Dajbi Moskitiery

Nazwa: Dajbi Moskitiery Kraj:
Polska
Miasto: Mikołów Śląskie Ulica: Sośnia Góra 7 Kod pocztowy: 43-190
Telefon: 507 972 818 Email: kontakt@dajbi.pl Strona WWW: moskitiery.dajbi.pl
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION DOTPAY PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

O nas

Korzystanie z najlepszych materiałów dostępnych na rynku i stale poszerzany asortyment znajdują uznanie coraz szerszego grona klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm i najwyższą jakość usług. Nasi klienci mogą liczyć na szybkąi terminową realizację zleceń, a także miłą i fachową obsługę. Jesteśmy przygotowani na realizację zleceń zgodnie z ich oczekiwaniami. Oferujemy stały serwis i pełną gwarancję na nasze wyroby. Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Moskitiery

Dobrze nam znane muchy mogą przenieść zarazki z odchodów na jedzenie i picie, narażając ludzi na takie wyniszczające choroby, jak dur brzuszny, czerwonkę, tyfus, gruźlicę, chorobę Heinego-Medina, niektóre schorzenia grzybicze i pasożytnicze – oraz stadia przetrwalnikowe pasożytów. Muchy przyczyniają się też do rozprzestrzeniania jaglicy, będącej obecnie główną przyczyną ślepoty. Dochodzi wtedy do bliznowacenia rogówki — przezroczystej zewnętrznej błony gałki ocznej, przylegającej do tęczówki. Na całym świecie cierpi na tę chorobę jakieś pół miliarda osób.
Komary w Polsce infekują larwami dirofilariozy, które występowały jak dotąd tylko w Europie południowej, Afryce i Azji. Teraz przypadki pojawiły się w Niemczech: naukowcy z Hamburga stwierdzili, że larwy przenoszą komary. Powodem zadomowienia się tego pasożyta u nas mogą być zmiany klimatyczne i sprowadzanie zarażonych psów z południa Europy .Dirofilarioza to gatunek nicienia bytujący głównie u psów, sporadycznie u człowieka.Postać larwalna przenoszona jest na skórę, pod którą następnie wnika. Larwy muszą najpierw dojrzeć w organizmie komara, który je przenosi, zanim mogą zainfekować człowieka, do czego potrzebują 2-3 tygodni. Dirofilarioza nie jest bardzo groźna dla zdrowia, choć może się umiejscowić w kłopotliwych miejscach, np. w oku.
W rzadkich przypadkach zakażenie larwami dirofilariozy może wywołać także zapalenie opon mózgowych. Muchówki mogą być rozsadnikami pierwotniaków wywołujących leiszmaniozy. Są to choroby powodujące kalectwo, zniekształcenia, a często także śmierć, które na całym świecie dotykają miliony ludzi w różnym wieku. Mucha końska, przez ugryzienie zakaża pasożytem Loa Loa - (Loa loa filarial)- nicieniem atakujący oczy, płuca oraz tkankę łączną.

Kontakt

Wybrałes już interesujacy Cię produkt napisz lub zadzwoń umów się na pomiar. Jak działamy ? Jeżeli zadzwonisz przyjedzie do Ciebie nasz pracownik z wzornikami, pomoże wybrać najlepszą opcję, zrobi wycenę ustali termin montażu.
DAJBI
Sośnia Góra 7
Mikołów Śląskie 43-190
Telefon:
 
E-mail:
 
Pn - Pt 9.00 do 19.00
Sobota od 9.00 do 13.00
tel. 
Nasza oferta to: MOSKITIERY RAMKOWE NA OKNO, MOSKITIERY DRZWIOWE, ROLETY, ROLETY DZIEŃ NOC, PLISY, ŻALUZJE POZIOME, ŻALUZJE PIONOWE.
 
Działamy w miastach: Mikołów, Zabrze, Orzesze, Łaziska, Ornontowice, Tychy, Katowice, Sosnowiec, Siemianowice Śl., Bytom, Gliwice, Czeladź, Knurów, Bieruń, Żory i w pozostalych miastach aglomeracji Śląskiej.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.