DK Auto Detailing Łódź

Nazwa: DK Auto Detailing Łódź Kraj:
Polska
Miasto: Łódź Ulica: 3 Maja 64/66 Kod pocztowy: 93-408
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Auto detailing – Auto spa – kosmetyka samochodowa.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług detalingowych – jeżeli chcesz, żeby twoje auto wyglądało oryginalnie i nieskazitelnie, my wiemy, jak zapewnić ci pełne zadowolenie!
Nasza firma oferuje profesjonalny i kompleksowy auto detailing i mamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie. To nasza pasja i chcemy dzielić się nią z innymi – kładziemy nacisk na detale i wiemy, co zrobić, aby twój samochód mógł prezentować się idealnie pod każdym względem. Lśniący lakier samochodu i brak jakichkolwiek rys i defektów, czysta i pachnąca tapicerka, krystalicznie przejrzyste szyby – to wszystko i jeszcze więcej czeka na ciebie w naszej firmie. To nie tylko zwykłe czyszczenie i sprzątanie, ale znacznie więcej!

ZOBACZ WIĘCEJ …
Chcesz zobaczyć nasze realizacje – zapraszamy na facebook`a

facce

Powłoki polimerowe, kwarcowe, ceramiczne

W celu zabezpieczenia lakieru przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych oraz poprawy jego wyglądu nakładamy różne powłoki, które pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów zarówno w przypadku samochodów nowych, jak i mających już swoje lata. Gdy chcesz ochronić swój pojazd i sprawić, że jego lakier będzie lśnił i prezentował się efektownie, a także będzie chroniony przed czynnikami zewnętrznymi, wybierz nasze usługi! Pracujemy na powłokach 9h w skali mohsa czyli jedne z najtwardszych powłok na świecie odpornych na lekkie zarysowania. 

Nakładamy: powłoki polimerowe | powłoki kwarcowe | powłoki ceramiczne
 ZOBACZ WIĘCEJ …  

POLEROWANIE LAKIERU

MYCIE SAMOCHODU

Na twoim samochodzie pojawiły się rysy lub lakier stracił swój pierwotny blask? Dla nas to żaden problem, dlatego jeżeli chcesz znów przywrócić mu oryginalny wygląd, oferujemy odświeżanie i korekcję lakieru. W naszym studiu detailingowym stosujemy woski klasy premium i exclusive. Dzięki tym usługom i woskom twoje auto będzie prezentować się naprawdę nieskazitelnie!

ZOBACZ WIĘCEJ…

ZABEZPIECZENIE LAKIERU

POWŁOKĄ KWARCOWĄ / CERAMICZNĄ

Chcesz, aby twój samochód posłużył ci jak najdłużej? W takim przypadku warto zatroszczyć się nie tylko o jego podzespoły, ale również o to, jak wygląda. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i oferujemy nowoczesne zabezpieczenia auta powłoką kwarcową i ceramiczną – dzięki nim twój pojazd nie tylko będzie prezentować się jeszcze lepiej, ale również będzie optymalnie zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi!

ZOBACZ WIĘCEJ…

PIELĘGNACJA WNĘTRZA

CZYSZCZENIE I IMPREGNACJA TAPICERKI SKÓRZANEJ I  MATERIAŁOWEJ

Tapicerka skórzana w samochodzie to elegancja i prestiż, ale jeżeli zależy ci na tym, aby prezentowała się świetnie przez długi czas, pamiętaj o jej regularnej konserwacji, a także czyszczeniu i impregnowaniu – wtedy będzie mogła wyglądać dobrze przez lata i sprawi, że twój pojazd będzie miał jeszcze większą wartość.

ZOBACZ WIĘCEJ…

HYDROFOBIZACJA SZYB

ZABEZPIECZENIE SZYB

Jazda w deszczu może być nie tylko mało wygodna, ale również niebezpieczna, szczególnie wtedy, gdy przednia szyba nie gwarantuje idealnej widoczności. Właśnie dlatego oferujemy zabezpieczenie szyb powłoką hydrofobową – to nowoczesna usługa polegająca na nanoszeniu na przednią szybę oraz inne szyby samochodowe specjalnej substancji tworzącej powłokę odporną na wodę. Jazda w deszczu, a także czyszczenie szyb z brudu, szronu czy lodu nie będzie już żadnym problemem!

ZOBACZ WIĘCEJ…

PIELĘGNACJA PLASTIKU

OCHRONA PLASTIKÓW W TWOIM SAMOCHODZIE – ZABEZPIECZENIE

Tworzywa sztuczne wykorzystywane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdów zasługują na szczególną ochronę, ponieważ to właśnie one są narażone na uszkodzenia mechaniczne, płowienie oraz trudne do usunięcia zabrudzenia.Gdy chcesz mieć pewność, że twój pojazd będzie wyglądać efektownie pod każdym względem, także gdy chodzi o elementy plastikowe i gumowe, w naszej firmie oferujemy ci profesjonalne usługi ich zabezpieczania – dzięki temu będą nie tylko prezentować się efektownie, ale również będą chronione przed zniszczeniem na długi czas!

ZOBACZ WIĘCEJ…

IMPREGNACJA DACHÓW CABRIO

PIĘKNY DACH CABRIO W TWOIM SAMOCHODZIE TYLKO U NAS

Miękkie dachy wykorzystywane w kabrioletach potrzebują odpowiedniej ochrony, dlatego też w naszej firmie oferujemy kompleksowe usługi w tym właśnie zakresie. Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem auta cabrio, w takim przypadku u nas otrzymasz kompleksową obsługę!
Samochody typu cabrio mają o wiele mniej odporne poszycie w porównaniu ze zwykłą karoserią. Jest ono bardziej narażone na zabrudzenia i zużycie, dlatego też jego właściwa pielęgnacja jest tutaj kluczowa, by dach mógł prezentować się dobrze i służyć bez problemów przez długie lata.

ZOBACZ WIĘCEJ…

ZABEZPIECZENIE FELG

PIĘKNE LŚNIĄCE FELIGI W SAMOCHODZIE

Zależy ci na tym, aby felgi w twoim samochodzie prezentowały się efektownie przez cały czas? To właśnie element, który jest znacznie bardziej narażony na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne ze względu na swoje położenie – piasek, kamyki, żwir, również w okresie zimowym sól zmieszana z wodą, ponadto różne płyny samochodowe – to wszystko powoduje, że twoje nowe felgi mogą szybko przestać wyglądać estetycznie.

ZOBACZ WIĘCEJ…

ZABEZPIECZENIE NOWYCH AUT

PRZYGOTOWANIE AUT DO SPRZEDAŻY

Warto zadbać o swoje auto już od samego początku, aby nie tylko mogło na długi czas prezentować się efektownie, ale również zachowało swoją wartość. Właśnie dlatego w naszej firmie oferujemy zabezpieczenie nowych aut zarówno od środka, jak i z zewnątrz.

ZOBACZ WIĘCEJ…

 

auto detailing Łódź | auto detailing łódzkie | auto detailing Warszawa | auto detailing mazowieckie | auto detailing Poznań | auto detailing wielkopolskie | auto detailing Katowice | auto detailing śląskie
kosmetyka samochodowa Łódź | kosmetyka samochodowa Warszawa | kosmetyka samochodowa Poznań | kosmetyka samochodowa Katowice
auto spa Łódź | auto spa Warszawa | auto spa Poznań | auto spa Katowice

KOSMETYKA SAMOCHODOWA

93-408 Łódź

ul. 3 Maja 64/66

793 725 285

STUDIO DETAILINGU CZYNNE:

pon. – pt. : 9.00 – 18.00

sob. : 10.00 – 15.00

ndz. : nieczynne

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.