USŁUGI BUDOWLANE DAN DANIEL ZDEBELAK

Nazwa: USŁUGI BUDOWLANE DAN DANIEL ZDEBELAK Kraj:
Polska
NIP: 9241192566    Sprawdź rejestry   
Miasto: Lubsko Ulica: Poznańska 46/4 Kod pocztowy: 68-300
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

USŁUGI BUDOWLANE DAN DANIEL ZDEBELAK

Od kilkunastu lat zawodowo zajmujemy się wykonywaniem remontów i wykończeniami wnętrz. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje:

 • kompleksowe remonty łazienek
 • układanie płytek
 • gładzie, malowanie
 • sufity podwieszane, zabudowy K-G
 • układanie paneli
 • i inne

→ Wykończenia wnętrz → Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Zabrze • Pan Remont

Firma USŁUGI BUDOWLANE DAN DANIEL ZDEBELAK jest stosunkowo młodą firmą. Nasza firma powstała w 2021 roku. Jest młodą prężnie rozwijającą się firmą. Lata doświadczeń w branży budowlanej przekładają się na efektywność naszej pracy. Dokładamy zawsze starań aby nasza praca została wykonana precyzyjnie z zachowaniem należytego porządku. Naszym mottem jest abyśmy sami byli zadowoleni z efektów naszej pracy a z racji doświadczenie jesteśmy bardzo wobec siebie surowi i wymagający.

Wykończenia wnętrz – malowanie, tapetowanie, układanie paneli

Specjalizujemy się w wszelkiego rodzaju wykończeniach wnętrz, sprostamy najbardziej wyszukanym projektom. Współpracujemy też z różnymi firmami projektującymi wykończenia wnętrz. Przykładamy szczególna uwagę do rozwoju ,,ciągle doskonaląc swoje umiejętności a także inwestując w sprzęt potrzebny do pracy. Przez co kształtujemy sobie wysoką pozycję na rynku w naszym regionie. Zdajemy sobie sprawę ze konkurencja jest spora, ale profesjonalnym podejściem zdobędziemy sobie dużą rzeszę zadowolonych klientów.

Remonty wykończenia wnętrz wolne terminy 2023 - Usługi - Remontowo - budowlane

Nasza siedziba znajduje się w Lubsku. Specjalizujemy się w pracach remontowych i wykończeniowych w lokalach użytkowych z rynku pierwotnego oraz wtórnego. Do naszych obowiązków należą kompleksowe usługi, które obejmują prace elektroinstalacyjne, roboty wykończeniowe wewnątrz i na zewnątrz budynków, a także wykończenia wnętrz pod klucz, docieplenia poddaszy, wykończenia poddaszy oraz ocieplenia i elewacje budynków. Drewno we wnętrzach – zastosowanie drewna w wykończeniu wnętrz

Dysponujemy doskonale wyposażonym zapleczem technicznym, niezbędnym sprzętem i narzędziami, dzięki czemu prace realizowane są sprawnie, bezproblemowo i precyzyjnie. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy chętnie podejmują się nawet skomplikowanych wyzwań. Podczas prac wykorzystujemy materiały pochodzące od renomowanych producentów, co zapewnia trwały i estetyczny efekt, zgodny z Państwa wizją. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

KONTAKT :

USŁUGI BUDOWLANE DAN DANIEL ZDEBELAK

USŁUGI BUDOWLANE DAN DANIEL ZDEBELAK

ul. Poznańska 46/4

68-300 Lubsko

tel. 570 535 527

e-mail: misiu7701@wp.pl

www.firmbook.eu/dan-wykonczenia-wnetrz-lubsko-zary

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.