

Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy, którzy znają realia i kulturę państw, dlatego są w stanie przygotować swoich podopiecznych do prowadzenia zrozumiałych rozmów w codziennych sytuacjach, w komunikacji potocznej wymagającej znajomości różnych kontekstów obyczajowych.

W katalogu usług znajdują się również kursy dla dzieci prowadzone przez fachowców z odpowiednimi kompetencjami pedagogicznymi umożliwiającymi skuteczne i przyjazne prowadzenie edukacji z najmłodszymi.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.