DPF-MAX. CZYSZCZENIE, REGENERACJA FILTÓW DPF

Nazwa: DPF-MAX. CZYSZCZENIE, REGENERACJA FILTÓW DPF Kraj:
Polska
NIP: 7971572234    Sprawdź rejestry   
Miasto: Błędów Ulica: Wilków Pierwszy 23 Kod pocztowy: 05-620
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Dpf-Max

Firma Dpf-Max, prowadzona przez Józefa Cyranowicza, oferuje regenerację filtrów cząstek stałych i katalizatorów metodą czyszczenia hydrodynamicznego. Pozwala nam skutecznie usuwać sadzę i popiół zgromadzone wewnątrz filtrów. Wykorzystujemy innowacyjną metodę, która nie tylko oczyszcza filtry prawie w stu procentach, ale także chroni ich integralność.

Specjalizujemy się w czyszczeniu filtrów cząstek stałych DPF, FAP, SCR i KAT. Naszą ofertą kierujemy do właścicieli aut osobowych i dostawczych, traktorów, wózków oraz ciężarówek.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Dążymy do pełnej satysfakcji klienta, dlatego przed i po czyszczeniu przeprowadzamy dokładne testy naszych filtrów DPF/FAP. Każdy test jest potwierdzony wydrukiem, abyś mógł mieć pewność, że Twój filtr został skutecznie zregenerowany.

W ramach naszych usług oferujemy również wystawianie faktur VAT, abyś mógł odliczyć koszty naprawy.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w regeneracji DPF, nie czekaj dłużej. Skontaktuj się z naszym serwisem już teraz i oddaj swój filtr w ręce ekspertów.

Dpf-Max jako jedna z nielicznych firm w regionie zajmuje się czyszczeniem filtrów cząstek stałych DPF/FAP. Technologia stosowana przez naszą firmę pozwala zregenerować filtry cząstek stałych, które w procesie rekonstrukcji odzyskują swoje dawne właściwości do poziomu niemal fabrycznie nowego. Regeneracja DPF / FAP objęta jest gwarancją oraz proponujemy fachowe doradztwo.

Może być zdjęciem przedstawiającym ogrzewacz wody

Czyścimy wszelkiego rodzaju filtry cząstek stałych zarówno do samochodów osobowych (również euro 6) jak i do autobusów i samochodów ciężarowych oraz grzejników.

Nie rozcinamy filtrów, Nie wypalamy filtrów, Nie spawamy filtrów, Nie używamy chemii

Pracujemy w obiegu zamkniętym, a zatem nie uwalniają się pyły i nieprzyjemne zapachy do atmosfery

Gwarantujemy przywrócenie oryginalnej wydajności filtra DPF/ FAP. Rezultaty regeneracji sprawdzamy testem przeciwciśnienia przed i po cyklu czyszczenia. Umożliwia to natychmiastowe rozpoznanie sprawności filtra i kontrolę jakości oczyszczenia.

Może być zdjęciem przedstawiającym ogrzewacz wody

Czyszczenie DPF Grójec i okolice – szybko, rzetelnie i bez opóźnień

Zabrudzony filtr DPF stanowi prawdziwy problem dla pojazdu. Nagromadzone nieczystości przyczyniają się do ograniczenia mocy samochodu, co nie tylko rzutuje na efektywności jazdy. Znajdujące się w filtrach zabrudzenia mogą powodować realne usterki, które mogą okazać się niezwykle kosztownym wydatkiem. Co więcej, regularne czyszczenie filtrów pozwala na wydłużenie żywotności pojazdu.

Usuwanie zabrudzeń z DPF na terenie powiatu grójeckiego jest szczególnie istotne, co wynika z dużego natężenia ruchu komunikacyjnego i związanych z tym zanieczyszczeniami. W Dpf-Max bez najmniejszego problemu uporamy się z takimi nieczystościami jak np. popiół, sadza czy oleje. Niewątpliwą zaletą skorzystania z naszych usług jest fakt, że zlecenie realizujemy w krótkim czasie. Tym sposobem filtr zostaje szybko zwrócony, a auto odzyskuje utraconą sprawność i jest gotowe do dalszego użytku.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Regeneracja DPF Grójec, Biała Rawska – gwarancja zadowolenia

Długotrwałe utrzymywanie się zabrudzeń na filtrze DPF powoduje stopniowe pogorszenie jego funkcjonowania. Wówczas nietrudno o całkowite uszkodzenie, co w konsekwencji prowadzi do konieczności wymiany wadliwej części. Jednak w niektórych przypadkach wyczyszczenie może okazać się niedostatecznym sposobem na rozwiązanie powstałego problemu.

Dpf-Max wykonuje profesjonalną regenerację filtrów DPF w najbliższych okolicach. W ramach usługi oferujemy demontaż sprzętu i jego ponowną instalację w samochodzie. Zrealizowana regeneracja podlega aż 12-miesięcznej gwarancji użytkowania. Do regeneracji filtrów wykorzystujemy własne urządzenia, co pozwala nam w pełni kontrolować jakość realizowanych zleceń.

Może być zdjęciem przedstawiającym ogrzewacz wody

Usuwanie DPF – zadbaj o auto i środowisko

Czyszczenie i regeneracja filtrów DPF mają nie tylko istotne znacznie dla bezpiecznego i efektywnego korzystania z samochodu. Sprawnie działające filtry są niezbędne w kontekście redukcji szkodliwych cząstek stałych z gazów spalinowych, które powstają wskutek spalania oleju napędowego. Filtry są niezbędne w samochodach z silnikiem typu Diesel – usuwanie DPF, zarówno w Wilkowie jak i w innych miejscowościach, powoduje utratę homologacji pojazdu oraz prowadzi do obniżenia jego wartości przy próbie sprzedania. Katalizatory i filtry nie są ekologicznym wymysłem, a realną troską o jakość powietrza. Jest to szczególnie ważne w przypadku dużych miast, w których poziom smogu stanowi niezwykły problem dla mieszkańców.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Jako Dpf-Max zachęcamy do regularnych kontroli stanu pojazdu. Nie tylko z uwagi na pojazd, ale i środowisko. Sprawnie funkcjonujące filtry DPF pozwalają zapobiegać szkodliwym zanieczyszczeniom, których długofalowy wpływ ma nieodwracalne skutki. Natomiast wykorzystywane przez nas metody są proekologiczne m.in. wolne od chemicznych substancji generujących więcej toksycznych odpadów.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Oferta

DPF jest zaprojektowany w taki sposób, aby zatrzymywać cząstki stałe, takie jak sadza, spaliny i inne zanieczyszczenia emitowane przez silnik wysokoprężny. Filtr składa się z warstwy porowatej, która pozwala na swobodny przepływ spalin, jednocześnie zatrzymując cząstki stałe. W miarę eksploatacji pojazdu cząstki te gromadzą się wewnątrz filtra.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Regenerację filtrów cząstek stałych i katalizatorów zlecicie firmie Dpf-Max w Wilkowie Pierwszym. Oferujemy czyszczenie hydrodynamiczne, która pozwala nam skutecznie pozbywać się sadzy i popiołu z wnętrza filtra. Stosujemy najskuteczniejszą metodą, która jest bezpieczna dla monolitu DPF i udrażnia filtr prawie w stu procentach.

Specjalizujemy się w czyszczeniu filtrów cząstek stałych DPF, FAP, SCR i KAT w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych, traktorach czy wózkach.

Filtry DPF/FAP testujemy zarówno przed, jak i po czyszczeniu. Wykonanie testu potwierdzamy wydrukiem. Wystawiamy faktury VAT.

Potrzebujecie fachowej pomocy w regeneracji DPF? Skontaktujcie się z naszym serwisem!

 

KONTAKT :

DPF-MAX. CZYSZCENIE, REGENERACJA FILTÓW DPF

DPF-MAX Józef Cyranowicz

Wilków Pierwszy 23

05-620 Błędów

tel. 798 252 193

e-mail: witek.cyranowicz@gmail.com

www.firmbook.eu/czyszczenie-regeneracja-filtrow-dpf-grojec-i-okolice

NASZ FACEBOOK - KLIKNIJ

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.