CENTRUM WETERYNARYJNE EKOVET

Nazwa: CENTRUM WETERYNARYJNE EKOVET Kraj:
Polska
Miasto: Wrocław Ulica: Metalowców 29 B Kod pocztowy: 54-165

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Serdecznie witamy w naszej firmie!

W odpowiedzi na potrzebę dostępu mieszkańców Wrocławia do w pełni profesjonalnej i kompleksowej opieki weterynaryjnej 1 grudnia 2003 roku otwarte zostało Centrum Weterynaryjne EKOVET. Możemy zaoferować Państwa pupilom szeroki zakres usług medycznych, diagnostycznych i dodatkowych. Nowoczesny sprzęt, doskonałe wyposażenie pracowni oraz doświadczenie i zaangażowanie naszych lekarzy sprawiają, że niesiemy pomoc zwierzętom w najlepszy możliwy sposób. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, uwzględniając potrzeby i możliwości jego właściciela. Szczególnie ważna jest dla nas profilaktyka dzięki której Państwa pupil ma szanse cieszyć się godnym życiem nawet będąc sędziwym staruszkiem. Zaufało nam wielu klientów o czym świadczy liczba naszych stałych przyjaciół, maile oraz podziękowania właścicieli . Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo żywieniowe, gdyż współpracujemy z liderami w zakresie dietetyki weterynaryjnej : ANF, EUKANUBA, HILL’S, ROYAL oraz TROVET.

CENTRUM WETERYNARYJNE EKOVET

ul. Metalowców 29 B

54-165 Wrocław

NIP: 8942770191

tel: 71 373 83 50 ( -51, -52 )

kom: 609 722 889

e-mail: klinika@ekovet.pl

recepcja@ekovet.pl

Groomer

SALON FRYZJERSKI przy CENTRUM WETERYNARYJNYM EKOVET oferuje:

 • Strzyżenie według wskazówek i fantazji klienta lub wzorców FCI
 • Trymowanie
 • Kąpiele z masażem relaksującym, lecznicze oraz oczyszczające (z użyciem odpowiednio dobranych do sierści i skóry  kosmetyków)
 • Czesanie
 • Stylizacja psich fryzur
 • Przygotowanie psów do wystaw
 • Rozczesywanie skołtunionej i trudnej do pielęgnacji sierści 
 • Pielęgnacja oczu, uszu i pazurków
 • Porady dotyczące pielęgnacji poduszek łap , szczególnie zimą
 • Porady w zakresie indywidualnego doboru kosmetyków i codziennej pielęgnacji

          Każdy zwierzak w naszym salonie jest traktowany wyjątkowo. Ważne jest też, by czuł się podczas wizyty  pewnie i spokojnie, co jest dodatkowym zadaniem dla Groomera, które ułatwia pracę i tworzy dobry kontakt ze zwierzakiem i jego zadowolenie, dlatego też wolę go „zagadać’ , żeby rozluźnić atmosferę.
Zachęcam także do wizyt nie tylko w celu strzyżenia, ale także na  okresową pielęgnację czyszczenia uszu, wycięcia sierści między opuszkami, wyczesania lub kąpiel, Systematyczne zabiegi zapewnią lepszy kontakt ze mną , swobodniejsze  zachowanie Państwa pupila, a przede wszystkim są krótsze, a sierść w lepszej kondycji.
Nie używam poskarmiaczy, ani środków uspakajających, gdyż wiem, że wpływa to negatywnie na zwierzę.  Jeżeli Państwo życzycie sobie aby Wasz pupil w trakcie wizyty był znieczulony, to zajmuje się tym lekarz  weterynarii.

Do zabiegów pielęgnacyjnych używam profesjonalnych kosmetyków dla zwierząt. Przywiązuję także ogromną wagę do higieny i dezynfekcji sprzętu. 

Ważne :

 1. przyjmuję tylko psy i koty zaszczepione przeciw wściekliźnie,
 2. przed zabiegiem TRYMOWANIA  proszę nie kąpać pieska minimum 2 - 3 tygodnie,
 3. jeżeli  zwierzę ma być strzyżone, a rezygnujecie Państwo z kąpieli w naszym studio, proszę aby Państwa pupil był wyczesany i wykapanego najlepiej dzień przed wizytą u nas,
 4. proszę o poinformowanie mnie o : chorobach skórnych, alergiach, trudnym charakterze oraz innych ważnych informacjach dla samopoczucia Państwa pupila,
 5. przed wizytą proszę, aby pies nie był najedzony, ale za to dobrze wybiegany.

 
Obcinanie pazurków oraz kosmetyka uszu przy kompleksowej usłudze wykonywane są GRATIS.

PRZYGOTOWANIE DO WYSTAW  jest omawiane z właścicielem i wyceniane indywidualnie.

Proszę o wcześniejsze telefoniczne uzgadnianie terminu wizyty tel 71 373-83-50 do 53 
W  razie rezygnacji z wizyty, proszę także o wcześniejsze powiadomienie mnie telefonicznie lub na maila : recepcja@ekovet.pl 

Ostateczna cena zabiegów ustalana jest z właścicielem po obejrzeniu zwierzęcia.

Od pierwszej wizyty  obejmującej strzyżenie lub trymowanie wraz z kąpielą oferujemy Państwu KARTĘ STAŁEGO KLIENTA, która upoważnia do:
--- bezpłatnej kąpieli  podczas każdej 4 wizyty przy  kompleksowej usłudze strzyżenia lub trymowania, 
--- co 6 odwiedziny w salonie  – przysługuje państwu rabat na cały zabieg 25 %.

Nasi  klienci chętnie wracają na kolejne zabiegi pielęgnacyjno-kosmetyczne, zapraszam więc serdecznie !

Lek.wet. spec. chirurg Piotr Sieczko (Kierownik CWE)

Jestem absolwentem Wrocławskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej. 
Medycyna przez duże ‘M’ zawsze była moją pasją i fascynacją, do której podchodzę z dużym szacunkiem. W domu mam kota – persa Barona- ktoś może wierzyć lub nie, ale naprawdę się rozumiemy, szczególnie przy lodówce.

W zawodzie zajmuję się chirurgią miękką, twardą oraz okulistyką. Nie jest mi obca interna i inne działy weterynarii. Ukończyłem liczne kursy w tym zakresie.

W wolnych chwilach zajmuję się malarstwem, muzyką klasyczną, lubię także jeździć na nartach i włóczyć się kajakiem po rzekach Polski.

Mgr Inż. Karolina Mądrzyk - Menager oraz Dietetyk Weterynaryjny

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Praca, którą wykonuję jest dla mnie zarówno wyzwaniem jak i ogromną przyjemnością. Każdego dnia staram się o jak najlepsze funkcjonowanie Kliniki dla dobra naszych Klientów i Pacjentów. Specjalizuję się w dietetyce  weterynaryjnej dzięki której mogę pomagać zdrowym i chorym czworonożnym pupilom, ustalając dla nich indywidualne dawki żywieniowe. Poza profesjonalnym doradztwem żywieniowym, zawsze służę wsparciem organizacyjnym i technicznym. 

W wolnych chwilach wraz z moją ukochaną Goldenką Rijaną wybieramy się za Wrocław na spacery po lesie , z których obie czerpiemy mnóstwo przyjemności. Zwierzęta kocham od zawsze , a dzięki pracy która jest moją pasją, mogę zawsze być blisko nich i nieść pomoc tym którym jest potrzebna.

Lek. wet. Eliza Mamot

Jestem wrocławianką. Ukończyłam wrocławska Medycynę weterynaryjną w 2010r.


Uwielbiam wszystkie   zwierzęta, ale psy, wszelkiej maści, są moim ukochanym gatunkiem. W świecie medycyny weterynaryjnej największym zainteresowaniem darzę chirurgię, intensywną terapię, kardiologię, diagnostykę obrazowa oraz behawioryzm. Największą radość w pracy daje mi merdający ogon psa, mruczący kot i uśmiechnięty opiekun zwierzęcia !

Lek. wet. Dorota Walczak

Już w trakcie studiów z zapałem udzielałam się w naszej lecznicy. Z każdym dniem pracy  pogłębiam swoją wiedzę, szczególnie w kierunku endokrynologii oraz dermatologii małych zwierząt. Oprócz zwierzaków, „na co dzień” podróżuję po kraju uczęszczając na konferencje tematyczne. Jestem właścicielką najcudowniejszego Golden Retriviera - Erta któremu wraz z mężem poświęcamy dużą część wolnego czasu.Zimą moją pasją jest snowboard. Jako zodiakalny rak wykazuję się ogromną wrażliwością szczególnie dla potrzebujących zwierząt.

Lek. wet. Dominika Wałcerz-Mirowska

Wydział Medycyny weterynaryjnej ukończyłam 2009 roku, po studiach odbyłam roczny staż w naszym Centrum.

Wychowałam sie z 3 owczarkami niemieckim, dogłębnie badając ich anatomię oraz fizjologię. Kiedy miałam 6 lat na świat przyszła moja siostra która wyglądała w końcu jak ja:)Podobno od wczesnego dzieciństwa rodzina wróżyła mi, że zostanę lekarzem weterynarii. Od zawsze czułam potrzebę pomagania ludziom. Wiem, że brzmi to dość banalnie, ale jest szczerą prawdą. Jestem honorowym dawcą krwi, a także jestem zarejestrowana w bazie dawców szpiku.Prywatnie spełniam sie jako żona i mama 1,5 rocznego Jakuba - bardzo wymagającego młodego mężczyzny. Po wyczerpujących domowych obowiązkach relaksuję sie wykonując zawód, który kocham i który jest spełnieniem moich marzeń.

Lek. wet. Ada Smagieł

Jestem Absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Zawód Lekarza Weterynarii to nie tylko moja praca, alei pasja. Każdy zadowolony czworonożny pacjent i jego właściciel to największa nagroda każdego dnia. \

Zawodowo interesuje mnie przede wszystkim interna, diagnostyka laboratoryjna oraz intensywna terapia. Moja przygoda z weterynarią zaczęła się wiele lat temu, kiedy rodzice musieli znosić wszystkie "bidy" sprowadzane do domu i „pasje hodowlane”, od ślimaków w pudełku po wannę pełną kijanek… a potem żab. W tym samym czasie nabawiłam się miłości do czworonogów, zwłaszcza kotowatych i tak pojawiła się w moim życiu Kotusia, Zuza i Misia.Poza pracą, w wolnym czasie lubię spacery górskie, rower, a im większa "dzicz" dookoła tym lepiej."

Lek. wet. Magdalena Woźniak

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Podczas studiów wzięłam udział w półrocznej wymianie studenckiej w ramach unijnego programu Erasmus LLP na uczelni University of Veterinary and Pharmaceutical Sciences Brno w Republice Czeskiej. Dodatkowo odbyłam miesięczną praktykę kliniczną na Katedrze Diagnostyki Obrazowej wyżej wymienionej uczelni w Brnie.

Do pracy podchodzę z zapałem w myśl swej ulubionej maksymy: „Rób to, co kochasz. Kochaj to, co robisz”. Dzięki temu żaden poniedziałek ani niedzielny dyżur nie jest straszny ;) Poza szeroko pojętą interną, szczególnym zainteresowaniem darzę choroby zakaźne psów i kotów oraz diagnostykę obrazową, czyli badania ultrasonograficzne i radiologiczne.
Oprócz weterynarii moją pasją są podróże, film oraz literatura.

Mgr Inż. Katarzyna Kolczyńska

Zwierzęta towarzyszą mi od dziecka. Pamiętam, że w domu zawsze były koty albo psy. Szczególne miejsce w moim sercu
i pamięci zajmuje czarny kundelek- znajda, którego jako niespełna dwuletni berbeć z dumą nazwałam As (chociaż brzmiało to chyba mniej więcej jak Aś). Takie pozytywne doświadczenia z dzieciństwa zaowocowały ogromną pasją do zwierząt, bez której praca z nimi nie byłaby możliwa.

Obecnie w moim życiu także nie mogło zabraknąć czworonożnych towarzyszy, dlatego jestem dumną właścicielką dwóch uroczych świnek morskich.W wolnych chwilach lubię poleniuchować czytając książki, szczególnie cenię sobie twórczość Joanny Chmielewskiej i Agathy Christie

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.