DDD Robak

Nazwa: DDD Robak Kraj:
Polska
NIP: 5361473372    Sprawdź rejestry   
REGON: 142344086    Sprawdź rejestry   
Miasto: Warszawa
Telefon: +48 690 015 854 Email: dddrobak@gmail.com Strona WWW: edddrobak.pl/

Opis

 

Dezynsekcja <b>/ DDD Robak</b>

DEZYNSEKCJA / DDD ROBAK

DEZYNSEKCJA, ODROBACZANIE, OZONOWANIE.

Naszą specjalnością jest dezynsekcja, (także metodą ULV) dezynfekcja, deratyzacja, odkomarzanie. Placówki posiadamy miedzy innymi w takich miastach jak : Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Warszawa i cale województwo mazowieckie. W swojej pracy wykorzystujemy innowacyjne technologie i systemy zwalczania insektów, mając jednocześnie na uwadze bezpieczeństwo naszych klientów.

DDD Robak <b>/ dezynsekcja</b>

DDD ROBAK / DEZYNSEKCJA

POSTAW NA SPECJLISTÓW

Każdy zabieg realizowany jest zgodnie z systemami GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna), GHP (Dobra Praktyka Higieniczna) oraz HACCP (Analiza zagrożeń i krytyczne punkty kontroli). Po wykonaniu zabiegu wystawiamy protokół z podaną nazwą preparatu oraz jego stężenie w cieczy roboczej który został użyty do wykonania usługi. Doświadczenie uczy, że stosowanie wciąż tych samych preparatów owadobójczych prowadzi do uodpornienia się insektów. Uczulamy na to, iż w ogólnodostępnych preparatach do zwalczania insektów zawarta w większości przypadków jest ta sama substancja czynna różni się tylko jej stężenie, niestety używając takich preparatów możemy doprowadzić do sytuacji, w której owady całkowicie uodpornią się na substancje chemiczne, co może spowodować utrudnione ich zwalczanie nawet przez specjalistyczne ekipy z branży Pest Control.

Dezynfekcja <b>/ Zapraszamy do współpracy</b>

DEZYNFEKCJA / ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

OZONOWANIE

Ozon jest gazem złożonym z trzech atomów tlenu (O3), który jest jednym z najpotężniejszych utleniaczy. Ozonowanie jest rodzajem zaawansowanego procesu utleniania, polegającego na wytwarzaniu bardzo reaktywnych form tlenu, zdolnych do atakowania szerokiego zakresu związków organicznych i wszystkich mikroorganizmów. Ozon wytwarzany jest z wykorzystaniem energii poprzez poddanie tlenu (O2) wysokiemu napięciu elektrycznemu lub promieniowaniu UV. Ozon jest doskonałym środkiem dezynfekującym i można go nawet użyć do inaktywacji drobnoustrojów, takich jak pierwotniaki, które są bardzo odporne na konwencjonalne środki dezynfekujące. Ozon (O3) jest silnym utleniaczem o długiej historii bezpiecznego stosowania w wielu dziedzinach. Ostatnio badania skupiły się na zastosowaniu O3 jako fumigantu do kontrolowania owadów i mikroorganizmów.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.