CERAMIKS - HURTOWNIA PŁYTEK CERAMICZNYCH I MEBLI ŁAZIENKOWYCH

Nazwa: CERAMIKS - HURTOWNIA PŁYTEK CERAMICZNYCH I MEBLI ŁAZIENKOWYCH Kraj:
Polska
NIP: 5272602193    Sprawdź rejestry   
Miasto: Ożarów Mazowiecki Ulica: Poznańska 306/A3 Kod pocztowy: 05-850
Telefon: 797 800 194, 797 331 882 Email: biuro@ceramiks.pl Strona WWW: ceramiks.pl/
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Hurtownia płytek

Ceramiks.pl to profesjonalna hurtownia płytek ceramicznych i mebli łazienkowych. Naszym klientom proponujemy produkty najwyższej jakości, w trosce o wyjątkowy design i standard wykończenia przestrzeni życiowej. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w wyborze konkretnego rozwiązania. Z hurtownią Ceramiks urządzisz wyjątkową i elegancką przestrzeń. Piękne wnętrza to nasza pasja. Stanowimy alternatywę dla marketów i sklepów budowlanych, starannie selekcjonując wyroby, które trafiają do naszej oferty.

Sam przekonaj się, jak daleko sięgają nasze możliwości. Napisz lub zadzwoń – nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

Płytki ceramiczne Afra Drewno podobne  Płytki ceramiczne Calacatta

Hurtownia płytek ceramicznych – zalety

W branży ceramicznej i wnętrzarskiej działamy od ponad 15 lat. Nabyliśmy dzięki temu dużego doświadczenia i wiedzy. Zespół specjalistów hurtowni płytek Ceramiks wspiera klientów na każdym etapie realizacji zamówienia, zapewniając indywidualne podejście. Obsługujemy klientów indywidualnych i hurtowych. Współpracujemy z wykonawcami i architektami wnętrz. Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, codziennie poszerzając ofertę o nowe produkty. Śledzimy trendy branżowe i ciągle zdobywamy nową wiedzę.

Płytki ceramiczne Calacatta Black  Płytki ceramiczne Canyon Oro

Płytki ceramiczne sklep – co u nas znajdziesz?

Hurtownia płytek ceramicznych Ceramiks oferuje bogaty wybór płytek ceramicznych i mebli łazienkowych. Przy selekcji produktów kierujemy się przede wszystkim ich jakością. Zależy nam na tym, by pomieszczenia wykończone przy użyciu naszych kafli prezentowały się zjawiskowo i cieszyły użytkowników przez długi czas.

Zapoznaj się również z naszą ofertą mebli łazienkowych. Pasują one do większości płytek które znajdziesz na ceramiks.pl. Dzięki temu możesz zamówić wszystko w jednym miejscu.

Sklep z płytkami – ceny

Sklep z płytkami Ceramiks oferuje produkty w zróżnicowanych cenach. Umożliwia to dopasowanie rozwiązania do budżetu klienta. Możesz złożyć zamówienie hurtowe lub detaliczne. Nasz asortyment jest przekrojowy, dzięki czemu możemy zaproponować rozwiązania na każdą kieszeń.

Cena płytek uzależniona jest od ich parametrów oraz standardu wykończenia. Skorzystaj z wygodnej wyszukiwarki, by porównać ceny kafelków. W sprawie większych, niestandardowych zamówień, zapraszamy do indywidualnego kontaktu.

Płytki ceramiczne Carrara Gold  Płytki ceramiczne Cement Dekor

Płytki ceramiczne sprzedaż – oferta ceramiks.pl

Ceramiks.pl zapewnia szeroki wachlarz starannie wyselekcjonowanych produktów. Z pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w dokonaniu wyboru płytek ceramicznych i odpowiemy na wszystkie pytania związane z procedurą realizacji zamówienia. Jakość asortymentu ma dla nas najwyższy priorytet. Złóż zamówienie już dziś, by cieszyć się piękną glazurą przez długi czas. Zaufaj doświadczeniu i kompetencjom fachowców z branży wnętrzarskiej. Zapraszamy!

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.