PLATYNOWY

Bogdan Glass. Centrum szkła i luster.

Nazwa: Bogdan Glass. Centrum szkła i luster. Kraj:
Polska
Miasto: Wrocław Ulica: Czajkowskiego 11-13 Kod pocztowy: 51-162
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

O FIRMIE

CENTRUM SZKŁA I LUSTER BOGDAN GLASS WE WROCŁAWIU

''Czasami szkło skrzy się mocniej od brylantów, bo bardziej musi się wykazać.''

- Terry Pratchett

Zakład szklarski Bogdan Glass powstał we Wrocławiu w 1991 roku. W ciągu ponad 20-letniej działalności zdobyliśmy bogate doświadczenie, które dla naszych Klientów stanowi gwarancję wysokiej jakości świadczonych przez nas usług szklarskich. Wykonywane w Zakładzie Bogdan Glass prace charakteryzuje precyzja wykończenia, a zatrudnionych tu szklarzy – profesjonalne podejście do Klienta i każdego zadania.

Zajmujemy się między innymi tworzeniem luster na wymiar, drzwi szklanych, paneli ściennych i innych delikatnych oraz cennych produktów i potrafimy dopasować je do pomieszczeń o dowolnym stylu. Na życzenie Klienta stworzymy elementy idealnie komponujące się z architekturą i wystrojem nowoczesnym, minimalistycznym, klasycznym, romantycznym i rustykalnym.

W ofercie Zakładu Szklarskiego Bogdan Glass we Wrocławiu znajdziecie Państwo wyjątkowe produkty, które stworzyliśmy w nawiązaniu do najnowszych trendów aranżacji przestrzeni. Oryginalny i modny design, czyni je niepowtarzalnymi. Wykonywane przez nasz zakład usługi szklarskie opierają się w głównej mierze na indywidualnych projektach.

Potwierdzeniem rzetelności i solidności naszej firmy może być zaufanie, jakim obdarzyli nas Klienci.

Zakład Szklarski Bogdan Glass we Wrocławiu powstał po to, by realizować Państwa najśmielsze projekty aranżacji wnętrz z wykorzystaniem różnego rodzaju szkła i luster. Naszym Klientom świadczymy także usługi z zakresu doradztwa i projektowania.

Zakład szklarski Bogdan Glass zajmuje się tworzeniem i projektowaniem:

 •     Luster na wymiar
 •     Kabin prysznicowych
 •     Parawanów łazienkowych
 •     Ścianek szklanych
 •     Półek
 •     Stołów i ław
 •     Drzwi szklanych
 •     Paneli kuchennych
 •    Innych elementów ze szkła

Innych elementów ze szkła

Zapraszamy do zakładu szklarskiego Bogdan Glass we Wrocławiu!

ALTERNATYWA DLA PŁYTEK!

Zastąpienie płytek ceramicznych szklanymi panelami w kuchni jest coraz częściej spotykanym rozwiązaniem. Niewątpliwie ma ono wiele zalet. Decydując się na panele szklane zyskujecie Państwo możliwość wyboru dowolnego wzoru i koloru, są one niezwykle estetyczne, zaś w połączeniu z oświetleniem dają niesamowity wręcz efekt. Jednak największą zaletą paneli ze szkła lakobel jest fakt, że utrzymanie ich w czystości jest o wiele łatwiejsze niż w przypadku ceramiki!

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 602 636 488. Zapraszamy

LUSTRA NA WYMIAR, OKŁADZINY SZKLANE I ŚCIANKI ZE SZKŁA

Pracownicy Zakładu Szklarskiego Bogdan Glass nie są tylko producentami wyrobów ze szkła, ale prawdziwymi artystami. Dzięki montażowi luster na wymiar, nowoczesnym panelom ściennym w kuchni, podświetlanym ściankom ze szkła i autorskim ławom, wyczarujemy we wnętrzu Twojego domu niepowtarzalny klimat i styl.

ZAKŁAD SZKLARSKI BOGDAN GLASS W PROGRAMIE RZETELNA FIRMA

21 grudnia 2011 roku przystąpiliśmy do programuRzetelna Firma, przez co potwierdzamy naszą rzetelność i wiarygodność finansową. W ten sposób dajemy możliwość sprawdzenia klientom naszej wiarygodności finansowej i rzetelności.

W ramach programu udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej przejrzystości. Na życzenie naszych kontrahentów i klientów dostępne są informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.

NASI SZKLARZE NA FACEBOOK-U!

We wrześniu zdecydowaliśmy się na założenie profilu na najpopularniejszym obecnie portalu społecznościowym Facebook.

Śledząc nasz fanepage będziecie Państwo na bieżąco informowani o bieżących aktualnościach i promocjach Centrum Szkła i Luster Bogdan Glass we Wrocławiu! 

Wkrótce pojawia się specjalne oferty dla naszych fanów. 

GALERIA

Prezentujemy Państwu galerię zdjęć przedstawiających nasze realizacje. Znajdziecie tutaj Państwo przykłady rozwiązań zastosowanych we wnętrzach łazienek, kuchni oraz innych pomieszczeń. Projektujemy lustra na wymiar, kabiny prysznicowe, półki, panele i drzwi ze szkła oraz inne elementy wyposażenia, zarówno użytkowe jak i czysto dekoracyjne. Świadczymy szeroki zakres usług szklarskich na najwyższym poziomie. 

ZAKŁAD SZKLARSKI BOGDAN GLASS Z WROCŁAWIA

 
NASI SZKLARZE NA FACEBOOK-U!

We wrześniu zdecydowaliśmy się na założenie profilu na najpopularniejszym obecnie portalu społecznościowym Facebook.

Śledząc nasz fanepage będziecie Państwo na bieżąco informowani o bieżących aktualnościach i promocjach Centrum Szkła i Luster Bogdan Glass we Wrocławiu! 

Wkrótce pojawia się specjalne oferty dla naszych fanów. 

Od września mamy swój profil na najpopularniejszym portalu społecznościowym facebook. Wszystkich naszych fanów będziemy na bieżąco informować o promocjach i aktualnościach związanych z naszą firmą jak również przesyłać ciekawostki z branży.

 

Nasza firma jest uczestnikiem programu firmbooka realizowanego przez Firmbook BC i Partnerów promującego firmy wiarygodne e-biznesowo i wspierającego rozwój komunikacji internetowej pomiędzy przedsiębiorcami.

 

CENTRUM SZKŁA I LUSTER BOGDAN GLASS. KONTAKT

Mamy nadzieję, że zainteresowała Państwa nasza oferta usług szklarskich. Jeżeli Planujecie remont lub redekorację swojego mieszkania i pragniecie urozmaicić je wyjątkowym blaskiem, jaki wnoszą do wnętrz elementy ze szkła lub interesuje Państwa wykonanie oryginalnego lustra na wymiar – chętnie przyjdziemy z pomocą. 

Pracownicy zakładu usług szklarskich Bogdan Glass zajmują się także projektowaniem i instalacją oryginalnych przedmiotów z wysokiej jakości szkła lacobel. W celu zamówienia usługi lub uzyskania dodatkowych informacji na temat zakresu oferty Centrum Szkła i Luster Bogdan Glass we Wrocławiu prosimy o kontakt.

Bogdan Glass. Centrum szkła i luster.

51-162 Wrocław

ul. Czajkowskiego 11-13

tel. +48 602 636 488 , e-mail: biuro@bogdanglass.pl

Godziny otwarcia:

pn-pt: 8.00 - 17.00

so: 8.00 - 14.00

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.