Dariusz Sięka - kancelaria adwokacka Kraków

Nazwa: Dariusz Sięka - kancelaria adwokacka Kraków Kraj:
Polska
Województwo: Małopolskie Miasto: Kraków
Telefon: 604500918 Email: kontakt@zennobiznes.pl Strona WWW: dariuszsieka.pl

Opis

Kancelaria Adwokacka Adwokata Dariusza Sięki w Krakowie świadczy profesjonalną obsługę prawną dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców, spółek i osób prowadzących działalność gospodarczą. Kancelaria prowadzi sprawy z obszaru prawa karnego, w tym także prawa karnego wykonawczego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego i rozwodowego, prawa spadkowego, a oraz prawa nieruchomości, gospodarczego i prawa administracyjnego i pracy. 
Kancelaria posiada doświadczenie w sprawach o odszkodowania, podział majątku, zachowek i dział spadku, sprawach o zasiedzenie, eksmisje i dotyczących umów deweloperskich. Oprócz reprezentowania Klientów w sądzie kancelaria oferuje również doradztwo i porady prawne, sporządza opinie prawne i pisma procesowe takie jak pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług kancelaria współpracuje z profesjonalnymi doradcami podatkowymi, notariuszami, rzeczoznawcami oraz tłumaczami przysięgłymi.
Szczegółowe wiadomości na temat zakresu usług prawnych oferowanych przez Kancelarią Adwokacką Dariusz Sięka, oraz rodzaju spraw prowadzonych przez naszych Adwokatów i Prawników znajdziecie Państwo na stronie http://dariuszsieka.pl

 

- kancelaria adwokacka Kraków
- sprawy karne Kraków
- adwokat prawo karne Kraków

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.