PLATYNOWY

PHU PERFEKT

Nazwa: PHU PERFEKT Kraj:
Polska
NIP: 5291547928    Sprawdź rejestry   
Miasto: Ruciane-Nida Ulica: Dworcowa 6G Kod pocztowy: 12-220
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Quest 825 to komfortowy, spacerowy jacht typu houseboat. Jego główną zaletą jest duża sterowność, bezpieczeństwo i wygoda.

Łódź cechuje:

- nowoczesna sylwetka z wygodnym kokpitem,

- przestrzenny pokład,

- komfortowe wnętrze mieszkalne,

- niski koszt paliwa,

- łatwość obsługi.

Więcej informacji

Swobodę wykonywania manewrów zapewni ster strumieniowy, a niewielkie zanurzenie i wysokość od linii wody pozwolą odkrywać wody wcześniej niedostępne dla większych jachtów spacerowych. Możliwość wypoczynku na całych Mazurach wraz z noclegiem dla 6 osób. Quest 825 to bardzo przestronna i wygodna jednostka do prowadzenia turystyki wodnej.

Nie musisz posiadać żadnego patentu aby zasiąść za sterem, przeszkolimy Cię jak pływać, jak używać funkcji jachtu oraz podstawowych zasad bezpieczeństwa na wodzie. Nasz port macierzysty to „Port u Faryja” przy ul. Dworcowa 6G, 12-220 Ruciane-Nida.

Jacht posiada: WC morskie z maceratorem ze zbiornikiem na fekalia, prysznic zaburtowy z ciepłą i zimną wodą, podesty kąpielowe z drabinką do wchodzenia i schodzenia, ster strumieniowy, Echosondę Lowrance Hook + mapa jezior, barymetria, ogrzewanie Webasto, drabinka do zejścia na dziobie jachtu, ubezpieczenie, odbijacze, cumy, pagaj, bosak, podświetlany kokpit ze stolikiem, winda kotwiczna, silnik zaburtowy oraz pełny zestaw ratunkowy.

Przestrzenny kokpit  umożliwia pływanie podczas brzydkiej pogody. Dodatkowym atutem są trzy dwuosobowe osobne koje Jacht przeznaczony do komfortowych rejsów bez patentu! Za dopłatą możliwość dodatkowego wyposażenia jachtu w pościel tj. poduszki, kołdry itp.

 

Informacje kontaktowe

W trosce o Państwa poczucie bezpieczeństwa prezentujemy nasze dane rejestrowe.

Jesteśmy legalnie działającą firmą, zareejestrowaną pod numerem NIP 5291547928 REGON 145492924. Właścicielem firmy jest Edyta Mikłaszewicz, natomiast za obsługę rejsów odpowiedzialny jest Robert Mikłaszewicz.

PHU PERFEKT

PHU PERFEKT Edyta Mikłaszewicz
05-083 Zaborów,
Środkowa 20
Telefon: 604-447-228
E-mail: biuro@eperfekt.pl

www.firmbook.eu/czarter-jachtow-lodzi-ruciane-nida

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.